Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Čekijos Moravija ir Pietų Bohemija


 

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Moravijos karstinį draustinį*. Lankysimės stalaktitų ir stalagmitų urvuose*, esant galimybei, plauksime laivu* požemine upe Macochos urvuose. Pageidaujantys keltuvu* galės pakilti pažiūrėti į Macochos bedugnę. Taip pat lankysimės buvusioje arkivyskupo Karlo Lichtenšteino rezidencijoje Kromeržyžo pilyje*, garsėjančioje pasaulinės vertės paveikslų galerija. Pageidaujantiems – vyno degustacija** viename iš Moravijos regiono vyno rūsių. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Pažintis su Brno: Šv. Petro ir Pauliaus Katedra, Laisvės aikštė, Senamiestis ir kt. Vykstame į Tršebyčių, kurio Žydų kvartalas ir Šv. Prokopijaus bazilika įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pereisime ir į kitą Jihlavos upės krantą, kuriame įsikūręs miesto centras: Karolio aikštė, Fratiškovsky namas, miesto bokštas. Vykstame į Telčą, kurio centrinė aikštė laikoma viena gražiausių Europoje. Ekskursija senamiestyje: Telčo pilis ir parkas, gotikinė Šv. Jokūbo bažnyčia su 60 metrų aukščio bokštu, Šv. Dvasios bokštas, Zacharijo aikštė, apsupta spalvingų renesanso stiliaus namų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į žaviausią, UNESCO saugomą Bohemijos miestą – Česky Krumlov. Miestas garsus viduramžių dvasią išlaikiusiu senamiesčiu, antra pagal dydį Čekijos pilimi ir seniausiu pasaulyje barokiniu teatru. Ekskursijos metu apžiūrėsime ant kalvos stūksančią XIV a. pilį, Šv Jono bažnyčią, Rotušę, XIV-XVII a. miestelėnų namus. Laisvas laikas. Vykstame į vieną iš gražiausių Čekijos pilių – Hluboką*, kuri prilyginama Vindzoro piliai. Romantiška balto mūro pilis kadaise priklausė seniausiai Čekijos valdovų Pšemislidų dinastijai. XIII a. pilis daug kartų buvo perstatyta, paskutiniu metu rekonstruota neoromaniniu stiliumi. Ekskursijos metu susipažinsite su pilies istorija, garsiomis meno kūrinių kolekcijomis, pasivaikščiosite po angliško stiliaus parką. Vykstame į didžiausią pietų Bohemijos miestą – Česke Budejovice. Pažintis su senamiesčiu: Bohemijos karaliaus Otakaro II aikštė, Samsono fontanas, Rotušė, Šv. Mikalojaus bažnyčia, Juodasis bokštas. Česke Budejovice, įkurtas XIII a., garsėjo ne tik kaip karališkasis miestas, bet ir čia gaminamu alumi. Esant galimybei, ekskursija „Budweiser Budvar“ alaus darykloje*, kur galėsite paragauti čekiško alaus. Vykstame į Olomoucą. Trumpa pažintis su miestu: Šv.Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclovas III, miesto rotušė, šv. Mauricijaus bažnyčia, barokinis Cezario fontanas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 10,00 € 34,53 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3,00 € 10,36 Lt
Vienvietis kambarys 60,00 € 207,17 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~40 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:175.12 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS