Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Austrija: Zell Am See apylinkės ir Vachau slėnis

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Vachau slėnis, Diurnšteinas, vyno degustacija

Pusryčiai. Vykstate į vynais garsėjantį Vachau slėnį. Vynuogynais apaugęs slėnis dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykstate į vieną labiausiai turistų lankomų miestų slėnyje – Diurnšteiną. Aplankote 1410 m. įkurtą *Augustiniečių vienuolyną. Gėritės grakščia bažnyčios varpine, kuri dėl savo didelio aukščio yra puikus orientyras keliaujantiems Dunojumi. Pasivaikščiojate po jaukų vidinį kiemą, autentiškas barokines vienuolyno patalpas, išskirtinai išpuoštą bažnyčią, iš kurios terasos atsiveria nuostabus Dunojaus ir jį supančių kalvotų vynuogynų vaizdas. Apžiūrite Šv. Augustino ekspoziciją, nusileidžiate į freskomis išmargintą kriptą. Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti palei Dunojaus upę, paklaidžioti miestelio gatvelėmis ar užkopti į kalvą ir apžiūrėti čia buvusios pilies liekanas. Pilyje kadaise buvo kalinamas garsiausias Anglijos karalius – Ričardas Liūtaširdis. Esant galimybei, siūlome *degustuoti visame pasaulyje garsių Vachau slėnio vynų. Tęsiate kelionę per Austriją. Vakare, apie 21 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

Austrija. Vachau slėnis Austrija. Diurnšteinas Austrija. Diurnšteinas. Augustiniečių vienuolynas Austrija. Diurnšteinas. Pilies griuvėsiai

3 diena

Kitzšteinhornas, Grossglockner Alpių kelias, Pasterzee ledynas

Pusryčiai. Vykstate prie keltuvo, kuris kelia į Kitzšteinhorno kalnų kurortą, jo viršutinėje dalyje sniegas laikosi ištisus metus. *Keltuvu pasikeliate į Alpių centrą, esantį 2450 m aukštyje, su atsiveriančiais nuostabiais Aukštutinio Tauerno nacionalinio parko kalnų vaizdais su apačioje tarp kalnų įsispraudusiu Zell ežeru. Persėdate į kitą *keltuvą, kuris kelia į Kitzšteinhorno viršūnės stotį, esančią 3029 m aukštyje. Čia esančioje kino salėje, žiūrite filmą apie Kitzšteinhorno kalnų gyvenimą, pramogas žiemą ir vasarą. Einate kalno tuneliu, kuriame esanti nacionalinio parko ekspozicija pasakoja apie kalnų pasaulį. Patenkate į panoraminę aikštelę, iš kur gėritės nuostabiais Alpių kalnais. Tai aukščiausiai esanti apžvalgos aikštelė visame Zalcburgo regione. Dieną tęsiate važiuodami vaizdingiausiu ir labiausiai turistų mėgiamu *Grossglockner Alpių keliu, kuris leidžia grožėtis nuostabia gamta tik atšilus orams. Tai primena kelionę į Antarktidą. Kylant „ledynų keliu“, atsiveria nenusakomo grožio reginiai, kur pievos, miškai, ganyklos, uolos ir ledynai keičia vieni kitus kol pakylate į 2505 m aukštį. Nuo Pranciškaus Juozapo panoraminės aikštelės prieš akis iškyla sniegu padengto Grossglockner (Didysis varpas) kalno (3798 m) bei jo „3000 m aukščio kaimynų“ vaizdai. Nuo apžvalgos aikštelės grožitės Pasterzee ledynu. Apie 19 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~120 km

Austrija. Kitzšteinhorno kalnas Austrija. Zell ežeras Austrija. Grossglockner Alpių kelias Austrija. Pasterze ledynas

4 diena

Zalckamergutas: St. Gilgen ir Šafbergo kalnas

Pusryčiai. Vykstate į gražiausią Austrijos ežerų regioną – Zalckamergutą. Atvykstate į kalnų apsuptą St. Gilgen miestelį. Iš čia jūsų laukia įspūdžių kupina ***kelionė į Šafbergo kalną. Kelionę pradėsite apie 10 val. į St. Gilgen miestelį grįšite apie 17 val. Pirmiausia plaukiate nuostabaus grožio Volfgango ežeru, kuris ne veltui yra laikomas visos Austrijos brangakmeniu. Gėritės ežero ir kalnų peizažais. Atplaukiate į St. Wolfgang im Salzkammergut miestelį. Kur sėdate į senovinį kalnų garvežį ir kylate į Šafbergo kalną (1783 m). Nuotaikingos kelionės metu pakylate į 1190 m aukštį. Pasiekę įspūdingą viršūnę pasivaikščiojate kalnų takeliais, grožitės žėrinčio ežero, žavių pakrantėje išsidėsčiusių miestelių, didingų kalnų vaizdais. Nusileidžiate nuo kalno ir, pilni įspūdžių, laivu parplaukiate atgal į St. Gilgen. Laisvas laikas jaukiame kalnų kurorte. Kelionė per Austriją, Čekiją. Apie 22 val. atvykstate nakvynei į viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~500 km

Austrija. Zalckamergutas Austrija. St. Gilgen miestelis Austrija. Šafbergo kalno panorama Austrija. Senovinis kalnų garvežys

5 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 23 val..

Siandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~3300 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokama ekskursija, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – 50 EUR asmeniui.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:324 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS