Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kalėdinės ir naujametinės kelionės


Senelis Šaltis Belovezo girioje ir šventinis Minskas


 

1 diena. 2015.12.18
Labai anskti ryte išvykstate į kelionę kaimyninėje Baltarusijoje. Pasiekę Lydą, aplankote Didžiojo kunigaikščio Gedimino statytą pilį, vieną seniausių Lietuvos mūro pilių dabartinėje Baltarusijoje, kuri mena ne tik kovas ir priešų apgultis, bet ir karališkąsias Jogailos vestuves su ketvirtąja žmona Sofija Alšėniške. Dalyvaujate teatralizuotoje programoje Lydos pilyje*. Vykstate link Ružanų. Ši vietovė buvo Sapiegų giminės rezidencija, XVII a. viduryje buvo slepiamas Vilniaus katedros lobynas bei Šv. Kazimiero relikvijos. Apžiūrite išlikusias rūmų liekanas. Pakeliui sustojame Kamianecke, apziūrėti jame esančio Kamienecko bokšto*. Vakarop atvykstate į Belovežo girią. Apsigyvendinate viešbutyje. Vakare laisvas laikas, kurio metu turėsite galimybė savarankiškai nueiti pavakarieniauti į šalia esančias kavines, restoranus. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. 2015.12.19
Pusryčiai. Diena Belovežo girios nacionalininame parke. Tai vienas didžiausių miškų rezervatų Europoje, kur nuo seno gyvena didžiausi žinduoliai – stumbrai. Jūsų laukia pasakiška viešnagė Senelio Šalčio rezidencijoje*. Senelio valdos užima net 15 hektarų plotą. Čia aplankysite Senelio Šalčio muziejų, pamatysite stebuklingą šulinį, iš medžio išdrožinėtas pasakų personažų skulptūras, Snieguolės namelį, įspūdingą 40 metrų aukščio Kalėdinę eglę, žaliuojančią jau 120 metų. Laisvu laiku galėsite paskanauti arbatos su medumi ir karštų blynų, nusipirkti suvenyrų, dovanėlių. Po pietų apsilankysite gamtos muziejuje* bei pasivaikščiosite palei laukinių žvėrių voljerus*, kur pamatysite senuosius girios šeimininkus stumbrus, tauriuosius elnius, šernus ir daug kitų žvėrių. Aplankę Senelį ir jo žvėrelius, išvyksite Minsko link. Šventiškai apšviesto Minsko panorama su įspūdinga biblioteka, prospektais, pagrindine miesto eglute. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. 2015.12.20
Pusryčiai. Diena šventiškai pasipuošusioje Baltarusijos sostinėje. Apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu po Minską metu, susipažinsite su Baltarusijos sostinės istorija ir dabartimi. Pamatysite pagrindinį miesto prospektą, daug svarbių miestui ir valstybei monumentų bei paminklų, taip pat vyriausybės rūmus, Svisločės upės pakrantę, Rotušę, Šv. Mergelės Marijos katedrą, kurios altorių puošia paveikslas dovanotas Romos popiežiaus ir kt. Aplankysite „Ašarų salą“ įspūdingą šventyklą primenantį monumentą pastatytą Afganistano karo aukoms atminti. Po ekskursijos galėsite savarankiškai pasivaikščioti, papietauti, įsigyti dovanėlių. Praleidę visa dieną Minske (vėliausiai 17 val. ) išvykstame Lietuvos link.

Kelionės kaina: 160 Eur/ Suaugusiems; 147 Eur/ Vaikams iki 12 m.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė patogiu autobusu;
• 2 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
• Grupės vadovo, gido paslaugos visos kelionės metu (vietiniai gidai ekskursijas veda rusų kalba);
• Baltarusijos grupinė viza (nepateikus laiku agentūrai reikiamų dokumentų vizos įforminimui, yra taikomas papildomas mokestis)
• Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
• Ekskursinė programa;

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
UŽSISAKYTI NAUJIENAS