Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Čekijos kalnai - pramogos Vroclave

1 diena


Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naujos pažintys, įdomios istorijos, malonus bendravimas... Atvykstame į vieną seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų Vroclavą. Psivaikštome po miesto senamiestį, pastatytą ant 12 salų, kurias jungia daugiau nei 100 tiltų. Vaikštant žavingomis, grįstomis senamiesčio gatvelėmis pamatysime viduramžišką miesto išplanavimą, nuostabią miesto rotušę, esančią pačiame Vroclavo senamiesčio centre; Turgaus aikštę, universitetą. Laisvas laikas, kurio metu smagu paieškoti miesto simbolio – sprindžio dydžio nykštukų. Apie 70 figurėlių - „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“- išsislapstę po visą Vroclavo centrą... Laisvas laikas. Pageidaujantys lankosi Vroclavo vandens **parke. Mėgstančių vandens pramogas čia laukia didelis baseinas su dirbtinėmis bangomis, terminio vandens lauko baseinas su geizeriais ir dušais, tinginių upė, įvairaus aukščio nusileidimo takeliai ir čiuožynės. Norintys pasilepinti karštu garu, galės mėgautis saunose, išbandyti druskos kambarį, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose. Atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena


Pusryčiai. Vykstate į Adršpadų kalnų *gamtos rezervatą vienoje unikaliausių Čekijos vietovių. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo neįtikėtinų formų akmeninius beveik 80 m aukščio „pirštus“- stačiai į dangų kylančias uolas, įstabiausias figūras: atpažinsite ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį... Uolų parkas primena mistines hobitų žeme, o čia kopinėjantys keliautojai tampa panašūs ir į pačius hobitus – uolų apsuptyje net ir aukštas žmogus atrodo tikras nykštukas. Vaikštinėjant tarp keisčiausių formų uolų neapleidžia mintis, kad štai tuoj ims ir iš kur nors atskris drakonas ar kita fantastinė būtybė. *Valtimis plauksite Adršpadų ežeru, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius. Jei garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, šis tikrai nepagailės gausios vandens srovės! Siauri praėjimai, stačios uolų sienos ir kriokliai palieka nepakartojamą įspūdį. Laisvas laikas kalnų miestelyje.

Vykstate į Nove Mesto nad Metuji, įsikūrusį ant Metuje upės krantų. Būtent iš čia kilo paties miesto pavadinimas – „Naujasis miestas ant Metuje". Nedidelio Bohemijos miestelio panorama stulbinanti: iš vienos pusės miestą gaubia kalnai, iš kitos – srauni upė, o jis pats išaugęs aukštai ant uolos. Miestelio įžymybė – įspūdingo grožio *pilis. Tai viena gražiausių Čekijos pilių, pradėta statyti XVI a. Pilis turėjo daug šeimininkų, jų gyvenimo momentai išlikę skulptūrose, interjero detalėse, sienų ir lubų tapyboje, tačiau pilies unikalumas slypi kitur – pilies ansamblyje puikiai suderinti skirtingi architektūros stiliai: barokas, renesansas ir art deco elementai. XX a. pilį nusipirko fabrikantai Bartonai ir ėmėsi jos rekonstrukcijos: įveisė itališko stiliaus terasinį parką, nutiesė skulptūromis puoštą pėsčiųjų tiltą (vienas iš 7 gražiausių tiltų Čekijoje), pilyje įrengė nuostabaus grožio art deco stiliaus salę. Apžiūrite pilį, pasigrožite sodais, pakilę į pilies bokštą,apžvelgiate miestą ir apylinkes, pageidaujantys nusileidžia į pilies rūsius, kuriose įrengtas restoranėlis ir alaus baras.  Laisvas laikas Nove Mesto nad Metuji. Vakare išvykstate į viešbutį Vroclavo apylinkėse.

3 diena


Pusryčiai. Lankotės Vroclavo zoologijos **sode. Šis sodas buvo įsteigtas 1865 m., kuomet miestas dar buvo Prūsijos karalystės dalimi. Tai ne tik pats seniausias, bet ir pats didžiausias zoologijos sodas Lenkijoje. 33 hektarų teritorijoje galite išvysti 1100 skirtingų rūšių gyvūnų. Iš viso čia gyvena daugiau nei 14000 individų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių – Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos.

Šiandien Vroclavo zoologijos sodas yra Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos narys, kiekvienais metais sulaukiantis daugiau nei 400 tūkst. lankytojų. Zoologijos sodo svečiai labiausiai mėgsta stebėti didžiąsias kates (sode gyvena ir retas baltos spalvos bengališkasis tigras), stabtelėti prie meškų namo, aplankyti dramblius, tapyrus, begemotus, beždžiones, ir užsukti į terariumą -  roplių ir amfibijų namus. Tačiau didžiausio dėmesio sulaukia 2014 m. įkurtas Afrikariumas (pavadinimas iš ’Afrikos“ ir ”akvariumo" žodžių derinio). Dėl įrenginio koncepcijos Afrikariumas tapo unikaliu pasauliniu kompleksu, pristatančiu Juodojo kontinento aplinką: „Raudonoji jūra“ (1 mln. l talpos rezervuare sukurti koraliniai rifai, tarp kurių nardo 60 rūšių spalvingų žuvyčių), „Rytų Afrika“ (didžiuliame akvariume nardantys begemotai), „Mozambiko kanalas“ (18 m permetomas akrilo tunelis, kuriuo keliaudamas gali grožėtis aplink tave plaukiojančiais vėžliais, rykliais, rajomis), „Kongo upės džiunglės“ (krokodilai, sirenos), „Skeletų pakrantė“ (medūzos, morenos ir kitos įdomios žuvys).

Nepageidaujantys lankytis zoo sode, laiką gali praleisti mieste, o gamtos ir grožio mylėtojai būtinai užsuks į Japonišką **sodą. 1913 m. Vroclave vyko pasaulinė paroda, kurios garbei miesto Ščitnickio parke buvo įkurtas įspūdingas Japoniškas sodas – japono sodininko kūrinys. Miesto valdžia 1996-aisiais nusprendė šį sodą atkurti. Buvo pakviesti japonų specialistai, realizavę šį sumanymą: iš likviduotų senų japonų sodų buvo atvežtos akmens dekoracijos, sukurtos XVIII a.; suderinti kelių tipų japoniškieji sodai – visuomeninis, vandens ir gelsvojo paplūdimio. Sodas vėl virto subtiliu, žydinčiu poilsio centru.
Išvykstame Lietuvos link. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje dviviečiame, triviečiame kambaryje (priklausomai keliese keliaujate).
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 • (*) - Bilietai už mokamus objektus. Turistas moka pats vietine valiuta:
 • Adršpadų kalnai – 3,5 Eur.
 • Plaukimas ežeru – 2,00 Eur.
 • Nove Mesto nad Metuji pilis – 5,5 Eur suaugusiems, 4 Eur senjorams, 3,5 Eur mokiniams ir studentams iki 26 m., 1 Eur vaikams iki 6 m.
 • Apžvalgos bokštas – 1,5 Eur. 
 • (**) – Pasirinktinai lankomi mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta:
 • Vroclavo vandens parkas (2,5 val.) – 10 Eur.
 • Vroclavo zoo sodas – 9 Eur.
 • Japoniškas sodas – 1 Eur suaugusiems, 0,5 Eur vaikams.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 30 EUR.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės (arba Alytaus).
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:146 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS