Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Aktyvus poilsis Kroatijos kalnuose

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Atvykstame į Budapeštą. Pažintis su Vengrijos sostine: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos, nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono, nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai, Šv. Stepono katedra, viena didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių, Operos ir baleto teatras, Didvyrių aikštė. Kelionė per Vengriją, Bosniją ir Hercegoviną. Nakvynė viešbutyje prie Sarajevo.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su Bosnijos ir Hercegovinos sostine Sarajevu. Tai miestas, kurio rytietiška architektūra ir kultūra priverčia susimąstyti, kur esi. Ekskursijos metu – Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga. Vykstame į Mostarą. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Trumpas sustojimas Medžugorje - gausiai piligrimų lankomoje vietoje, garsėjančioje stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. Kelionė per Kroatiją. Vakare atvykstame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

4 diena. Poilsis prie Adrijos jūros. Po pietų siūlome aktyviai praleisti laiką kalnuose. Pėsčiomis eisime (~4 val.) į Biokovo gamtos parką**, kuris yra didžiausias Dalmatijoje. 7 km pločio Biokovo kalnų masyvas net 36 km nutįsęs palei Adrijos jūrą nuo Cetinos upės iki Gradaco gyvenvietės. Tai įspūdingas gamtos ir gyvūnijos parkas, pavergiantis kalnų grožiu. Kopsime iki Vošaco kalnų namelio, kur palydėję į Adrijos jūrą besileidžiančią saulę vaišinsimės tradiciniais kroatiškais užkandžiai ir gėrimais. Vėlai vakare autobusiukais grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė.

5 diena. Lydimi vietinio vadovo, važiuojame į Čvrsnica kalnus, esančius Bosnijoje ir Hercegovinoje. Pakeliui sustosime pasigrožėti raudonuoju Imoski ežeru. Čvrsnica – kalnų masyvas Dinarų kalnuose, besitęsiantis apie 650 kilometrų palei Adrijos jūrą.  Aukščiausia masyvo vieta – Pločno viršukalnė (2228 m). Žygio metu (~ 4 val.) gėrėsimės nepakartojamais kalnų peizažais, unikalia augmenija. Gali būti, kad kildami į viršukalnę pajusite visus keturis metų laikus, gal netgi pamatysite sniegą. Vakare grįžtame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

6 diena Visos dienos žygis su vietiniu vadovu (~7-8 val.) Adrijos jūros pakrante, kurio metu nužygiuosime maždaug 15 kilometrų. Važiuosime iki mažo kurortinio pajūrio miestelio – Brelos, nuo kurio pradėsime žygį pėsčiomis. Brelos kurortas turistų labai mėgstamas dėl savo krištolo skaidrumo vandens, žavių įlankų, kvapą gniaužiančių vaizdų. Žygiuodami pajūriu gėrėsimės nuostabiais paplūdimiais, viename iš jų sustosime išsimaudyti ir pailsėti. Laisvas laikas pietums pajūrio kavinėje. Besimėgaudami stebinančiai skaidria žydra jūra, joje žaidžiančiais saulės spinduliais, kvėpuodami pušų ir levandų aromatu dvelkiančiu tyru oru žygiuosime iki Kotišinos botanikos sodo*, esančio šalia Makarskos kurorto. Jis įsikūręs Biokovo kalnų papėdėje, 350-500 metrų aukštyje virš jūros lygio. Tai nėra klasikinis botanikos sodas. Apie 16 hektarų teritorijoje randama apie 300 augalų rūšių, kurios auga natūraliomis gamtos sąlygomis. Čia įrengti turistams pritaikyti pėsčiųjų takai. Vakare grįžtame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

7 diena Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką laivu** į Hvaro ir Bračo salas. Tai dienos išvyka laivu. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto ir grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą, esančią vidurio Dalmatijos archipelage. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins ką tik iškepta žuvimi bei vynu. Bračo sala yra aukščiausia sala Adrijos jūroje. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Turėsite puikią progą pasimėgauti maudynėmis. Nakvynė.

8 diena. Anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Kelionė per Kroatiją. Atvykstame į UNESCO saugomą Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijos-Slovakijos pasienyje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės Makarskos kurorte privačiame sektoriuje; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, ausinukų nuoma, vietinio transporto išlaidos ~ 70 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); maitinimas Makarskos kurorte; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.


Kelionės priemokos
4 pusryčiai gyvenantiems privačiame sektoriuje Makarskoje25,00 €
4 vakarienės gyvenantiems privačiame sektoriuje Makarskoje35,00 €
Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma)5,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma)3,00 €
Oro kondicionierius gyvenantiems privačiame sektoriuje Makarskoje (kambariui)25,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:313.65 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS