Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pietų Amerika

Peru - Ekvadoras Inkų civilizacijos
paslaptys
Spalvingoji Pietų
Amerika
Pietų Amerika
Peru - inkų
civilizacijos palikimas
Pietų Amerikos
energija
Galingoji inkų
imperija

 

Inkų civilizacijos paslaptys


Lima - Džiunglės - Kusko - Puno - Kolkos kanjonas - Arekipa - Naska - Parakasas - Lima
15 dienų/14 naktų pažintinė ekskursija

 

Ekskursinė programa su rusakalbiu gidu

 

1 diena Lima
Atvykimas į Limą - Peru sostinę. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas, galėsite iš arčiau susipažinti su seno ir tuo pačiu metu modernaus miesto gyvenimo ritmu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 diena Lima

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Peru sostinę Limą, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite pagrindinę Limos aikštę, katedrą, kurioje palaidotas miesto įkūrėjas Francisko Pizarro, Prezidento Rūmus, San Francisko vienuolyną ir bažnyčią, garsią savo katakombomis - pirmosiomis viešomos miesto kapinėmis mieste, kuriose ilgą laiką buvo laidojami vietos gyventojai. Aplankysite romantišką Meilės parką, nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į Ramųjį vandenyną. Iš arčiau apžiūrėsite elitinius Limos rajonus. Vyksite į garsųjį Larko Herrera muziejų, kuriame eksponuojami neįkainojami inkų epochos lobiai, aukso ir sidabro dirbiniai, mumijos, iki Kolumbo laikų keramikos dirbiniai su erotiniais motyvais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Lima - Iquitos

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Iquitos. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į lodžijas, įsikūrusias džiunglų glūdumoje. Pakeliui stebėsite ypatingą faunos pasaulį - kaimanus, vėžlius, daugybę rūšių paukščių. Atvykus į lodžijas troškulį ir nuovargį galėsite numalšinti ypatingu vietos gėrimu. Vėliau Jūsų laukia pietūs, kurių metu galėsite paragauti vietos egzotinių patiekalų. Trumpai atsikvėpę vyksite į žadą atimančią ekskursiją. Susipažinsite su turtinga džiunglių flora ir fauna. Baigiantis dienai stabtelsite pasigrožėti saulėlydžiu. Jus pakerės ne tik kerintys vaizdai, bet ir gamtos garsų simfonija. Sutemus grįšite atgal į lodžijas. Vakarienė. Poilsis.

4 diena Džiunglės

Pusryčiai. Šiandien Jūsų laukia ekskursija su vietos gidu (anglų kalba) po nepaliestas džiungles. Supažinsite su unikalia augalų ir gyvūnų įvairove. Galite būti tikri, kad tokios floros ir faunos neišvysite niekur kitur. Grįžimas į lodžijas pietums ir trumpam poilsiui. Antrą dienos pusę turėsite išskirtinę galimybę aplankyti vietos gyventojus ir iš arčiau susipažinti su jų gyvenimo būdu. Norientieji galės pažvejoti. Vakarienė. Poilsis lodžijose.

5 diena Džiunglės - Kusko

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Kusko miestą, įtrauktą į UNSECO paveldo sąrašą. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Aklimatizacija 3200 m aukštyje virš jūros lygio.
XIII - XV a. Kuskas buvo senosios Inkų imperijos, kurios teritorija buvo didesnė nei Romos Imperijos, sostinė. Ne veltui senovėje šis miestas buvo laikomas Inti ("Šviesulys") kulto centru. 2006 m. čia užfiksuotas aukščiausias pasaulyje UV spinduliavimo lygis. Miestas stebina savo archiotektūra - akmeniniai blokai nepriekaištingai sujungti vienas su kitu.

Ekskursijos po Kuską ir jo apylinkes metu pamatysite garsųjį 12-kampį akmenį, kuris atspindi itin aukštą  pastatų projektavimo lygį. Aplankysite Sacsayhuaman tvirtovę - puikų Pietų Amerikos civilizacijų kūrybos pavyzdį. Akmeninis kompleksas vaizduoja pumos galvą, o likusi miesto dalis - kūną. Šios akmeninės konstrukcijos praktiškai yra nesugriaunamos - akmenys surakinti taip stipriai ir glaudžiai, kad tarp jų neįmanoma įkišti net popieriaus lapo. Kaip akmenys buvo apdoroti, atgabenti ir sustatyti iki šiol lieka paslaptimi. Apžiūrėsite Kenko šventyklą, Puka Pukara tvirtovę, saugojusią miestą nuo priešų ir vandens šventyklą Tambomachay. Tęsite savo kelionę po Kuską, aplankydami Coricancha muziejų - Saulės šventyklą. Pasak legendos, šios šventyklos sienos buvo apdengtos auksinėmis lėkštėmis. Dabar vietoje šios šventyklos yra įkurtas Domininkonų vienuolynas. Dienos pabaigoje už papildomą mokestį galėsite vykti į folkloro vakarą.

Nakvynė viešbutyje.

6 diena Kusko

Pusryčiai. Laisvas laikas visą dieną.
Siūlome užsisakyti ekskursiją į Šventąjį Slėnį (
kaina nuo75 USD/asm.) arba vykti į susitikimą su šamanu, buriančiu iš kokoso lapų.

7 diena Kusko - Maču Pikču - Kusko

Anksti ryte pervežimas iš viešbučio į geležinkelio stotį, iš kur Jūsų laukia kelionė traukiniu į Aguas Calientes miestą, įsikūrusį kalnų papėdėje netoli Maču Pikču. Iš čia tęsite kelionę autobusu iki Šventojo inkų miesto griuvėsių. Ekskursija po Maču Pikču (išvertus iš kečujų kalbos miesto pavadinimas reiškia „sena viršūnė“) - kadaise džiunglėse palaidotą inkų miestą, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. 1911 m. miestą atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas". Dabar tai vienas geriausių į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą įtrauktas objektas. Pietūs.
Po pietų vyksite į Aguas Calientes. Grįžimas į Kusko. Apgyvendinimas viešbutyje.

8 diena Kusko - Puno

Pusryčiai. Išvykimas į Puno. Šis miestas laikomas inkų civilizacijos lopšiu. Čia Saulės dievas iškėlęs iš Titikakos vandenų didįjį Inką Manko Kapa ir įsakęs jam įkurti inkų imperiją. Pakeliui aplankysite San Pedro bažnyčią, dar žinomą kaip Amerikų Siksto koplyčią, apžiūrėsite Rakči (Raqchi) šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsius.
Trumpai sustosite aukščiausiame Jūsų kelionės taške - La Raya apžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio). Užsuksite į Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centrą. 17:00 atvykimas į Puno (3827 m virš jūros lygio). Pervežimas į viešbutį.

9 diena Puno - Titikaka 

Pusryčiai. Vyksite prie Titikakos ežero. Ekskursijos metu pamatysite plaukiojančią, iš meldų padarytą Uros salą, kurioje gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas ir tikėjimą. Vakare apsilankymas Silustani, kur išvysite laidotuvėms skirtus 6 metrų aukščio bokštus. Ši vieta, įkurta vaizdingoje Umai ežero pakrantėje, kadaise simbolizavo inkų imperijos galybę.
Dienos pabaigoje Jūsų laukia įspūdingas folkloro vakaras. Apgyvendinimas viešbutyje.

10 diena Puno - Kolkos kanjonas

Pusryčiai. Pervežimas į Kolkos kanjoną - vieną giliausių kanjonų pasaulyje (jis dukart gilesnis nei Didžysis Kanjonas JAV). Pakeliui matysite Andų viršukalnių peizažus bei Laguniliaso gyvenvietę, įsikūrusią gražioje natūralioje lagūnoje.
Nakvynė viešbutyje.

11 diena Kolkos kanjonas - Arekipa

Pusryčiai. Išvykimas į apžvalginę Cruz del Condor aikštelę stebėti virš Andų kalnų sklandančių kondorų. Įspūdinga Kolkos kanjono panorama. Gineso rekordų knygoje šis kanjonas vadinamas giliausiu pasaulio tarpekliu (gylis 3191m). Išvykstama Arekipos link. Nakvynė viešbutyje.

12 diena Arekipa - Naska

Arekipa - Baltasis miestas, taip vadinamas dėl šviesios vulkaninės uolienos, iš kurios čia pastatyti namai ir bažnyčios. Šis šviesus ir jaukus miestas stūkso 2325 m aukštyje, kalnuotoje vakarinių Andų dykumoje. Po pusryčių ekskursija po centrinę miesto dalį: pamatysite Plaza de Armas katedrą ir garsųjį, jau tris dešimtmečius lankytojams atvirą XVI a. Šv. Katalinos moterų vienuolyną. Vakare pervežimas į autobusų stotį, iš ten visos nakties kelionė autobusu iki Naskos.

13 diena Naska - Parakasas

Anksti ryte atvykimas į Naską - mistiškiausią vietą Peru. Skrydis nedideliu lėktuvu virš Naskos linijų. Naskos linijos - garsiausias Naskos slėnio radinys. Apie jas pasauliui pranešta vos prieš 70 metų. Nuo žemės paviršiaus atrodančios visiškai bereikšmės linijos žvelgiant iš paukščio skrydžio susijungia į įvairias figūras: beždžionės, voro, driežo, kondoro, kolibrio... Šios linijos - vienas įdomiausių ir vertingiausių Naskos kultūros palikimų.

Pervežimas į Parakasą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas.

14 diena Parakasas - Lima

Pusryčiai. Ryte ekskursija po Balestės salą. Ten stebėsite ruonius, jūrų liūtus, pingvinus ir daugybę jūros paukščių bei nuostabų „kandeliabrą" (didelį raižinį ant uolos). Po pietų kelionė autobusu iki Limos. Apgyvendinimas viešbutyje.

15 diena Lima

Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbutyje:

 • triviečiame kambaryje - 7030 Lt/asm. (2036.03 Eur/asm.)
 • dviviečiame kambaryje - 7030 Lt/asm. (2036.03 Eur/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 9540 Lt/asm. (2762.97 Eur/asm.)

Viešbučiai: „Los Girasoles" Limoje, „Sueno del Inca" Kuske, „Hacienda" Puno, „Eco Inn" Kolkoje, „Casa Andina" Arekipoje, arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3+* viešbutyje:

 • triviečiame kambaryje - 7050 Lt/asm. (2041.82 Eur/asm.)
 • dviviečiame kambaryje - 7760 Lt/asm. (2247.45 Eur/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 10580 Lt/asm. (3064.18 Eur/asm)

Viešbučiai: „Los Girasoles" Limoje, „El Sueno" Kuske, „Conde de Lemos" Puno, „Econ Inn" Kolkoje, „Crismar" Arekipoje, „Emancipadores" Parakase arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbutyje:

 • triviečiame kambaryje - 8500 Lt/asm. (2461.77 Eur/asm.)
 • dviviečiame kambaryje - 8500 Lt/asm. (2461.77 Eur/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 11050 Lt/asm (3200.3 Eur/asm.)

Viešbučiai: „Foresta" Limoje, „Dorado" Kuske, „Royal Inn" Puno, „Casa Andina" Kolkoje, „Sonesta Posada" Arekipoje, „Hacienda" Parakase arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

Į kelionės kainą įeina:

 • Skrydis Lima - Džiunglės - Kusko
 • Maitinimas, numatytas programoje
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu, išskyrus Džiunglėse
 • Autobuso bilietai Arekipa - Naska
 • Traukinio bilietas Expedition klasėje į Maču Pikču

Į kelionės kainą neįeina:

 • Oro uosto mokesčiai ~56 USD (~145.47 Lt; ~42.13 Eur)
 • Arbatpinigiai
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai
 • Medicininis draudimas

Pastabos:

 • Maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius
 • Taikoma priemoka už kelionę per Naujuosius metus
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.


Kaina nuo:2036.03 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS