Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Graikija (pažintinė - poilsinė)


Kelionės maršrutas:

Lietuva - Belgradas - Skopje - Kamena Vourla - Delfai - Osios Loukas vienuolynas - Meteorų vienuolynas - Atėnai* - Skiathos sala* - Salonikai - Szegedas - Lietuva

 

 

Visos nakvynės viešbučiuose !

Graikija žavi antikos  paminklų gausa, saulėtomis dienomis, puikiu klimatu, beribiais smėlėtais paplūdimiais, šilta jūra, sodria augmenija, graikiškos virtuvės  patiekalais ir vietinių gyventojų  paprastu, nuoširdžiu bendravimu.
Olimpinė Rivjera - puiki vieta poilsiui ir pažinčiai su Graikija!  Kurortuose prie Egėjo jūros vyksta aktyvus naktinis gyvenimas!

Plati nemokama pažintinė programa!

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopje, kuri yra Motinos Teresės gimtasis miestas. Miesto senąją ir naująją dalį jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija: senasis turkų laikais statytas miesto kvartalas, Mustafa Pasha mečetė, miesto simbolis - Bizantijos laikų tvirtovė, miesto centras su Makedonijos praeitį įamžinančiais paminklais. Kelionė per Graikiją. Pakeliui grožėsimės Olimpo kalnyno didybe, kuris graikų laikomas šventa dvylikos antikos dievų buveine. Vakare atvykstame į Kamena Vourla kurortą. Nakvynė viešbutyje arba privačiuose pensionuose.

4-9 dienos Poilsis prie Egėjo jūros. Kamena Vourla - kalnų ir jūroje išsibarsčiusių salų apsuptyje esantis kurortas vilioja turistus ne tik nuostabia gamtos panorama, gausiais SPA centrais, skaidriu jūros vandeniu, puikiais paplūdimiais, šiltu klimatu, saulėtomis dienomis, bet taip pat mitais ir legendomis apipintomis vietovėmis, architektūrinių ir istorinių paminklų gausa. O kur dar graikiškos virtuvės patiekalai ir draugiški vietiniai gyventojai !

Pageidaujantiems ne tik pailsėti organizuojame šias nemokamas išvykas:

  • Išvyka į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus - vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Delfai buvo laikomi antikinio pasaulio centru. Pravažiuojame alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną. Atvykstame į Delfus, kurie garsėjo kaip Apolono buveinė. Čia žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Apžiūrime archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei muziejų*, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Grįždami sustojame pasigrožėti Arachovos miestelio panorama ir užsukame į vieną iš įspūdingiausių Graikijoje Osios Loukas vienuolyną, įkurtą X a. Helikono kalno papėdėje.

  • Išvyka į Meteorų vienuolynus ir Termopilus. Kelionė iki Kalambakos per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose*. „Meteora" išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės". Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas - XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Trumpas sustojimas Kalambakos miestelyje. Grįždami sustojame Termopiluose, kur gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Esant galimybei, maudynės terminių vandenų kriokliuose.

Poilsis prie jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį (plačiau - katalogo   6 psl.):

  • išvyka į Atėnus;
  • plaukimas į nuostabaus grožio salą Skiathos;
  • Graikiškas vakaras.

10 diena Pusryčiai. Vykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą - Tesalonikus. Buvusi Makedonijos sostinė įkurta 315m. pr. Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers Tesalonikės vardu. Šis miestas niekada neprarado savo svarbos ir buvo labai mėgstamas Makedonijos karalių. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginė ekskursija: miesto simbolis - Baltasis  bokštas, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, Šv. Jurgio rotonda, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, puiki panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui trumpas sustojimas pietų Vengrijos mieste Szegede: miesto Rotušė, Katedra ir jos aikštė, Universitetas, Nacionalinis teatras ir kt. Tęsiame kelionę namų link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Pastaba: į šią kelionę galima vykti turint Lietuvos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 

 

 

Kelionės kaina nuo 1490 Lt

 

 

 

Priemokos:

SISSY (pusryčiai ir vakarienė) ***  
Vienvietis kambarys suaugusiam 1986 Lt
Dvivietis kambarys suaugusiam (gyv. 2-iese) 1511 Lt
Dvivietis kambarys vaikui nuo 2 iki 12 m. (1+1) 1511 Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys vaikui nuo 2 iki 12 m. (2+1) 1321 Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys suaugusiam (gyv. 3-ise) 1511 Lt
KAMBARIAI PRIVAČIUOSE PENSIONUOSE (be maitinimo)  
Vienvietis kambarys suaugusiam 1796 Lt
Dvivietis kambarys suaugusiam (gyv. 2-iese) 1416 Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys vaikui nuo 2 iki 12 m. (2+1) 1292 Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys suaugusiam (gyv. 3-ise) 1416 Lt
   
Pervežimas Klaipėda-Kaunas-Klaipėda 130 Lt
Pervežimas Kryžkalnis-Kaunas-Kryžkalnis 100 Lt
Pervežimas Panevėžys-Kaunas-Panevėžys 100 Lt
Pervežimas Šiauliai-Kaunas-Šiauliai 110 Lt
Medic.išl.draudimas suaugusiems 20 Lt
Medic. išl. draudimas asm. nuo 3 iki 25 m. 16 Lt
Medic.išl.draudimas 66-74 m.asm. 60 Lt

 

 

 

Nuolaidos:

Išankstinio pirkimo nuolaida - 3 %
Jaunavedžiams - 10 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui - 25 %
Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Vaikams iki 12 m. - 10 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 10 %
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 

kelionė patogiu autobusu; 4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 7 nakvynės Graikijoje Olimpinės rivjeros kurorte privačiuose pensionuose; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 

(*) - bilietai į mokamus objektus ~ 20 EUR (į šią sumą neįskaičiuotos papildomos ekskursijos - išvykos laivu, ekskursija į Atėnus ir Graikiškas vakaras); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

 

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. , Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų). Dėl išvykimo iš kitų miestų teiraukitės savo kelionių agentūroje.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:431.53 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS