Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Austrija. Valsas prie Dunojaus 7d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė romantiškuoju Austrijos keliu Vachau slėniu aplankant Diurnšteiną – senovinį vyndarių miestelį. Viešnagė *vyninėje. Čia Jus supažindins su vyno gamybos būdais, apžiūrėsite vyno rūsius, degustuosite vyną ir ragausite tradicinę užkandą „jauze“ – tai keturių rūšių skirtingai apdirbta ir plonai pjaustyta kiauliena, kraujinė dešra, sūris, daržovės, krienai, kelių rūšių varškės užtepėlės. *Plaukimas laivu Dunojumi iki Melko. Nuo laivo denio atsiveria puiki panorama į pakrantėse išsidėsčiusius miestelius, vienuolynus, buvusių gynybinių pilių griuvėsius, išsibarsčiusias mažas vyndarių gyvenvietes, vynuogynais ir abrikosų plantacijomis apaugusias kalvas. Pageidaujantiems *pietūs laive. Atvyksite į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo XVIIIa. *benediktinų vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, veikiantis nuo 1089 m. ir garsus savo biblioteka. Išvykimas į Burgenlandą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Burgenlando žemės sostinę – Eizenštatą, kuriame galėsite atsikvėpti, neskubant susipažinti su miesteliu, jo architektūra, apylinkėmis. Eizenštatas – nedidelis miestelis su senomis, klasikinio išplanavimo gatvėmis, skulptūromis miesto aikštėse, dideliu parku ir Esterhazių rūmais. Šiuose rūmuose tarnavo ir prieš du šimtus metų šio miestelio gatvėmis vaikščiojo įžymusis Austrijos kompozitorius J.Haidnas. Pažintis su barokiniais Esterhazių šeimos *rūmais ir juose esančia Haidno sale, kurioje ir šiandien rengiami klasikinės muzikos koncertai. Pageidaujantys galės aplankyti J. Haidno *muziejų ir kompozitoriaus *mauzoliejų. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti kelių šimtmečių senumo vyno rūsį, *degustuoti vyną. Išvykimas į Štiriją, į Riegersburgą. Grupės pageidavimu – „Zooter“ šokolado manufaktūros lankymas, *ekskursija „Viskas apie šokoladą“. Pasinerkite į šokolado pasaulį, sekite kakavos pupelės kelią nuo krūmo iki gardžiojo šokolado plytelės. Šokolado degustacija. Po ekskursijos šokolado įmonėje – pažintis su įspūdinga *Riegersburgo tvirtove. Kopiant laiptais į kalną, ant kurio stūkso tvirtovė, pajusite didingą istorinę dvasią ir grožėsitės puikiais vaizdais, o pakilus į viršų prieš akis atsivers dar nuostabesnė panorama. Tiksli tvirtovės pastatymo data iki šiol nėra žinoma, bet pirmą kartą ji buvo paminėta 1138 metais. Gražiausia jos vieta – baroko stiliaus Karališkoji salė su trimis dviejų auštų mediniais portalais ir nuostabiomis medinėmis lubomis. Pirmajame tvirtovės aukšte ir rūsyje yra įkurtas Raganų muziejus. Išvykimas į nakvynės vietą prie Graco. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė po Štiriją, užburiančią gamtos grožiu. Gilūs slėniai, iš kurių ryte ir vakare sklaidosi miglos, kalvų šlaitai, pramaišiui su mišku suraikyti skirtingomis javų, vynuogienojų, vaismedžių sklypelių spalvomis. Valstiečių namai išsirikiavę palei kalvomis bėgančius keliukus, soduose sukasi mediniai malūnėliai. Atvykimas į *Egenbergo rūmus – reikšmingiausią baroko architektūros rūmų kompleksą Štirijos žemėje. Šie rūmai – tai princo Hanso Ulricho fon Egenbergo vasaros rezidencija, 1625 m. italų architekto Pietro de Pomio perstatyti iš anksčiau čia stovėjusios gotikinės pilies. Rūmai atspindi kosmoso ir visatos harmoniją. Pažintis su įspūdingomis rūmų menėmis, susietomis su Grigaliaus kalendoriumi. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po rūmus supantį parką. Išvykimas į *„Almenland“ sūrinę. Lankysitės sūrių brandinimo tuneliuose, įkurtuose senojoje sidabro kasykloje. Čia pasinersite į nuostabų skonių pasaulį, pajusite sodrų Alpių žolelių ir švelnaus pieno kvapą, ragausite įvairių rūšių pačių geriausių Austrijos sūrių. Po sūrinės lankymo vyksite į *Herbeštein pilį, kuri mena Štirijos aristokratų gyvenimą daugiau nei septynis šimtus metų. Seniausia pilies dalis išlikusi iš XVIIa., vėliau ji buvo daug kartų perstatyta, restauruota gotikos, renesanso ir baroko stiliumi. Nuo XIIa. iki šių dienų pilies kompleksas priklauso Herbeštein giminei. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Pažintis su Štirijos sostine *Gracu. Pasivaikščiojimas po senamiestį, kuriame gausu renesanso ir baroko statinių, nuostabių bažnyčių, rūmų, jaukių gatvelių ir romantiškų kiemelių. Laikrodžio bokštas, kuriam po ilgų šimtmečių atiteko miesto simbolio vardas. Nesustabdomai skaičiuodamas laiką, jis duoda ženklą skambėti vienam seniausių Austrijoje varpui, nulietam dar XIV amžiuje. Italų architekto sukurti rūmai *Landhaus, laikomi bene svarbiausiu šalies renesanso paminklu. Didžiausias pasaulyje *arsenalas, kuriame eksponuojama 30 000 ginklų kolekcija. Aplankysite didingą Burgo *pilies kompleksą, kuris turėjo pakeisti kadaise stovėjusią Šlosbergo pilį. Užkilę į Šlosbergo kalną, galėsite pasigrožėti nuostabia senamiesčio panorama, kuri byloja apie ilgą miesto klestėjimą. Laisvas laikas senamiestyje, elegantiškose, kepiniais kvepiančiose gatvėse, pilnose prabangių, puošnių namų, mielų kavinukių, kviečiančių užsukti, pailsėti ir pasmaguriauti. Išvykimas iš Graco. Kelionė į Bad Waldersdorfą, garsėjantį terminiais baseinais. Pageidaujantiems atgauti jėgas siūlome apsilankyti *terminiuose baseinuose po atviru dangumi. Išvykimas link Vienos. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Atvykimas į *Vieną – imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos miestą. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, *Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XXa. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv.Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Apsilankymas *Šionbruno rūmuose, saugomuose UNESCO. Barokinio stiliaus Habsburgų vasaros rezidencija, statyta XVIIIa. viduryje, apsupta parkų, alėjų, statulų, fontanų – vienas svarbiausių Austrijos sostinės pastatų: čia gyveno gausi imperatorės Marijos Teresės šeima, svečiavosi pats Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas. Paskutinysis imperatorius Karolis I-asis 1918 m. perdavė šiuos rūmus Austrijai ir paskelbė Habsburgų imperijos pabaigą. Ekskursija rūmuose, kurios metu apžiūrėsite itin prabangiai įrengtas menes, darbo kambarius, buduarus bei slaptus kambarėlius. Pakilsite į Glorietės kalną ir nuo apžvalgos aikštelės pasigrožėsite visu Šionbruno rūmų ansambliu. Pavakaryje išvyksite į vyndarių rajoną Grincingą, nuo seno garsėjantį puikiu vynu, kurio paragauti kviečia jaukios tavernos. XIXa. Grincinge vasaras leisdavo L. van Bethovenas, o tavernose dažnai vakarodavo F.Šubertas. Siūlome užsukti į tipišką „Heuringen“ taverną, kurioje galėsite paragauti Vienos dešrelių, vietinio vyno, tradicinio obuolių štrudelio su puodeliu puikios austriškos kavos. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3200 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos pilyse, Grace, Vienoje (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 - 150 EUR. 
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
  el.p.: eglesil@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 6 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:349 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS