Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kalėdinės ir naujametinės kelionės


Kalėdomis kvepianti Praha


Net gerai pažįstamame mieste lengva atrasti ką nors nauja, patirti nuotykių ten, kur nuveda kelionių aistra. Praha puiki vieta norint pajusti Kalėdinę nuotaiką. O Kalėdas Čekijos sostinė pasitinka senamiesčio aikštėje, kur įžiebiama miesto eglutė ir vyksta kalėdinė mugė, viena geriausių Europoje ir spalvingiausių pasaulyje. Ji pradeda veikia nuo lapkričio pabaigos iki sausio pirmųjų dienų. Gyventojus ir miesto svečius vilioja ne tik pirkiniai, bet ir šventinė muzika bei kvapni čekų virtuvė. Mugėje galima įsigyti visko, kas daro šventes magiškomis: eglutės papuošimų, šiaudinių suvenyrų, meduolių, žvakių ir pan. Kad mugės svečiai nesušaltų, jiems siūloma pasivaišinti karštu punšu arba aromatingu medaus gėrimu. O praalkusiems mugės prekeiviai būtinai pasiūlys ir keptų kaštonų. Taip pat galima stebint linksmus įvairiausius šokėjų ir dainininkų pasirodymus smagiai leisti laiką. Atradimo džiaugsmas čia neišvengiamas apsilankius net 101-ąjį kartą . Prahos grožiu negali pasisotinti net godžiausios akys. PUIKI VIETA KALĖDOMS!!!  

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Išvykstame į Karlovy Vary kurortą, įsikūrusį Teplos upės slėnyje. Ekskursija po kurortą, kurios metu pamatysime įžymiasias Karlovy Vary kolonadas, didįjį geizerį, garsųjį rokoko stiliaus teatrą, didžiausias bei prestižiškiausias kurorto sanatorijas... Nuo viduramžių miestas garsėja dvylika karštų mineralinių šaltinių, kurių vanduo naudojamas gydymui. Paties karščiausio šaltinio - Geizerio - vanduo naudojamas ne vien gėrimui, bet ir vonių procedūroms. Jūs turėsite galimybę pasikelti į Dianos apžvalgos bokštą iš kurio atsiveria miesto panorama ar apsilankyti “Becherovkos” muziejuje bei paragauti garsiosios žolelių trauktinės. Vakare sugrįžtame į Prahą. Galėsite pasigrožėti naktinės Prahos vaizdais. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Pažintis su senąja miesto dalimi – Stare Mesto: sostinės namai, Parako bokštas, senoji muitinės gatvė, Rotušės aikštė su žymiuoju laikrodžiu, gražiausiais rokoko pastatas Prahoje – grafų Goldskinskių rūmai; mažoji Rotušės aikštė su gražiuoju šuliniu, Karlo gatvė, vedanti link Karlo tilto išpuošto žymiosiomis skulptūromis ir Prahos panorama nuo jo, seniausias ir gražiausias gotikinis bokštas Europoje… Ekskursija Prahos Hrade: Strahovo vienuolynas ir miesto panorama, Prahos baroko šedevras – šv. Loretos kompleksas, 3 Prahos Hrado kiemai su Šv. Vito katedraAuksine gatvele. Mažasis miestas – Mala Strana su jo centrine aikšte, Parlamento ir seimo rūmais, šv. Mikalojaus katedra. Prahos Venecija ir Karlo tiltas.

Laisvas laikas, jo metu siųlome paklaidžioti po kalėdinę mugę. Senamiesčio aikštėje, įžiebiama miesto eglutė ir vyksta viena geriausių ir spalvingiausių Europoje kalėdinė mugė. Mugė veikia nuo lapkričio pabaigos iki sausio pirmųjų dienų. puiki vieta įsigyti suvenyrų bei gardžių kalėdiškų lauktuvių. Vėlai vakare išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

4 DIENA
Iki pietų sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionę būtina pasiimti galiojanti dokumenta: LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

Kelionės kaina - 123 Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos;
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt
UŽSISAKYTI NAUJIENAS