Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Vietnamas – nostalgiška trauka ir nepagražintas gyvenimas


Vietnamas – tai beprotiškas miestų ritmas, prabangūs automobiliai, egzotiškos jūrų gėrybės, brangiausios vilos, ateizmas ir komunistiniai šūkiai. Derantys kontrastai – štai, kas žavi, hipnotizuoja ir traukia į šią egzotišką šalį. Įsitikinkite tuo ir jūs!

 Kelionėje:

 • Du skirtingi kaip paprasta mergina ir rafinuota dama Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis
 • Gamtos stebuklas Ha Longo įlanka
 • Išvyka dviračiais Ben Čė miestelyje

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS– HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į miesto centrą: lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, taip pat gražiausią Hanojuje Tran Quoc pagodą, Quan Thanh šventyklą. Lankysitės Literatūros šventykloje – senajame universitete, pirmuosius mokinius išleidusiame 1070 metais. Pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių keliausite į Ha Longą. Atvykę leisitės į kruizą po Ha Longo įlanką. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš jų tik 980 turi pavadinimus. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Aplankysite Sung Sot, arba Siurprizų, urvą, atrastą prancūzų keliautojų 1901 metais. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Vietnamietiško maisto gaminimo pamoka laive. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Nuvažiuotas atstumas apie 170 km.

Dienos akcentas

Daugybės salų Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

4 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS–HUJĖ (P)

Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių. Išlipę iš kruizinio laivo būsite nuvežti į Hanojų ir iš čia traukiniu vyksite į Hujė. Nakvynė traukinyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 669 km.

5 DIENA. HUJĖ (P, V)

Atvykę anksti ryte papusryčiausite viešbutyje ir trumpai pailsėję leisitės į kruizą Huongo, dar kitaip vadinama Kvapniąja, upe. Aplankysite Thien Mu pagodą ir daugiau sužinosime apie budizmą Vietname. Dažnai manoma, kad Vietname religija nepopuliari, tačiau dauguma vietnamiečių atsakys, kad jie budistai. Skiriamos dvi budizmo pakraipos, o atskirti jas galima pagal šventyklose sustatytų Budos statulų skaičių – viena arba trys. Šiandien taip pat pamatysite Imperatoriaus rūmus, buvusius pagrindinius valdžios statinius valdant Ngujenų dinastijos imperatoriams. Tai tarsi istorinis karališkas miestas mieste, iš trijų pusių aptvertas sienomis. Taip pat išvysite Uždraustąjį purpurinį miestą, kurį imperatorius pastatė kaip atsaką Kinijoje, Pekine, esančiam Uždraustajam miestui. Svarbu paminėti, kad labiausiai į Hujė atvykę apsidžiaugs vegetarai – mieste itin daug visiškai vegetariškų kavinukių bei restoranų Vakarienė vegetariškame restorane. Nakvynė viešbutyje Hujė.

Dienos akcentas

Ekstazė akims – kruizas Kvapniąja upe ir vegetariški skoniai Hujė.

6 DIENA. HUJĖ–DA NANGAS–HOI ANAS (P)

Po pusryčių vyksite į Hoi Aną. Trumpam sustoję Da Nange, turėsite galimybę aplankyti etninės grupės cham, gyvenančios Pietryčių Azijoje, muziejų. Tai vieta, kurioje saugoma didžiausia cham skulptūrų kolekcija pasaulyje. Vėliau kojas pamiklinsite Marmuro kalnuose: lipsite į urvus, kuriuose yra daugybė budistinių šventyklų. Kalnų papėdėje meistrai iš Kinijos atsivežę marmuro luitus (savuosius Marmuro kalnus vietnamiečiai tausoja) uoliai tašo kičinius dirbinius. Atvykę į Hoi Aną, visą likusią dienos dalį skirsite poilsiui paplūdimyje. Nemėgstantieji ilgai gulėti turės galimybę apsipirkti ar savarankiškai pasivaikščioti po miestelį. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.

Nuvažiuotas atstumas apie 126 km.

Dienos akcentas

Jaudinantys atradimai Marmuro kalnuose.

7–9 DIENOS. HOI ANAS (P)

Poilsis prie jūros. Nakvynės viešbutyje Hoi Ane.

10 DIENA. HOI ANAS–DA NANGAS–HO ČI MINIS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą skristi į Ho Či Minį. Šis mietas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei Hanojuje ar kituose Vietnamo miestuose. Jums turėtų patikti ir tai, kad dauguma gatvių nuo saulės ir karščio paslėptos po plačiai išsikerojusiais medžiais. Po pietų vyksite į ekskursiją po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus. Vėliau vyksite į karo muziejų ir savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją. Apžiūrėsite kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar kitokius šeimos verslus. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas

Ho Či Minis – Prancūzijos dvelksmas Azijoje.

11 DIENA. HO ČI MINIS–BEN ČĖ–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Ben Čė miestelį, esantį Mekongo deltoje (kelionės trukmė apie 2 val.).Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga – mažuose kaimeliuose įsikūrę žmonės upės pašonėje dirba žemę, augina ryžius bei kitas kultūras. Čia nepamatysite dangų remiančių pastatų ir neišvysite akį rėžiančių automobilių. Vietiniai sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Atvykus į Ben Čė jūsų lauks išvyka dviračiais. Turėsite galimybę pasigrožėti Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimu. Stabtelėsite ir aplankysite vietines šeimas: vienos jų pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas. Čia galėsite įsigyti ir paragauti rankų darbo kokosų saldainių. Mėgstančiuosius išbandyti svetimų šalių patiekalus pradžiugins galimybė apsilankyti nuošalioje Mekongo deltos vietoje įsikūrusiame idiliškame vietinės šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti vietnamietiškus patiekalus, ir papasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Pietūs restorane.Po pietų jūsų lauks pasiplaukiojimas Ba Lai upe. Plaukdami siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su čia gerai prisitaikiusių ir puikiai pagal gamtos ritmą gyvenančių vietinių kerinčia kasdienybe.Jų nameliai įkurti mažose salelėse, supamose užlietų pievų arba džiunglių. Pamatysite, kaip vietiniai gyventojai žvejoja upėje. Vakare Ho Či Minyje pasimėgausite pėdų masažu. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 216 km.

Dienos akcentai

Kojas miklinanti išvyka dviračiais, o vakare – nuostabus pėdų masažas.

12 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Į pasiūlymą įskaičiuota

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietinis skrydis Hanojus–Ho Či Minis;
 • vietos oro uostų mokesčiai;
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* kruiziniame laive;
 • 1 nakvynė traukinyje (4 vietų kupė);
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje poilsio Hoi Ane metu;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • pėdų masažas;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota

 • lėktuvo bilietas į Hanojų pirmyn ir iš Ho Či Minio atgal (nuo 750 EUR);
 • Vietnamo viza (nuo 25 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 12; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 339 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1099+lėktuvo bilieta €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS