Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Šiaurės Italijos ežerai


1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į Miuncheną – muziejų ir galerijų miestą. Centrinėje Miuncheno dalyje esančiame muziejų komplekse yra įsikūrę garsūs meno muziejai – senoji bei naujoji pinakotekos, kuriose eksponuojami Diurerio, Leonardo da Vinčio, Rafaelio paveikslai, Rubenso darbų kolekcija, Vincento van Gogo ir kitų žymių meistrų kūriniai. Ekskursijos metu aplankysime Nimfenburgo rūmus ir parką, Marijos aikštę, apžiūrėsime senąją ir naująją miesto rotušes, Šv. Petro bažnyčią, Dievo motinos katedrą, pasivaikščiosime garsiąja pėsčiųjų gatve Neuhausersstrasse. Miestas taip pat  garsus kasmetine alaus švente “Oktoberfest“. Išykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Trento.

3 diena Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Pažintis su šiaurine ir rytine ežero pakrantėmis. Apsilankymas Malčezinemiestelyje, kurio pagrindinis akcentas - XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Laisvas laikas, kurio metu norintieji keltuvu galės pasikelti į Monte Baldo kalną* (2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių  panorama arba aplankyti pilį*. Gardos regionas žymus ne tik vaizdingais ežero pakrante besidriekiančiais miesteliais ir kurortais, gerai išvystyta turizmo infrastruktūra, bet ir čia auginamais ir gaminamais alyvuogių aliejais bei vynais. Pakrantėse aliejaus gamyba pradėta VIII amžiuje. Norintiems organizuojama aliejaus degustacija*. Čia vietiniai augintojai supažindins kaip auginamos alyvuogės ir spaudžiamas aliejus. Tai puiki proga ne tik padegustuoti šio regiono vietinės produkcijos alyvuogių aliejaus su „bruschetta“ duona, bet ir galimybė įsigyti Jums patinkančių gaminių. Vykstame į Sirmionę, Gardos ežero pusiasalyje įsikūrusį nuostabaus grožio miestelį su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantį ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas – žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Nakvynė viešbutyje prie Milano.

4 diena Pusryčiai. Vykstame prie Madžorės ir Komo ežerų. Atvykimas į vieną iš Madžorės ežero pakrantėje įsikūrusių miestelių, iš kurio plaukiame laivu* į Isola Bella salą-rūmus*. Tai vienas lankomiausių Šiaurės Italijos objektų. Visą salos teritoriją užima nuostabaus grožio rūmai su itališko tipo parku, kurį puošia daugybė skulptūrų. Vykstame prie Komo ežero, kuris yra trečias pagal dydį Italijoje. Jo pakrantėse, kalnų apsuptyje, įsikūrę daugybė gražių miestelių su dailiomis vilomis, bažnyčiomis ir namais. Prabangias vilas prie Komo ežero turi ir atlikėja Madonna, futbolo žvaigždė Ronaldinho, aktorius S. Stallone, verslininkas R. Branson ir kiti. Leidžiamės į kelionę laivu* Komo ežeru. Praplaukiame gražiausią Komo ežero vilą, vadinamą „Villa del Balbianello“. Čia buvo filmuojamas filmas „Kazino Royale“ apie Džeimsą Bondą, taip pat „Žvaigždžių karų“ antroji dalis ir kiti filmai. Atplaukiame į Vareną. Tai tikras ežero perlas, išsidėstęs ant kalno šlaito. Grožimės ežero vaizdu su tolumoje boluojančiomis snieguotomis kalnų viršūnėmis. Aplankome Monastero vilą*, kurioje yra įrengtas muziejus ir šalia esantį botanikos sodą. Plaukiant atgal iš tolo regėsime žavų Beladžio miestelį. Grįžtame į Komo. Jo senamiestis nedidelis, bet jaukus senosios architektūros pastatų, parduotuvėlių, viešbučių, restoranų ir kavinių labirintas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Lichtenšteiną. Pakeliui pravažiuosime kalnų apsuptyje prie smaragdinės spalvos ežero įsikūrusį Liugano kurortą. Kelionę tęsime vienu vaizdingiausių Šveicarijos Alpėse San Bernardino keliu. Via Mala – svarbus prekybinis kelias per perėją, jungęs Šiaurės Europą ir Italiją, užburia kvapą gniaužiančiais posūkiais, didingomis kalnų viršukalnėmis. Atvykstame į Lichtenšteino sostinę Vaducą. Pažintis su istoriniu miesto centru: rotušė, Parlamento rūmai, Šv. Florino katedra. Išvykstame į Čekiją. Kelionė per Vokietiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Nuolaidos:

Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Vaikams iki 12 m. - 10 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 10 %
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui - 25 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
Jaunavedžiams - 10 %
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 9 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

(*) - bilietai į mokamus objektus ~ 130 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos:

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų); turistai privalo turėti: kalnams pritaikytą patogią avalynę, šiltus drabužius, pirštines, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumėlius
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:349 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS