Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


GRAIKIJA – DIEVŲ IR ŽMONIŲ ŠALIS 9D./8N.


1 diena: Vilnius - Zvolenas (1020 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena: Zvolenas – Belgradas (540 km) – Paračinas (160 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstama į Serbijos sostinę Belgradą. Pažintis su miestu: monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose – arkivyskupo Šv.Savos cerkvė, Rotušė, Parlamento rūmai, Respublikos aikštė, kurioje įsikūrę Nacionalinio teatro rūmai ir nacionalinis muziejus, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, kunigaikščio Mihailo pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Paračinas – Skopje(280 km) – Kamena Vourla (530 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Makedonijos sostinę Skopje – Motinos Teresės gimtinę. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykus į Skopje, pažintis su didžiausios Makedonijos upės Vardaro perskirta islamiškąja ir krikščioniškąja miesto dalimis. Akmeninis tiltas, išpuoštas Sultono Mehmedo, jungiantis pagrindinę miesto Makedonijos aikštę ir senąjį turgų, stačiatikių cerkvės, osmanų imperijos laikų mečetės ir prekybiniai kvartalai, Mustafa Pasha mečetė, miesto simbolis – Bizantijos laikų tvirtovė. Kelionė į Graikijos kurortą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.

4 diena: Kamena Vourla – Meteorų vienuolynai (180 km) 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Meteorųvienuolynus. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose *Meteorų vienuolynuose. „Meteoros“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „kybančios uolos“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas – XIV a.iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą.Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Apsilankius bizantiškų ikonų dirbtuvėje galima susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Sugrįžimas į viešbutį. Esant galimybei, pageidaujantiems apsilankymas **graikiškame vakare, kur lauks graikų liaudies šokiai. Grojant gyvai muzikai susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais. Vakaro šeimininkai pavaišins tradiciniais graikiškais užkandžiais ir vietiniais šios šalies gėrimais. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Kamena Vourla – Atėnai (180 km) 
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Graikijos sostinę – Atėnus. Apžvalginė ekskursija po miestą: Sintamos aikštė, evzonų gvardiečių sargyba prie Prezidento rūmų ir Parlamento, žymiausias Antikos laikų paminklas – *Akropolis: Partenonas, Nikės šventykla, Erechtejonas. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasaulyje akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas, Plaka kvartalas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Kamena Vourla
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems siūlomas **kruizas į vieną nuostabiausių Graikijos salų – Skiathos salą. Iškyla laivu iki vieno gražiausių ir žinomiausių Graikijoje – Skiathos pajūrio ruožo, kurios metu galima pasigrožėti nuostabiais gamtos peizažais. Išlipus Skiatho saloje apžiūrima jos sostinė. Laisvu laiku galimybė pasivaikščioti autentiškomis miestelio gatvelėmis, pakilti iki laikrodžio bokšto ir senos Šv.Nikolajaus bažnytėlės, išgerti puodelį kavos ar taurę vyno graikiškoje tavernoje, aplankyti suvenyrų parduotuvėles. Sugrįžus į laivą toliau plaukiama į vieną nuostabiausių Graikijoje – Kukunares paplūdimį, maudynės krištolinio tyrumo Egėjo jūros vandenyse. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Kamena Vourla – Salonikai (330 km) – Paračinas (480 km)
Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Ekskursija į antrą pagal dydį Graikijos miestą –Salonikus. Buvusi Makedonijos sostinė įkurta 315 m.pr.Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers Tesalonikės vardu. Šis miestas niekada neprarado savo svarbos ir buvo labai mėgstamas Makedonijos karalių. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginė ekskursija: miesto simbolis – Baltasis bokštas, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, Šv.Jurgio rotonda, Šv.Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, puiki panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Paračinas – Šegedas (380 km) – Zvolenas (330 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Bulgariją, Serbiją, Vengriją. Atvykimas į „Saulės miestą“ –Šegedą, įsikūrusį Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: įspūdinga Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv.Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai, Katedra. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbu¬tyje Slovakijoje.

9 diena: Zvolenas – Vilnius (1020 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos, 
• ekskursinė programa, 
• 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 
• 4 nakvynės viešbutyje Graikijos kurorte su pusryčiais, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas, 
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai ir vietinių gidų paslaugos (apie 30 EUR), 
• (**) ekskursija į Meteorų vienuolynus – apie 35 EUR, 
• (**) ekskursija į Atėnus – apie 40EUR, 
• (**) kruizas į Skiathos salą – apie 35 EUR, 
• (**) graikiškas vakaras – apie 20 EUR, 
• (**) ekskursijos organizuojamos susirinkus ne mažesnei negu 15 asmenų grupei. 
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos, 
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos: 
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų, 
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį, 
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, 
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda, 
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:419 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS