Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


HELOVINAS GARDALENDE


 • 1 diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Susipažinimas, žaidimai, viktorinos. Prizai ir siurprizai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Atvykstate į Austrijos sostinę Vieną. Pažintis su karališkuoju miestu: pagrindinė miesto šventovė – Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, Parlamentas, Rotušė, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Laisvas laikas, kurio metu  siūlome tiesiog pasėdėti vienoje iš garsiųjų Vienos kavinių ir pasimėgauti puodeliu kvapnios kavos, kąsneliu tikro austriško štrudelio... Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Italijoje. Nakvynė.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Pažintis su Verona. Mus pasitinka svarbiausios miesto įžymybės: Skaligerių pilis, bažnyčios, bazilikos, katedros, valdovų antkapiai, aikštės ir fontanai. Viską čia galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti, o svarbiausia – pasimėgauti svaiginama, iš praeities atklydusia miesto dvasia. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Bra aikštė su žymiuoju amfiteatru, Džiuljetos namas ir kiemelis, kaip jokia kita vieta Veronoje, kiekvieną dieną sulaukiantis daugybės meilės piligrimų; šalia senosios valdovų rezidencijos įsikūrusi Erbe aikštė - nuo seno skirta prekybininkams. Veroniečiai didžiuojasi, kad jų senamiestis su išlikusiais romėnų laikų griuvėsiais nusileidžia tik Romai, o romėniškasis Veronos amfiteatras, vadinamas Arena, baigtas statyti 30-aisiais m. e. metais, yra trečias pagal dydį Italijoje (po Romos Koliziejaus ir Santa Maria Capua Vetere amfiteatro, esančio netoli Neapolio). Kaip puiki koncertų salė Arena iki šiol sukviečia papramogauti veroniečius ir jų svečius.

  Vykstate į *GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1!  Šiandien Gardalendas švenčia Hellovyną! „Nuotykių šalyje“ tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe – tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje“ būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Štai ir „Juodoji skylė“ - mistiškas laiko-erdvės tunelis, jungiantis mūsų planetą su kitomis erdvėmis. Iš svaiginančio aukščio vertikalia kryptim šausite į juodąją skylę ir pateksite į visai kitą galaktiką. 2017 m. naujiena – virtualaus pasaulio kalneliai „Šamanas“. Tai nėra vien pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Tai ir virtualus skrydis į Amerikos indėnų Uolinių kalnų genties dvasių

  pasaulį... Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje Fantazijos šalyje. Čia net 13 atrakcionų: Piterio Peno laivas, Magiškas kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodamas rasi ir kambarėlių, ir slėptuvių; net keli apžvalgos traukinukai.

  Vakarėjant prasideda tikra Helovino šventė: vaiduokliai, zombiai, šiurpinantys siurprizai ir siautulingas koncertas iki 23:00 val.! Nakvynė viešbutyje prie Veronos.

 • 4 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Italiją. Atvykstate į Klagenfurtą – Karintijos žemės (pietinė Austrijos dalis) sostinę. Alpių slėnyje, ant Glano upės kranto, įkurtas miestas turistus žavi visais metų laikais. Senamiesčio centras - pagrindinė miesto aikštė Alter Platz. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Šiuo metu joje yra jaukios kavinukės, parduotuvėlės, Šv. Trejybės kolona, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, „Auksinės žąsies namas“ – seniausias statinys Klagenfurte. Dauguma namų, kuriuos galima pamatyti aikštėje, yra XVII amžiaus. Užsukate ir į Naująją aikštę, kurią puošia rotušė – buvę Velcerių rūmai, ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas. Laisvas laikas puodeliui kavos.

  Pusvalandis kelio ir jūs jau mėgaujatės kerinčia Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama, pakilę į 71 m aukštį. Miškais apaugusio kalno viršūnėje iškilęs modernus apžvalgos *bokštas Pyramidenkogel. Greitaeigiu liftu pakilus į apžvalgos platformą atsiveria aukščiausia Alpių kalnų grandinė Aukštasis Tauernas, Karavankai, o po kojomis plyti Vioterio ežeras. Jei pažvelgsite pro teleskopo akį, apžvelgsite bene visą Korintiją ir dalį Italijos. Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti bobslėjaus **rogutėmis. Kelionė per Austrijos Alpes. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Animacinė ir ekskursinė programa autobuse.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicinos išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Piramidės bokštas – 9 EUR suaugusiam, 4,5 EUR vaikams 6-15 m.
 • Gardalendo parkas – 28 EUR (jei grupėje 20 žmonių).
 • (**) Pageidaujantys moka papildomai:
 • Nusileidimas iš Piramidės bokšto bobslėjaus trasa – 4 EUR.
 • Apsilankyas  Gardalendo Sea Life akvariume – 12,50 EUR suaugusiam, 10 EUR vaikams iki 12 m.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 52 EUR.

 

Papildoma informacija

 • Išvykimas ir grįžimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!

  * Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Keliautojai apgyvendinami triviečiame kambaryje. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos. * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati. * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:279 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS