Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Čekų Rojus - Kutna Hora - Karlšteinas - Karlovy Varai - Praha


 

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Vykstame į Čekų Rojų*. Žygis nesudėtinga trasa, vingiuojančia tarp Prachovo uolų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą. Vėjas ir lietus per daugelį milijonų metų suformavo natūralius gilių kanjonų labirintus ir aukštus uolų bokštus. Pageidaujantys galės užkopti į apžvalgos aišteles, iš kurių atsiveria nepakartojami vaizdai. Aplankome Kutna Horą: Šv. Barboros* katedra, unikali Kostnice Sedlec* bažnyčia, kurios interjeras padarytas iš 40 000 žmonių kaulų. Esant galimybei, aplankysime sidabro muziejų ir kasyklas*. Gavę žibintus ir šalmus leisimės į požeminę viduramžių kasyklą, kurios ilgis sieka 250 m. Susipažinsime su sidabro gavybos procesu – nuo rūdos kasimo iki monetų gamybos. Vakarop vykstame į Prahą, kur, esant galimybei, grožėsimės „dainuojančiais“ fontanais*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Vykstame į Karlovy Varų kurortą – didžiausią ir populiariausią Čekijos mineralinių vandenų kurortą, įsikūrusį vaizdingame Teplos upės slėnyje. Pažintis su miestu: senamiestis, garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris ir kt. Pageidaujantiems – pasikėlimas keltuvu* į Dianos apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria puiki apylinkių panorama arba, esant galimybei, maudynės* terminiame baseine. Taip pat galėsite apsilankyti Jan Becher muziejuje*, kuriame susipažinsite su čekiškos karčiosios trauktinės Becherovka gamyba bei paragausite šio gėrimo.  Vykstame į Krušovice alaus daryklą*: ekskursija ir alaus degustacija. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Vykstame į Karlšteiną, kuris garsėja viduramžių pilimi – karališkų brangenybių saugykla. Laisvas laikas jaukiose suvenyrų gatvelėse, pageidaujantys galės aplankyti Vaškinių figūrų muziejų*. Pažintis su Čekijos sostine Praha. Ekskursija po senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų, kiekvienas pastatas Hrade – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysime Šv. Vito katedrą*, kurios statybai prireikė beveik 500 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Karališkuosius sodus, Malą Straną, Šv. Mikulašo barokinę bažnyčią, pereisime Karlo IV pėsčiųjų tiltu, puoštu barokinėmis skulptūromis, aplankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštes, Rotušę ir unikalų XV a. įrengtą astronominį Rotušės laikrodį bei Parako bokštą. Laisvas laikas. Pageidaujantiems – apsilankymas tradicinėje čekiškoje užeigoje**. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (65-75 m.)    11,00 € 37,98 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (18-64 m.)    4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7 m.)    4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)    3,00 € 10,36 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda    37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis    29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys    29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai    32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys    60,00 € 207,17 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:169.15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS