Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kalėdinės ir naujametinės kelionės


Vokietija kviečia į žiemos stebuklų šalį!


 

Vokietija nuo seno garsėja kaip geriausių kalėdinių mugių šalis. Miestų ir miestelių aikštės Kalėdų laikotarpiu čia pasipuošia kalėdine atributika taip pritraukdamos gausybę užsienio turistų. Būtent čia kalėdinių mugių tradicija yra itin puoselėjama: kioskeliai prisipildo kalėdinių gėrybių bei šventinės nuotaikos, visur aplink pakvimpa kepintais kaštainiais, keptais riešutais, tradiciniais pyragaičiais, karštu obuolių ar tradiciniu vynu. Visa tai kviečia Jus patirti džiaugsmingą Kalėdų laukimo jausmą ir pasinerti į užburiantį Vokietijos Kalėdų pasaulį!

1 diena
Vakare išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją ir Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Po pusryčių išvykstame į Berlyną. Ekskursija po Berlyną pėsčiomis ir autobusu: Aleksandro aikštė, Berlyno katedra, Televizijos bokštas, Muziejų sala, Brandenburgo vartai, pagal galimybę pasikelsime į Reichstago kupolą ir nuo jo pasigrožėsime puikiais miesto panoramos vaizdais. Naujas modernus Potsdamo rajonas, Pergalės kolona, kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia. Laisvas laikas mugėje. Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Išvykstame į vieną gražiausių Vokietijos miestų Drezdeną – dar vadinamą “Elbės Florencija”. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po miestą. Pasivaikščiojimas Briul terasa, kitaip vadinama “Europos balkonu”, nuo kurios atsiveria nuostabus Elbės vaizdas; atstatyta Dievo Motinos katedra; „Karališkoji eisena“ – freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai ir kt. Laisvas laikas mugėje. Vakare išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje.
4 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Kelionės kaina - 149 Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;

  • 3 nakvynės su pusryčiais;

  • kelionės vadovo- gido paslaugos

  • ekskursinė programa

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
UŽSISAKYTI NAUJIENAS