Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


VYNO IR SŪRIO VESTUVĖS GRUZINIŠKAI


VYNO IR SŪRIO VESTUVĖS GRUZINIŠKAI

5 dienos / 4 naktys

 

1 DIENA PERVEŽIMAS – KUTAISIS – BORŽOMIS – ACHALCICHĖ – VARDZIJA – CALKA - TBILISIS


 
 
 

Pasitikimas Kutaisio oro uoste. Išvykimas į bene gražiausią Gruzijos kampelį – Samch-Džavacheti. Sustojimas Boržomyje. Aplankysite garsųjį parką-draustinį „Charagauli“ ir paragausite Boržomi vandens tiesiai iš šio gydomojo vandens šaltinio. Vėliau Jūsų laukia skanūs gruziniškų patiekalų pietūs. Išvykimas į Achalcichės miestą ir Rabato tvirtovės apžiūra. Apsilankymas meschetinų šeimoje, kuri namų sąlygomis gamina unikalaus skonio sūrį. Juos paragausite kartu su vietiniu vynu. Vakarienė ir nakvynė Vardijos kaime. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA VARDZIJA – CALKA - TBILISIS

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apsilankysite Vardijos vienuolyno uolose komplekse (XII-XIII a.), kuriame dar ir šiandien gyvena ir tarnauja vienuoliai. Išvykimas link Tbilisio pakeliui užsukant į Calkos kaimą. Sustojimas prie namo ant ežero kranto, kuriame ragausite unikalius meschetinų sūrius ir vyną. Šeima, gyvenanti šiame name, pakvies Jus skaniausių pietų su tradiciniais patiekalais. Išvykimas į Tbilisį ir apgyvendinimas viešbutyje. Po trumpo poilsio vakarinis pasivaikščiojimas po senąjį Tbilisį, pasikelsite lyno keliu į Narikalo tvirtovę, nuo kurios atsiveria nepakartojami šalies sostinės vaizdai. Vakarienė vietos restorane su nacionaliniais šokiais ir dainomis. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA TBILISIS – BODBE – SIGNAGI – KVARELI – GREMI - TELAVI

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į vyndarystės regioną – Kacheti. Apsilankymas Bodbe vienuolyne (V a.), kur ilsisi apaštalams prilygstanti Gruzijos šventoji Nina. Apsilankymas Signagi, kuris garsėja kaip meilės miestas. Pietūs ir galimybė paragauti vietinių sūrių bei vynų vietos maranyje. Užsuksite į kunigaikščio Aleksandro Čavčavadze – Cinandali valdas ir apžiūrėsite muziejų, kuriame saugomi unikalūs vyndarystės istorijos eksponatai ir marani – galėsite paragauti vyno, pagaminto pagal ypatingas gruziniškas technologijas. Pervežimas į vieną gražiausių Kacheti regiono miestų – Telavi. Pasivaikščiojimas po Telavį. Apsilankymas vienoje iš vietinių šeimų, daugelį metų gaminančių įvairių rūšių sūrius. Būtinai paragausite ir sužinosite kaip ir kokiu būdu gaminamas vietinis sūris. Čia pat išbandysite įvairias unikalias vyno rūšis ir pamėginsime atrasti geriausią kachetinų vyno ir sūrio duetą. Vakarienė su tradiciniais kachetinų patiekalais. Sugrįžimas į Tbilisį ir poilsis viešbutyje.

 

4 DIENA TBILISIS – MCHETA - KUTAISIS

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į senąją Gruzijos sostinę – Mchetą. Čia Jūs pamatysite Viešpaties Chitono palaidojimo vietą. Matysite Svetichoveli soborą ir Samtavro bei senovinį (VI a.) Džvari vienuolynus, stovinčius ant kalno, kur susilieja Aragvi ir Kuros upės. Apetitiški pietūs mchetų restorane. Po pietų išvykimas į vakarų Gruziją link Kutaisio, vieno gražiausių miestų Gruzijoje. Prieš 1000 metų čia buvo įsikūrusi vieningos Gruzijos sostinė. Pakeliui sustojimas Terdžolos kaime, apsilankymas vyno gamykloje, imeritinų vynų degustacija specialioje degustacijų salėje su vietiniais sūriais. Apgyvendinimas viešbutyje Kutaisyje. Pasivaikščiojimas po naktinį Kutaisį. Atsisveikinimo vakarienė – tradicinė gruziniška užstalė, kurios metu turėsite dar vieną galimybę išmokti atskirti visas skonio natas, išskirti ir įvertinti patį geriausią gruziniško sųrio ir vyno duetą!

5 DIENA KUTAISIS - PERVEŽIMAS

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą Kutaisyje.

 

Kelionės kaina 1 asmeniui (esant grupėje 14 žmonių) – 459 €

Į kainą įskaičiuota:

 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal (pasitikimas oro uoste);
 • Pervežimai komfortabiliu automobiliu pagal programą;
 • Ekskursijos pagal programą;
 • Rusakalbis kvalifikuotas ir sertifikuotas gidas pagal programą
 • Visi įėjimo bilietai;
 • Vynų degustacija;
 • Meistrų pamokos, o taip pat Čači ir vyno degustacija;
 • 1 butelis vandens asmeniui per dieną;
 • Maitinimas tris kartus per dieną;
 • Apgyvendinimas 3 žv. viešbučiuose;
 • Alkoholiniai gėrimai kelionės metu (vynas ir čača)     

Į kainą neįskaičiuota:

 • Asmeninės išlaidos
 • Aviabilietai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS