Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kalėdinės ir naujametinės kelionės


NAUJIEJI METAI LONDONE


Kelionė lėktuvu 2017 m. gruodžio 30 d. – 2018 m. sausio 3 d.

Londone visada atras ką veikti tiek didelis, tiek mažas, o ką jau bekalbėti apie Naujųjų Metų laikotarpį kada miestas pasikeičia ir sužiba stebuklingomis spalvomis. Tad jei jame jau ir buvote, šiuo laikotarpiu miestą pamatysite kitokioje šviesoje- daug gražesnį ir spalvingesnį.

 

Idėjos, kur galima apsilankyti:

Londono parkas "Kew Gardens" sukurs šventišką nuotaiką apšviesdamas įspūdingomis šviesomis medžius ir aplinką. Mylios ilgio takas, kurį kiekvienas lankytojas turės pereiti, pateiks akiai dar nematytų vaizdų: spalvoti fontanai, spalvotų krūmų eilės, daugybė išpuoštų eglučių ir kiti parko akcentai ne tik maloniai nuteiks, bet ir pasiūlys dar niekur nematytų šventinių idėjų.

Šiemet būtina apsilankyti ir "Syon Park,e". Įspūdingas šviesų šou jus nukels į pasakų pasaulį su fantastiškais vaizdais, kur viską norėsite įamžinti

 

Nuo seno žiemos metu Londone veikė daugybė čiuožyklų. XVIII a. klasicistinio pastato "Somerset House" apsuptyje įkurta čiuožykla kvies apsilankyti vienoje įspūdingiausių šios žiemos Londono čiuožyklų ant ledo. Čiuožyklą apšvies fantastiškos spalvotos instaliacijos, džiugins specialiai šiai vietai ir ledo pramogoms paruošta muzika.

  

Londone esanti prekybinė Oxford Street jau nuo Kalėdų pasipuoš šventine atributika, o čia apsilankę žmonės iškart pajaus ypatingą šventės aurą. Net 1778 sidabriniai šviečiantys rutuliai papuoš gatvės dangų, vieniems primindami gigantiškas snaiges, kitiems – žiemos nakties mėnulį. Tarpe jų išvysite ir 445 ypatingus auksinės spalvos šviesulius.

 

Hyde parkas žiemos proga pavirs į pasakų šalį, kurią galėsite apžvelgti iš viršaus , kai į 60 m. aukštį  jus iškels specialiai šiai šventei pastatytas apžvalgos ratas. Čia vyks įvairūs renginiai, ledo arena kvies pačiuožinėti, suksis karuselės, prekybininkai ir restoranai sukurs ypatingą šventinę nuotaiką.

 

"South Pole Saloon"- veiks specialus Pietų ašigalio baras, kuriame šventiškai papuoštoje aplinkoje su šiltu židiniu bus galima mėgautis geru maistu ir gyvos muzikos pasirodymais. Norintieji privatumo galės išsinuomoti atskirus, tik draugų ratui skirtus kambarėlius.

O jei norėsite dar daugiau žiemos įspūdžių, galėsite apsilankyti  ledo bare – restorane „Ice Bar London“, kuriame visada vyrauja žiema,nes palaikoma minus 5 laipsnių temperatūra. Visi interjero elemantai  pradedant nuo taurių iki stalų ir sienų yra pagaminti iš ledo, kuris čia specialiai atgabenamas iš Šiaurės Švedijos. 

  

Jei keliausite su vaikais ar anūkais, galėsite apsilankyti teminiame parke - išgalvotoje Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje, kurioje magijos buvo mokomi vaikai nuo 11 iki 18 metų. Pagal rašytojos J.K.Rowling 7 knygas kino kompanija „Warner Bros“ sukūrė filmų seriją, kurie tapo populiariausi jaunų žmonių tarpe visuose kontinentuose. Ekskursijos metu sužinosite apie kino studiją, aktorius, filmavimo grupės dalyvius, paviljonus, kostiumus, naudotus įrengimus ir mechanizmus, kurių pagalba buvo kuriami neįtikėtini efektai. Švenčių proga Hogvartso mokykla, kurioje buvo filmuojama daugiausia serijų, bus papuošta rinktiniais papuošalais, vainikais ir girliandomis, Didžiojoje salėje žibės 8 eglutės, degs židiniai, bus specialių efektų ir netirpstančio sniego, vaišių stalų ir, žinoma , stebuklų. Įspūdingiausias eksponatas yra 24 kartus sumažintas Hogvartso pilies modelis.

Warner Bros Studija Londone suteikia puikią galimybę naujai susipažinti  su visame pasaulyje išgarsėjusiomis, visų laikų sėkmingiausiomis Harry Potter™ filmų serijomis. Šios unikalios ekskursijos metu pamatysite užkulisius ir aibę prietaisų, kostiumų bei butaforijos demonstracijų. Sužinosite paslaptis ir faktus apie specialiąją  kvapą gniaužiančią animatroniką, dėl kurios šie filmai tapo žinomi visame pasaulyje.

Lėktuvo bilieto kaina nuo 185 EUR asmeniui (kaina tikslinama pirkimo dieną). 

Rankinis bagažas 10 kg. 1 vnt. 55x40x23 cm  nemokamas
Registruojamas bagažas 20 kg  1 vnt. 149x119x171 cm - 62 Eur.

 

Viešbučiai:

Holiday Inn London - Regent's Park 4* - nuo 115 Eur/nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2017.12.30 - 2018.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

Shaftesbury Hyde Park International  4* - nuo 106 Eur /nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2017.12.30 - 2018.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

Holiday Inn Express London Greenwich 3*  - nuo 93 Eur/nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2017.12.30 - 2018.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

*Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Galimi ir kiti apgyvendinimo variantai, pageidaujant užsakome ekskursijas ir kt.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 684 30 200
el.p.: jovita@svite.lt
UŽSISAKYTI NAUJIENAS