Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Poilsis Slovėnijos Alpėse


Kelionės maršrutas:

Lietuva - Bledas - Bovecas - Tolminska Korita - Kobaridas - Koziako kriokliai - Škocian Loka - Liublijana - Lietuva

 

Visos nakvynės viešbučiuose !!!

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovėniją. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų  atvykstame į vieną nuostabiausių Slovėnijos kalnų kurortų – Bledą. Šis miestelis, tapęs Slovėnijos simboliu, yra įsikūręs prie ledyninės kilmės, smaragdinio Bledo ežero, traukia turistus nepakartojamo grožio kalnų panorama, ežero saloje baltuojančiais bažnytėlės bokštais ir nuo XI a. ant skardžio stūksančia įspūdinga Bledo pilimi*. Laisvas laikas poilsiui prie ežero. Nakvynė viešbutyje.

 3 diena Pusryčiai. Vykstame į kalnų kurortą Bovecą, dar vadinamą Slovėnijos Alpių centru. Pasikėlimas lyno keliu į Kanin kalnų kurortą. Tai vienintelis Slovėnijos kurortas, kurio vasaros pėsčiųjų žygio takai driekiasi daugiau nei 2 km. aukštyje. Žygis pėsčiomis, grožintis didingais, kvapą gniaužiančiais kalnų vaizdais. Esant geram orui, nuo viršukalnių atsiveria net Adrijos jūros pakrantės panorama. Po pietų ypatinga pramoga mažiems ir dideliems – raftingas* kalnų upe. Tai viena iš populiariausių vasaros pramogų Slovėnijoje. Plaukiant valtimi putojančia upe, Jūs ne tik įveiksite kelyje pasitaikančius slenksčius, bet ir grožėtis nuostabiais gamtovaizdžiais. Vakare piknikas* gamtoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. I Vykstame į Tolminska Korita - žemiausią Triglavo nacionalinio parko vietą. Žygis pėsčioms tarpekliu, kur susilieja Tolminkos ir Zadlaščicos upės. Šios vietos kerintis grožis įkvėpė italų poetą Dantę, rašant“ Dieviškąją komediją“. Vykstame į Kobarido kalnų kurortą. Keliaujame iki Sočos upės slėnio įspūdingiausios vietos – Koziako krioklių. Soča viena iš gražiausių Europos kalnų upių, veržiasi per siaurus kalnų tarpeklius, garma tarp uolų ir įveikusi visas kliūtis, išsilieja šniokščiančiais kriokliais. Įspūdinga upės panorama geriausiai atsiveria nuo Napoleono tilto. Vakarop slovėniško vyno ir sūrių degustacija*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į vienus gražiausių pasaulyje požeminius stalaktitų –stalagmitų urvus Škocjan Loka, 1986 metais įtrauktus į UNESCO saugomų gamtos paminklų sąrašą . Apsilankymas urvuose*, kur Jūsų lauks įspūdingas, virš bedugnės 45 metrų aukštyje pakibęs, požeminės upės tiltas ir kvapą gniaužiantis stebuklingas pasaulis su natūraliais požeminiais ežerais, siauriais upės tarpekliais ir slenksčiais, kurios šimtmečių bėgyje suformavo Reka upės vandenys. Vykstame į Slovėnijos sostinę Liublijaną. Aplankysime Šv. Mikalojaus Katedrą, Rotušę, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Lliublijanicą, senamiestį ir kitas įžymybes. Išvykstame į Čekiją. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Nuolaidos:

Keliaujantiems antrą kartą

- 5 %

Keliaujantiems trečią kartą

- 7 %

Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų

- 10 %

Vaikams iki 12 m.

- 10 %

Vaikams nuo 12 m. ir studentams

- 5 %

Senjorams (vyresniems nei 65 m.)

- 10 %

5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui

- 25 %

6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui

- 35 %

7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui

- 50 %

8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui

- 65 %

9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui

- 80 %

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui

- 99 %

Jaunavedžiams

- 10 %

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

bilietai į mokamus objektus ~ 140 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų); turistai privalo turėti kalnams pritaikytą patogią avalynę, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:296.65 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS