Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


HELOVINAS HEIDĖS PARKE – BERLYNAS – TROPIKŲ SALŲ PARKAS


 • 1 diena

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę. Pažintis su Varšuvos senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis, Šv. Jono Krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, senoji Turgaus aikštė, apsupta puošnių ir spalvingų turtingų miestelėnų ir pirklių namų;  Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona; XVII a. Dievo Motinos bazilika... Laisvas laikas puodeliui kavos. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Atvykstate į Berlyną. Apžvalginė ekskursija po miestą autobusu ir pėsčiomis: Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, viena seniausių mieste Marijos bažnyčia, alegorinis Neptūno šaltinis, Unter-den-Linden alėja, Brandenburgo vartai, šiuolaikinės architektūros šedevras - Potsdamo aikštė, alsuojanti futuristine dvasia, šalies parlamento būstinė – kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs Reichstagas... Laisvas laikas, skirtas užkąsti, įsigyti suvenyrų.

  Atvykstate į didžiausią Europoje vandens pramogų parką po stogu *“Tropikų salos. Šis parkas gali pasigirti dižiausiomis Europoje tropinėmis atostogomis po uždaru stogu: 24 val. per parą, 365 dienas per metus čia šviečia saulė, šilta, auga palmės, žydi orchidėjos ir niekada nelyja. Poilsio zona užima 66000 kvadartinių metrų plotą. Trijų olimpinių baseinų dydžio Ramusis vandenynas, balto smėlio paplūdimys, palmių giraitės, 28°C vandens temperatūra... Daugybė vietos plaukioti, nardyti, žaisti paplūdimio tinklinį ar ramiai ilsėtis išsitiesus ant gulto.

  Ekstremalių pojūčių mėgėjai pasuks prie 27 m aukščio vandens čiuožyklų bokšto: 4 skirtingo sudėtingumo nusileidimo takeliai, kuriais leisdamiesi galite pasiekti 70 km/h greitį. Vaikams patiks vingria upe plaukioti **laiveliu-padanga, susėsti ant rąsto ir pakilti Afrikos džiunglių **liftu į 20 m aukštį, leistis į egzotišką **ekspediciją po didžiausią Europoje dengtą atogrąžų mišką: 50 000 augalų, povai, fazanai, mangrovių pelkėse besiilsintys vėžliai, rykliniai šamai ir žuvis drakonas. Keliaudami 1 km ilgio pažintiniu taku surasite net 12 teminių stotelių, supažindinančių su unikalia augalų ir gyvūnų įvairove.

  Užsukę į Atogrąžų kaimą pamatysite tipiškus Balio, Borneo, Tailando ir Samoa statinius: šventyklas, namus virš vandens, poilsio sodus. Čia daug užkandinių, kuriose siūloma paragauti įvairių Indonezijos virtuvės skanėstų. Jei norėsite ramiai praleisti laiką, tereikia pasiekti Balio lagūną. Smiltainio skardžiai, palmės, tipiškos Balio salos trobelės, grotos, kriokliai, srauni požeminė upė  sukuria tipišką atogražų atmosferą. Smagu pasilepinti sūkurinėje vonioje arba plaukioti magiškai apšviestame 32°C šilto vandens baseine.

  Atsipalaiduoti galite saunų komplekse, užimančiame 10 000 m². Angkor-Vat šventykloje įrengta akmenų sauna: karčiųjų žolių aromatai, 90°C šiluma gerina kraujotaką ir švelniai detoksikuoja. Prakaitą liesite džiunglių kaimelyje netašytų rąstų medžio saunoje, o indėnų genties šamanas pakvies į kvapais svaiginančią žolių pirtį. Neaplenkite žemės saunos. Čia išsitepsite purvu, nardysite garų debesyse, o galiausiai jus nupraus šiltas tropinis lietus. Jei nemėgstate karščio, jūsų laukia eukaliptų arba tropinių gėlių garinės pirtys (abiejose 42°C šiluma ir 100% drėgmė) arba Malaizijos druskų urvų meditaciniai kambariai. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis "Kolosas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas "Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; "Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Ir „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms!

  Šiandien Heidės parkas švenčia Heloviną! Siurprizai ir linksmybės tęsiasi iki 22:00 val. Išvykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

 • 4 diena

  Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa autobuse.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) - Mokami objektai:
 • Vandens parkas „Tropikų salos“. Grupinis įėjimo bilietas į parką be saunų: 35 EUR suaugusiems, 29 EUR vaikams 6-14 m. ir senjorams virš 65 m. Grupinis įėjimo bilietas į parką su saunų kompleksu: 40 EUR suaugusiems, 35 EUR vaikams 6-14 m. ir senjorams virš 65 m.
 • (**) – „Tropikų salose“ papildomai mokama:
 • Plaukimas laiveliu-padanga – 1 EUR/1 plaukimas.

 • Ekspedicija į atogrąžų mišką – 3,5 EUR (su audio gidu).

 • Heidės parkas – 23,5 Eur suaugusiems, 20 Eur vaikams iki 18 m.

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) 35 EUR.

Papildoma informacija

 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil“, Naujoji g. 17.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el. paštu.
 • Vandens parke „Tropikų salos“ pramogausime ir ilsėsimės 4 val.
 • Heidės parke siausime 11 valandų.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos. * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati. Keliautojai bus apgyvendinti triviečiame kambaryje. * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:195 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS