Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Italija - Kaprio sala (10 d.)


1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austrijos sostinę ir Dunojaus metropoliją Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją  Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai. Kelionė per Austriją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Florenciją. Trumpas sustojimas Pizoje, kur aplankysime stebuklų lauko ansamblį, romaninio stiliaus Katedrą ir garsųjį Pizos bokštą. Apžvalginė ekskursija po renesanso kultūros lopšį - Florenciją, kurios metu aplankysime gotikinę Santa Marija del Fiore katedrą, Džoto varpinę*, Sinjorijos aikštę, Ponte Vekijo tiltą, garsėjantį auksakalių dirbtuvėmis, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidoti šį miestą labiausiai išgarsinę žmonės ir kt.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į „amžinąjį miestą“ Romą. Ekskursija, kurios metu aplankysime Koliziejų, kuris dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70000 žiūrovų, Kapitolijaus kalvą, Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija, Venecijos aikštę, Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu, Ispanijos aikštę ir kt. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Apsilankymas Vatikane: Šv. Petro bazilika, Šv. Petro kapas, Siksto koplyčia su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, Vatikano muziejus*, kuriame eksponuojami Leonardo da Vinči, Džoto, Ticiano, Mikelandželo ir kitų garsių menininkų darbai. Ekskursijos po Romą tęsinys: Šv. Angelo tvirtovė, Panteonas, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu fontanu ir kt. Laisvas laikas. Vakarop išvykstame Sorento link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Laivu* plaukiame į Kaprio salą, kuri dar vadinama „Rojaus sodu žemėje“. Pažintis su Kapriu: Faralijoni uolos, Augusto sodai ir kt. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ar plaukimas aplink salą, arba vykimas į Anakaprį, kuris garsėja San Mikelės vila. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Vykstame  į Pompėją. Ekskursija po antikinį miestą - muziejų Vezuvijaus papėdėje: „Pompėja šiandien ir prieš 2000 metų“*. Vykstame prie Vezuvijaus ugnikalnio*. Nepakartojama panorama nuo Vezuvijaus. Apie pietus išvykstame link Romos. Pakeliui aplankome benediktinų ordino Montekasino vienuolyną, kurį įspūdingoje vietoje, ant antikinio akropolio griuvėsių, įkūrė Šv. Benediktas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Vykstame į Asyžių, kur aplankysime didingą, Džoto, Čimabulės ir kitų garsių menininkų darbais bei freskomis išpuoštą Šv. Pranciškaus baziliką, kurioje palaidotas garsusis šventasis, Komunos aikštę ir kt. Vykstame į seniausią pasaulyje San Marino respubliką. Pažintis su ant Titano kalno įsikūrusia San Marino sostine: tvirtovė, Katedra, Valstybės rūmai, Laisvės aikštė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite įsigyti suvenyrų. Išvykstame Venecijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykus, plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi ir arklių galerija*, Dožų rūmus, Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, aplankyti Venecijos bažnyčias. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

10 diena Po pusryčių išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.  Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 15,00 € 51,79 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Miestų mokestis (privaloma) 15,00 € 51,79 Lt
Vienvietis kambarys 142,00 € 490,30 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 5 vakarienės viešbučiuose Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, keltai į Veneciją ir Kaprio salą, transporto bilietai Romoje; vietinių gidų paslaugos ~190 EUR; miestų mokestis 15 EUR (51,79 Lt); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:509,15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS