Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Ispanija iki Gibraltaro 15d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga *Marienbergo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija, XVIa. statytas tiltas per Maino upę, puoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove, UNESCO paveldo baroko perlas - *Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku, romaniškoji *Šv.Kilijono katedra su gražiu barokiniu interjeru, *Noimiunsterio bazilika, XIII a. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Kolmarą – Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra. Fachverkiniai pastatai, puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai tiesiog užburia. Pažintis su senamiesčiu: XIIIa. Domininkonų vienuolynas, Šv.Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, Pfisterio namas, skulptoriaus Bartholdžio skulptūra, „Galvų namas“, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Namai čia stūkso tiesiog ant upės kranto, o ant pontonų įrengti restoranėliai nuteikia ypač romantiškai. *Elzaso vynų degustacija. Išvykimas iš Kolmaro. Kelionė per Prancūziją link Liono. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Atvykimas į Figuerą – Salvadoro Dali gimtinę. *S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Išvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Madridą, pakeliui apžiūrint įspūdingą De Nuestra Senora del Pilar baziliką Aragono sostinėje Saragosoje. Atvykimas į Ispanijos sostinę Madridą. Vakarinė ekskursija po miestą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis ir miesto transportu po Ispanijos sostinę – Madridą. Aplankysite Saulės vartų aikštę, didingąją XVIIa. senamiesčio Didžiąją aikštę, kurioje vykdavo inkvizicijos teismai ir egzekucijos, Karaliaus rūmus, kuriuos pastatė pirmieji Burbonų dinastijos valdovai ir Sabatini sodus, Didžiąją gatvę. Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Rekoleto ir Kasteljano bulvarai, Prado alėja, „Las Ventas“ arena (koridos), Debot šventykla, San Francisko Grande bazilika. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti *Prado paveikslų galeriją (be gido), čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. Pageidaujantiems, esant galimybei siūlome: *Flamenko šou. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė  viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė į Eskorialą, Ispanijos karalių Panteoną (UNESCO kultūros paveldas).  Karalius Pilypas II šį įspūdingą kompleksą įsakė pradėti statyti 1563 m. Jį sudaro vienuolynas, bažnyčia ir didžiuliai rūmai. Pastatą puošia kankinio Šv. Lauryno ženklas – grotelės. Vienuolynas buvo pastatytas šio šventojo garbei. Rūmų ir vienuolyno komplekse dera prabanga ir kuklumas – ypač puošni bazilika, o joje sukaupti turtai byloja apie stiprų religijos ir monarchijos ryšį. Bazilikos centre yra karaliaus kenotafas bei Pilypą II vaizduojanti statula. Lankysite Žuvusiųjų *slėnį (Ispanijos pilietinio karo aukų atminimo memorialą). Išvykimas į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas: *katedra – viena didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, Šv.Marijos Baltosios, *Šv.Tomo, kurioje yra įžymusis El Greko šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“ ir Šv.Jono bažnyčios. Laisvas laikas. Išvykimas link Kordobos. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Mauriškoji Kordoba (UNESCO kultūros paveldas). Kordoba buvo maurų, Ispanijos žydų sefardų ir krikščionių miestas, kuriame taikiai sugyveno islamas, judaizmas ir krikščionybė. Jei galima įsivaizduoti tobulą paminklą aukščiausiai religinei tolerancijai ir politinei išminčiai, tai neabejotinai būtų Kordobos La Mezquita – kerinčio grožio katedra, kuri buvo pastatyta kaip mečetė, vėliau perkurta kaip Romos katalikų bažnyčia negriaunant mečetės, o tik pridedant krikščioniškos šventovės atributiką. Tai vienintelė veikianti šventovė pasaulyje, kurioje krikščionybė susitinka akis į akį su islamu. Ekskursija po senamiestį aplankant *katedrą – mečetę, Alcazar rūmų griuvėsius, 16 arkų tiltą, pastatytą romėnų ir rekonstruotą maurų, senąją sinagogą. Laisvas laikas Kordobos senamiestyje. Kelionė į Andalūzijos sostinę Seviliją. Pažintis su miestu: maurų palikimas gotikinė *Sevilijos katedra (UNESCO kultūros paveldas) – viena didžiausių bažnyčių Europoje. Šioje, trečioje pagal dydį krikščionių katedroje pasaulyje, palaidotas keliautojas Kristupas Kolumbas. Maurų stiliaus La Giralda varpinė. *Alkasaras – buvę maurų valdovų rūmai su sodais, Gailestingumo ligoninė, Aukso bokštas, Gvadalkivyro upės krantinė, iš kur į Naująjį pasaulį plaukė Kolumbo karavelės, čia parplaukdavo Sevilijos laivai iš kolonijų. Bulių kautynių arena, kurioje šlovės viršūnę yra pasiekęs ne vienas garsiausias Ispanijos toreodoras. Romantiškiausia Sevilijos vieta – Santa Kruz kvartalas su siaurų baltų gatvelių ir kiemų labirintu, Ispanijos ir Amerikos aikštės... Išvykimas iš Sevilijos link Kosta del Solio pakrantės. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Kosta del Solio pakrantėje. Kosta del Solis (išvertus -„Saulėtas Krantas“) – žinomiausia Andalūzijos pakrantės dalis. Šiame žemės plotelyje telpa smėlėti paplūdimiai, kalnai snieguotomis viršūnėmis, derlingas Gvadalkviviro upės slėnis ir miškai. Pageidaujantiems  mokama išvyka į **Gibraltaro kyšulį  – vieną egzotiškiausių Europos vietų. Tai neįveikiama jūrų tvirtovė, vienintelė Britų kolonija Europoje. Čia Jus pakerės nepaprasti vaizdai, atsiveriantys nuo 426 m aukščio Gibraltaro uolos. Tolumoje skendinti Afrika – Maroko Atlaso kalnai. Vienoje pusėje krantą skalauja Atlanto vandenynas, kitoje – Viduržemio jūra. O taip pat nuostabą sukels laisvėje gyvenančios beuodegės beždžionės makakos - vieninteliai laukiniai primatai visoje Europoje. Tie, kurie nebuvę Anglijoje, jos dvasią galės pajusti vaikščiodami siaurosiomis Gibraltaro gatvelėmis: angliškos parduotuvės, bankai, dviaukščiai autobusai. Grįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Kosta del Solio pakrantėje. Pageidaujantiems mokama išvyka į ***Maroką.  Plaukimas keltu iš Ispanijos į Maroką, grožintis Gibraltaro sąsiauriu. Atvykimas į Tandžero miestą. Tai daugiakalbis, daugiakultūrinis miestas. Jame dar ir šiandien alsuoja maurų palikimo dvasia. Pažintis su miestu: šiaurinė ir vakarinė krantinės, nusėtos įspūdingais kranto artilerijos pabūklais, šiuolaikinio, modernaus miesto dalis - Ville Nouve, Maroko karaliaus vasaros rezidencija, senoji miesto dalis – Medina su savo siauromis, romantiškomis gatvelėmis, rytietiškas turgus. Miesto ir Atlanto vandenyno platybių panorama nuo aukščiausio apylinkėse esančio taško. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į kurortą Ispanijoje. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

Pusryčiai. Išvyka į šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę. ****Alhambra - buvęs maurų valdovų rūmų kompleksas ir Nasridų karalių užmiesčio dvaras – Generalifės sodai. Žinoma, jog kompleksą sudarė rūmai, mečetės, pirtys, mokyklos ir sodai, apjuosti gynybine siena. Čia Nasridų dinastijos kalifai kūrė visagalės valdžios įvaizdį ir taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Yra išlikę citadelės bokštai, išorinės sienos, pylimai, taip pat Alhambros valdovų rūmai, aukštutinė Alhambra ir valdovų sodai. Puošnios Valdovų rūmų reprezentacinės salės bei gyvenamosios patalpos išdėstytos aplink Mirtų ir Liūtų kiemus. Alhambra yra laikoma maurų architektūros ir meno šedevru, gausiai dekoruota arabeskomis, freskomis, medžio drožiniais, daug ornamentacijos; sukurtas subtilus vandens ir šviesos žaismas, gausu fontanų, vandens latakų, tvenkinių, įrengtos pirtys. Aplink apsodintos kiparisų alėjos, apelsinmedžiai, žydintys gėlynai...Išvykimas link Barselonos. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Barseloną. Ekskursija po vieną judriausių Viduržemio jūros uostų. Architekto A.Gaudi šedevrai: vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti „Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis miestelis, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas. Išvykimas iš Barselonos. Nakvynė viešbutyje.

13 diena

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Atvykimas į Dižoną – Burgundijos sostinę. Pažintis su senamiesčiu, kuris garsėja didinga architektūra – Burgundijos kunigaikščių palikimu. Hercogų rūmai, Dievo Motinos bažnyčia, Šv.Mykolo bažnyčia. Burgundai laiko savo kraštą Prancūzijos širdimi. Ši klestinti sritis gali pelnytai didžiuotis pasaulinio garso vynais, puikia virtuve ir nuostabia architektūra. Pažintis su burgundiška virtuve: burgundiškame vyne troškinta jautiena, vištiena raudonojo vyno padaže yra firminiai šio regiono patiekalai. Garsiosios Dižono garstyčios patiekiamos prie kepsnių ir ruošiant triušį su tirštu garstyčių padažu. Išvykimas iš Dižono. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

14 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į poetų J. V. Gėtės ir F. Šilerio pamėgtą Veimaro miestą, įsikūrusį Ilm upės kilpoje. Ekskursija po miestą apžiūrint *Gėtės namą ir sodą, Šilerio namą, Rotušę, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią. Išvykimas į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

15 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 8500 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 14 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 369 Eur.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 190 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 Eur – ~ 230 Eur.
 • **Išvyka į Gibraltaro kyšulį ~ 40 EUR (organizuojamos susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).
 • ***Išvyka į Maroką ~ 80 EUR (organizuojamos susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).
 • ***Alhambros rūmai (įėjimo bilietas, ekskursija su vietiniu gidu) ~ 40 Eur. 
 • Užsisakyti ir apmokėti už šias išvykas į Gibraltaro kyšulį ir Maroką bei Alhambros rūmus - kelionės rezervavimo (sutarties sudarymo) metu, savo agentūroje.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  mob. (8 602) 04224
  el.p.: info@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 14 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:1039 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS