Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Toskana - kitokia Italija (pažintinė – poilsinė)


 
1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2 diena Pusryčiai. Vykstame į  Bavarijos sostinę  Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė, Marijos aikštė,   Dievo motinos katedra, Senoji ir Naujoji Rotušės, Odeono aikštė, Opera.  Miunchenas žymus ne tik architektūriniais paminklais, tai  – muziejų ir galerijų miestas bei  bavariško alaus sostinė. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti seniausioje ir didžiausioje Bavarijos aludėje – Hofbrauhaus*. Išvykstame į Italiją.  Nakvynė viešbutyje.
3 diena Pusryčiai. Vykstame  į Cinque Terre – penkias žemes, kurias sudaro penki žavūs miesteliai : Monterosso al Mare, Varnazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggione. Apžvalginė ekskursija laivu* arba traukiniu* po pasirinktus parko miestelius, su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į Viduržemio jūrą, jos skalaujamus uolėtus krantus ir supančius spalvingus miestelius. Vykstame į Luką, - kompozitoriaus Džiakomo Pučini gimtinę. Pažintis su senamiesčiu, kuriame gatvių tinkas išlikęs nuo romėnų laikų: Šv. Mišelio ir Foro katedra, pastatyta buvusio romėnų forumo vietoje. Nakvynė viešbutyje.
4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vykstame į UNESCO saugomą „nuostabių bokštų“ miestelį San Džiminiano. Čia iki mūsų dienų išlikę net 13 bokštų iš XII- XIII a., kuriuos pastatė didikų giminės. Pažintis su senamiesčiu: Katedros aikštė, Rotušė, Cistern aikštė, Velnio bokštas, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didysis bokštas. Vykstame į Kianti  regioną,  garsėjantį puikiu alyvuogių aliejumi, jautiena bei vynu. Degustacijos* metu galėsite  ne tik susipažinti  ir paragauti, bet ir įsigyti  Kianti regione gaminamų aukščiausios kokybės aromatingų vynų, padegustuoti pirmo spaudimo, ekologiško alyvuogių aliejaus,  tradicinės česnakų duonos- Bruschetta,  vytinto kumpio bei rikotos sūrio su kvapniaisiais bazilikais. Vykstame į Sieną – miestą  išsaugojusį savo klestėjimo laikų galybę. Senoji miesto  dalis apjuosta įspūdingomis gynybinėmis sienomis ir puikiai išlaikiusi viduramžių dvasią.  Ekskursija po miestą: Del Campo – unikali kriauklės formos aikštė, Visuomenės rūmai, Katedra*, grakšti  Torre del Mangia  rotušė su 102 m. bokštu, pastatytu XII a., mažytis Gajos fontanas, į kurį vanduo patenka iš 500 metų senumo akveduko.   Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje.
6 diena Pusryčiai. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Aplankysime stebuklų lauko ansamblį, romaninio stiliaus Katedrą ir garsųjį Pizos bokštą. Vykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Pažintis su miestu:  gotikinė Santa Marija del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine*, Sinjorijos aikštė, Šv. Lauryno bažnyčia ir Mediči koplyčia*,  Ponte Vekijo tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėmis, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidoti šį miestą labiausiai išgarsinę žmonės ir kt. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti viename garsiausių meno muziejų – Ufiči galerijoje*. Išvykstame link Paduvos. Nakvynė viešbutyje. 
7 diena Pusryčiai. Vykstame į Mantują. Šis nepakartojamas Italijos miestas išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu.  Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė,  kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių meninnikų ir architektų, tokių kaip Leone Battiso, Paulo Rubenso, Donatelo,  atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu : Pallazzo Ducale, Palazzo Te, Šv. Andrejaus bazilika, Katedra. Laisvas laikas. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Lietuvą.
 
Kelionės priemokos
Kurorto rinkliava (privaloma)
9,00 € 31,08 Lt
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.)
14,00 € 48,34 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.)
5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7m.)
5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.)
4,00 € 13,81 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda
37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis
29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys
29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai
32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys
124,00 € 428,15 Lt
Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė autobusu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
(*) - bilietai į mokamus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; kurorto rinkliava – 9 EUR(31,07 LTL); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Pastabos
pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:333,52 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS