Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šiaurės Italija


1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Vieną. Laisvas laikas, skirtas pažinčiai su imperatoriškaisiais Šionbruno rūmais* ir jų sodais* arba pažintis su Vienos senamiesčiu: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas ir kita. (Nelankantys Šionbruno rūmų į Vienos centrą vyksta savarankiškai miesto transportu*). Kelionė per Austriją, Italiją. Vykstame į  vieną iš Italijos kurortų prie Adrijos jūros.  Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome ekskursiją ** į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų). Plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi* ir arklių galerija, Dožų rūmus, Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, nuplaukti* į Murano ir Burano salas. Murano sala nuo seno garsėja stiklo dirbtuvėmis ir jų dirbiniais. Galerijose ir parduotuvėse galėsite įsigyti nepaprasto grožio meno kūrinių iš stiklo. Burano sala – spalvingiausia Venecijos lagūnos sala, garsėjanti  ryškiais skirtingų spalvų namukais  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome ekskursiją** į Emilijos – Romanijos ir Veneto regioną aplankant Paduvą ir Ferarą (minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų). Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą, žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga šv. Paduviečio bazilika, pastatyta  XII - XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai*, Fruto aikštė.Vykstame į Ferarą pakeliui  pageidaujantiems itališko vyno degustacija*. Pažintis su UNESCO saugomu senamiesčiu, kurį  juosia 9 km ilgio gynybinė siena. Ekskursijos metu pamatysite  kunigaikščių d“Este  piliį, Rotušę,  XII a. Šv. Jurgio bažnyčią,  nuostabius renesanso  Palazzo Prosperi-Sacrati ir Palazzo dei Diamanti rūmus . Vakarienė ir nakvynė.


 

5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome ekskursiją**  prie Gardos ežero aplankant Veroną ir Sirmione. (minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų). Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras, Erbės aikštė - buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt.Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmione su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais* galės paplaukioti  ežere, besigrožėdami įspūdingomis garsenybių vilomis. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Slovėniją. Apie pietus  atvykstame į Liublijaną. Aplankysime Rotušę, XII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, kuris simbolizuoja tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą, pasigrožėsime ant kalno stūksančia Liublijanos pilimi. Laisvas laikas. Išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava (privaloma) 12,50 € 43,16 Lt
Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 14,00 € 48,34 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Vienvietis kambarys 140,00 € 483,39 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 5 vakarienės viešbutyje Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, keltas į Veneciją, vietinių gidų Italijoje paslaugos ~ 100 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos išvykos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava – 12,5 EUR(43,16 LTL) medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:269,10 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS