Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Italijos - Austrijos - Vokietijos Alpės

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, besigrožėdami nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais, vykstame į Aukštutinėje Austrijoje įsikūrusį Halštato-Dachšteino kalnų masyvą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keltuvu* keliamės į Kripenšteino kalną (2109 m). Eidami kalnų takeliais pasieksime „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai į aplinkinius kalnus, ledyną ir Halštato ežerą. Taip pat galėsite užlipti į „Pasaulinio paveldo spiralės“ apžvalgos aikštelę. Vykstame į Halštatą - vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ant Halštato ežero kranto. Pasivaikščiosime jaukiomis gatvelėmis, pasigrožėsime snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis ir įspūdingu kriokliu. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Misurina miestelį (1756 m virš jūros lygio), kuris dar vadinamas Dolomitinių Alpių perlu ir turistus žavi nuostabaus grožio ežeru. Kurortas visame pasaulyje garsėja dėl savo specialaus mikroklimato ir švaraus oro. Pageidaujantiems žygis pėsčiomis aplink Misurina ežerą (~ 1 val.). Laisvas laikas kurorte, mėgaujantis grynu oru ir kerinčiais vaizdais. Esant galimybei, keltuvu* pasikelsime į Kol de Varda viršukalnę (2106 m), nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į smaragdinį Misurino ežerą ir didingas Dolomitinių Alpių viršūnes. Kelionė per kalnus. Aplankysime vieną garsiausių ir vaizdingiausių Italijos kalnų kurortų – Kortiną d‘Ampecą. Italijos Alpių papėdėje įsikūręs kurortas, dar yra vadinamas „itališkuoju Monaku“. Laisvas laikas pietums miestelyje. Esant galimybei, pasikėlimas keltuvu* į Tofana di Mezzo (3244 m) viršukalnę, nuo kurios atsiveria didingi vaizdai į balto kalkakmenio uolas, alpines pievas, įspūdingas viršukalnes. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Dolomitų keliu pro Selos kalnų masyvą vykstame į vieną aukščiausių Italijoje Pardoi kalnų perėją (2239 m). Keltuvu* kylame į Pardoi kalno viršūnę (2952 m). Žygis pėsčiomis (~ 2,5 val) kalnų takeliais iki Piz Boe viršukalnės (3152 m). Iš čia galėsime pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Laisvas laikas kalnuose. Vykstame į apsuptą vynuogynų ir nuostabaus sodo Novačela augustinų vienuolyną*, įkurtą 1142 m ir išsaugojusį daugybę meno vertybių. Apžiūrėsime bažnyčias, biblioteką, vidinį kiemą su arkomis, vyno rūsius. Pageidaujantiems - vyno degustacija* skliautuotoje menėje arba pažintis su vienuolyno sodu*, kuriame gausu gėlių ir prieskoninių žolelių. Po pietų vykstame į Brikseną. Miestas įsikūręs Isarko slėnyje prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: katedra, pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia. Laisvas laikas. Pageidaujantys galės atsigaivinti terminiuose baseinuose Acquarena”* (www.acquarena.com). Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Insbruką – Tirolio regiono sostinę. Ekskursija po miestą: Habsburgų imperatorių rezidencija Hofburgas*, „Auksinis stogas“*, Šv. Jokūbo katedra, imperatoriaus Maksimiliano kapas* ir kt. Funikulieriumi* pakilsime į 300 m aukštyje esančią Insbruko miesto panoraminę aikštelę, nuo kurios pasigrožėsime nuostabia miesto panorama. Iš ten, pageidaujantys, keltuvu* galės pasiekti 1905 m aukštyje esančią Seegrube panoraminę aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į In, Štubajaus ir Zilertalio slėnius bei iki Italijos pasienio besitęsiančius Wipptal slėnio kalnus. Po pietų vykstame į Svarovskio kristalų muziejų*, kur šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis, atspindintis krištolines autorių fantazijas. Nakvynė viešbutyje arba pensione prie Imsto.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bavarijos Alpes. Keltuvu* pasikelsime į aukščiausią Vokietijos viršukalnę Cūgšpicė (2952 m). Pasigrožėsime nuostabia kalnų panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių, esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanšteiną*, dar vadinamą „Baltąja Gulbe”. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. Mirus Liudvikui II, pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti tvirtovė kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru - smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru - puošniomis salėmis bei menėmis. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbučiuose arba pensionuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 230 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos
Vienvietis kambarys120,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:407.55 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS