Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Aktyvus poilsis Kroatijos kalnuose

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčių paketai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Kroatiją. Atvykstame į UNESCO saugomą Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Visos dienos žygis (~7-8 val.) Adrijos jūros pakrante, kurio metu nužygiuosime maždaug 15 kilometrų. Važiuosime iki mažo kurortinio pajūrio miestelio – Brelos, nuo kurio pradėsime žygį pėsčiomis. Brelos kurortas turistų labai mėgstamas dėl savo krištolo skaidrumo vandens, žavių įlankų, kvapą gniaužiančių vaizdų. Žygiuodami pajūriu gėrėsimės nuostabiais paplūdimiais, viename iš jų sustosime išsimaudyti ir pailsėti. Laisvas laikas pietums pajūrio kavinėje. Besimėgaudami stebinančiai skaidria žydra jūra, joje žaidžiančiais saulės spinduliais, kvėpuodami pušų ir levandų aromatu dvelkiančiu tyru oru žygiuosime iki Kotišinos botanikos sodo*, esančio šalia Makarskos kurorto. Jis įsikūręs Biokovo kalnų papėdėje, 350-500 metrų aukštyje virš jūros lygio. Tai nėra klasikinis botanikos sodas. Apie 16 hektarų teritorijoje randama apie 300 augalų rūšių, kurios auga natūraliomis gamtos sąlygomis. Čia įrengti turistams pritaikyti pėsčiųjų takai. Vakare grįžtame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Norintiems aktyviai praleisti dieną siūlome raftingą kalnų upėmis** arba išvyką laivu** į Hvaro ir Bračo salas. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto ir grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą, esančią vidurio Dalmatijos archipelage. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę ant XVI amžiuje fortu paverstos bažnyčios stogo. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins ką tik iškepta žuvimi bei vynu. Bračo sala yra aukščiausia sala Adrijos jūroje. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi** galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Turėsite puikią progą pasimėgauti maudynėmis. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Čvrsnica kalnus, esančius Bosnijoje ir Hercegovinoje. Pakeliui sustosime pasigrožėti raudonuoju Imoski ežeru. Čvrsnica – kalnų masyvas Dinarų kalnuose, besitęsiantis apie 650 kilometrų palei Adrijos jūrą.  Aukščiausia masyvo vieta – Pločno viršukalnė (2228 m). Žygio metu (~ 4 val.) gėrėsimės nepakartojamais kalnų peizažais, unikalia augmenija. Gali būti, kad kildami į viršukalnę pajusite visus keturis metų laikus, gal netgi pamatysite sniegą. Vakare grįžtame į Makarskos kurotą. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas pusdienis poilsiui prie Adrijos jūros. Po pietų siūlome aktyviai praleisti laiką kalnuose. Pėsčiomis eisime (~4 val) į Biokovo gamtos parką*, kuris yra didžiausias Dalmatijoje. 7 km pločio Biokovo kalnų masyvas net 36 km nutįsęs palei Adrijos jūrą nuo Cetinos upės iki Gradaco gyvenvietės. Tai įspūdingas gamtos ir gyvūnijos parkas, pavergiantis kalnų grožiu. Kopsime iki Vošaco kalnų namelio, kur palydėję į Adrijos jūrą besileidžiančią saulę vaišinsimės tradiciniais kroatiškais užkandžiais, vynu ir kroatiška naminuke. Vėlai vakare autobusiukais grįžtame į kurortą. Nakvynė.

7 diena. Pusryčių paketai. Anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją. Atvykstame į Ptuj miestelį, garsėjantį savo vynais ir terminiais baseinais. Maudynės terminiuose baseinuose*. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės Makarskos kurorte privačiame sektoriuje su pusryčiais; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 70 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.


Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma) 5,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma) 3,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:459 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS