Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia:


Upių kruizai Croisieurope


Kruizų kompanija CROISIEUROPE

Croisieurope - pasitikėjimo verta kompanija

Croisieurope būstinė yra įsikūrusi Europos kelių kryžkelėje - Strasbūre, Prancūzijoje, netoli Reino upės. Kaip pažymi kruizo vadovai, šis turtingos istorijos, tačiau mąstatntis "į priekį" miestas tapo nepakeičiamais namais jų šeimos verslui. Kruizo vadovai didžiuojasi savo ilgamete darbo patirtimi (kruizas veikia nuo 1976m.), tačiau pabrėžia, kad stengiasi išlaikyti mažos kompanijos įvaizdį, kadangi ypatingai vertina asmeninį draugišką ryšį ir klientų pasitikėjimą.

Kažkada buvęs tikru upinių kruizų pionieriu, Croisieurope šiandien turi ilgiausius maršrutus Europos vandens keliais. Šiandien kompanija gali pasigirti plukdžiusi daugiau nei 200 000 keleivių. 44 jai priklausantys laivai nugabena į jų svajonių miestus Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Plaukiojama nuostabiu Reino slėniu Rhone ir Saone, Seine, mėlynaja Danube, Douro slėniu, Venecija ir daugeliu kitų upių ar kanalų. Patyrusi komanda kelionės metu pasirūpina viskuo ir keleiviui belieka mėgautis nepamirštamais vaizdais, lankomų regionų maistu, vynais, istorija, menais ir kultūra. 

Kodėl verta rinktis Croisieurope?

1. Kruizas turi beveik 1000 darbuotojų, kurie, būdami tikrais savo sričių profesionalais užtikrina, kad kelionė būtų sklandi ir svetinga. Akcentuojama, kad visi drabuotojai kalba angliškai, o dauguma - ir kitomis pagrindinėmis Europos kalbomis - ispanų, italų, vengrų, prancūzų. Taigi, keleiviai, nepažintų Europos vietovių apsuptyje visada gali jaustis ramūs, kad bus suprasti. 

2. Visi laivai yra reguliariai ir įdėmiai tikrinami ir nuosekliai renovuojami, kad atitiktų visus klientų ir įgulos saugumo standartus. Laivynas atititnka VERITAS visuotinius standartus, yra sertifikuotas ir atitinka reikiamą kokybės bei saugumo lygį.

3. Croisieurope meistrai kruopščiai sudarinėja meniu ir čia rasite aukščiausios klasės prancūzišką virtuvę. Kiekvienas patiekalas atskleidžia aukštą prancūzų klasę gastronomijoje. Kruizo šefai gali pasigirti puikia darbo patirtimi garsiausiuose restoranuose. Vyriausias laivo šefas, Alain Bohn, neseniai tapo Maitres Cuisiniers de France nariu. Šioje asocijacijoje pasauliniu mastu yra tik 250 šefų, nors ji įkurta prieš 50 metų.

4. Croisieurope išleisite daug mažiau, nei kitame kruize, tačiau patirsite viską. Kompanija tai garantuoja dėl to, kad būdama šeimos verslu, labai vertina kokybišką aptarnavimą nuo pradžios iki galo: pradedant laivo statyba, baigiant pilnu darbuotojų parengimu. Šiame kruize tikrai jausite, kad nepaleidote savo pinigų vėjais ir dėl to tik dar labiau džiaugsitės savo kelione. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16777
el.p.: laura@svite.lt;eglekel@svite.lt
PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS