Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Neatrastoji Albanija su poilsiu prie Jonijos jūros 12 d.


 

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopjė, kuri yra Motinos Teresės gimtasis miestas. Miesto senąją ir naująją dalis jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija: Turkų laikų kvartalas, Mustafa Pašos mečetė, miesto simbolis - Bizantijos laikų tvirtovė, miesto centras su šalies praeitį įamžinusiais paminklais. Kelionė per Makedoniją, Kosovą. Ekskursija Prizrene – gražiausiame Kosovo mieste. XVI a. senasis tiltas, XVII a. Sinano Pašos mečetė, XVI-XX a. veikusi turkų pirtis, daugybė musulmonų, katalikų ir stačiatikių maldos namų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Albaniją. Ekskursija senovinėje Krujoje su nepakartojama rytietiška viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi* tvirtovėje. Pietūs* nacionaliniame Krujos restorane. Vykstame į Tiraną. Ekskursija Albanijos sostinėje. Tai šiuolaikinis miestas, savo istoriją skaičiuojantis nuo XVII a. Osmanų imperijos laikotarpio. XVIII a. mečetė, vyriausybiniai pastatai, buvusio diktatoriaus E. Hodžos namas, XXI a. stačiatikių cerkvė, katalikų katedra. Vakare atvykstame į Sarandą - vieną  populiarių Albanijos pajūrio kurortų. Nakvynė.

5 – 9 dienos Poilsis kurorte prie Jonijos jūros.  Pageidaujantiems ne tik pailsėti organizuojame šias nemokamas išvykas:

* Išvyka į UNESCO saugomą Girokasterio miestą. Tai miestas muziejus, išlaikęs vieną gražiausių ir turtingiausių architektūrų. Įspūdinga akmeninė XIII a. tvirtovė*, kurioje įsikūręs ginklų muziejus. Didelis Osmanų imperijos laikų senamiestis su jame vyraujančiais XVI-XIX a. akmeniniais namais, turkų laikų mečetėmis, XVII a. pirtimis, užeigomis, rytietišku turgumi.

* Išvyka į Logaros nacionalinį parką. Pietūs* kalnuose. Vėliau sustosime maudynėms Himaroje – nepaliestų paplūdimių ir vaizdingos gamtos kurorte. Pakeliui į Sarandos kurortą, sustojame įdomiame žvejų kaimelyje Borše. Miestelis, turintis igiausią (net 7 km) Jonijos jūros pakrantėje paplūdimį.

* Išvyka į Butrinto nacionalinį parką* su antikiniu graikų miestu Butrintu (UNESCO saugomu). Tai archeologinis draustinis: V a. pr. Kr. akropolio kolonų ir jį supusios 5 - 6 m aukščio sienos fragmentai, graikų medicinos ir gydymo dievo Asklepijo šventykla, III a. amfiteatras. Dėl istorinių paminklų gausos ir puikios gamtinės aplinkos derinio vietovę turistai pamėgo net XVIII a.

* Dienos išvyką keltu* į Graikijai priklausančią Korfu (dar vadinamą Kerkyros) salą. Apsilankymas pagrindiniame salos mieste Korfu: Antikinių Heros (VII a. pr. Kr.) ir Dianos (V a. pr. Kr.) šventyklų griuvėsiai, XIII a. Angelų bei XVI a. Senoji ir Naujoji tvirtovės, XII-XVII a. bažnyčios, XIII ir XVIII a. vienuolynai, rūmai. Vakare grįžtame į Albaniją.

10 diena Pusryčiai. Kelionė per Albaniją, Makedoniją. Atvykstame į įdomiausią ir gražiausią Makedonijos miestą Ochridą (UNESCO saugomas). Viduramžiais miestas, sako, turėjęs 365 cerkves – kiekvienai metų dienai po vieną. Išlikę I a. romėnų amfiteatro liekanos, ankstyvųjų krikščionių V a. Šv. Erazmo bažnyčia, IX a. Šv. Panteleimono vienuolynas – seniausias slavų pasaulyje, XI a. Šv. Sofijos cerkvė, kitos XIII-XV a. cerkvės, XV-XVI a. mečetės. X a. Bulgarijos caro Samuelio tvirtovė. Kelionė per Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena  Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui trumpas sustojimas pietų Vengrijos mieste Szegede: miesto Rotušė, Katedra ir jos aikštė, Universitetas, Nacionalinis teatras ir kt. Tęsiame kelionę namų link. Nakvynė viešbutyje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (65-75 m.) 19,00 € 65,60 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (18-64 m.) 6,00 € 20,72 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (1-7m.) 6,00 € 20,72 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (8-17 m.) 5,00 € 17,26 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys 29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys

150,00 € 517,92 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbutyje Sarandoje su pusryčiais; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:458.15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS