Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia:


AmaWaterways


Ama Waterways

Ama Waterways (įkurta 2002m.) yra vienas upinių kruizų organizavimo lyderių. Ši kompanija kuria nepamirštamas „viksas įskaičiuota“ keliones Europos, o taip pat ir Rusijos, Vietnamo, Kambodžos vandens keliais. Turėdama puikius keliautojams pritaikytus ir nuolat atnaujinamus laivus, didelę klientų aptanavimo patirtį, užtikrina kruizo kokybę.

Kruizas su AmaWaterways – tai daugiau nei kelionė upėmis, tai – taiu nuotykis. Kompanija kviečia rinktis ne tik Europos maršrutus, bet ir ištyrinėti tolimus kraštus -  Aziją ar Afriką.  Be laivo pramogų, taip pat organizuojamos ekskursijos, išvykos dviračiais į miestus ar apylinkes netoli uostų, kur galima artimiau susipažinti vietovės kultūra. 

Ama Waterways pavadinime randame lotynišką žodį „ama“, reiškiantį „meilė“. Galima sakyti, kad laivas buvo kuriamas su meile keleiviams. Ši filosofinė idėja tapo laivo komandos prioritetu, už savo darbą ji net pelnė apdovanojimą. Taigi, laive, visomis aplinkybėmis stengiamasi išlaikyti aukščiausią klasę, todėl kelionė tikrai taps maloniu gyvenimo prisiminimu.

Kuo AmaWaterways yra išskirtinis?

  • Daugiau balkonų kajutėse

Liukso klasės kajutėje yra net du balkonai ; vienas prancūziško stiliaus, kitas labai erdvus. Patalpoje nuolat labai šviesu, o interjeras sukurtas romantinį stilių derinant su modernu. Visą laiką jausite pasimėgavimą aplinka. 

  • Daugiau erdvės

Laivas yra vadinamas „plaukiojančia šventykla“, todėl, kad visada siekiama neperkrauti laivo erdvės žmonėmis. Čia griežtai laikomasi svečių limito ir stengiamasi kajutes bei viešąsias erdves laikyti kuo erdvesnes.

  • Daugiau papildomų kelionių kiekvienam

Organizuojamos papildomos kelionės prie uostų tam, kad būtų išpildyti visų keliautojų norai. Kiekviena kelionės kryptis turi net kelis papildomus ekskursijų pasiūlymus, iš kurių galima rinktis: miestai, kaimai, kultūriniai objektai, aktyvūs žygiai. Pavyzdžiui, jei nenori klausytis miesto istorijos, vietoj to gali rinktis išbandyti tradicinį miesto meniu.

  • Daugiau aktyvių pramogų

Visada suteikiama galimybė aktyviai praleisti laisvalaikį minant dviratį ir geriau susipažįstant su vietinia aplinka: upių pakrantėmis, miesto centru ar įžymiomis vietomis – tai puikus būdas geriau pažinti Europą! AmaWaterways siūlo unikalias galimybes tyrinėti kultūrą ir istoriją viso kruizo metu. Tam rengiamos specialios programos, pavyzdžiui vyno ekskursijos. Jas veda tikri vyno ekspertai. Galimos ir specialios Kalėdinės programos atostogų laikotarpiu ir daug kitų išsvajotų nuotykių.

  •  Maitinimo privalumai

Amawaterways yra „La Chaine des Rotisseurs“ (prestižinės tarptautinės kulinarijos bendruomenės) narė ir gali pasigirti puikiu aptarnavimu. Išskirtinis laive yra Šefo Stalas, kur galima stebėti šefą gaminant tiesiai prieš keleivius. Kiekvienas patiekalas yra derinamas prie jam tinkančio balto ar raudono premium klasės vyno. Gazuotas vynas ir šviežios sultys gali būti patiekiami prie pusryčių ar pietų meniu. Užkandžiais galima mėgautis tarp valgių bet kada. Jie yra patiekiami Pagrindinėje ložėje.  Visas maitinimas laive bei neribojamas, o vynas ir alus per pietus ir vakarienę yra įskaičiuoti į bendrą kainą.

  • Aptarnavimas

Aptarnaujantis personalas šiame kruiziniame laive yra kruopščiai atrenkamas ir apmokomas. Negana to, čia 3 keleiviams tenka 1 darbuotojas. Kelionės metu stengiamasi įtikti kiekvienam keleiviui. Nesvarbu ar tai kajutės tvarkytojas, ar Cruizo vadybininkas, visi yra pasirengę kaip įmanoma geriau, su deramu rūpesčiu,  atlikti savo užduotis tam, kad kelionės metu keleiviai jaustųsi kuo geriau.

  • Atsipalaidavimo būdai

Keleivių gausa skatina plėsti laive siūlomų pramogų ir paslaugų skaičių, išlaikant aukščiausios klasės aptarnavimą. Po atradimų dienos galima pasidžiaugti atpalaiduojančiu masažu. Formą padės palaikyti fitneso salė. Galima kaitintis saulutėje gurkšnojant kokteilius ar plaukioti basene „Saulės denyje“.

  • Laivo naujovės

Amawaterways upių kruizų laivas pasižymi nuolatiniu dėmesiu naujovėms. Čia rasite pirmąjį dvigubą balkoną kajutėse, specializuotus restoranus, dviračių taką denyje. Viena geriausių Amawatterways naujovių yra minimali įtaka upėms. Laivas prisitaiko prie upės vandens lygio, ir kai jis per mažas, ir kai per didelis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16777
el.p.: laura@svite.lt;eglekel@svite.lt
PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS