Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pietų Amerika

Peru - Ekvadoras Inkų civilizacijos
paslaptys
Spalvingoji Pietų
Amerika
Pietų Amerika
Peru - inkų
civilizacijos palikimas
Pietų Amerikos
energija
Galingoji inkų
imperija

 

Peru - Ekvadoras


Lima - Kusko - Puno - Lima - Gvajakilis - Galapagų salos - Kitas

15 dienų/14 naktų ekskursinė programa su rusakalbiu gidu

1 diena Lima

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Atvykimas į Limą - Peru sostinę. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas, galėsite iš arčiau susipažinti su seno ir tuo pačiu metu modernaus miesto gyvenimo ritmu.  

2 diena Lima

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Peru sostinę Limą, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite pagrindinę Limos aikštę, katedrą, kurioje palaidotas miesto įkūrėjas Francisko Pizarro, Prezidento Rūmus, San Francisko vienuolyną ir bažnyčią, išgarsėjusią dėl katakombų - pirmųjų viešų miesto kapinių mieste, kuriose ilgą laiką buvo laidojami vietos gyventojai. Aplankysite romantišką Meilės parką, nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į Ramųjį vandenyną. Apsilankysite viename iš elitinių Limos rajonų - San Isidra, kuriame išvysite Huaca Huallamarca piramides. Toliau vyksite į garsųjį Larko Herrera muziejų, kuriame eksponuojami neįkainojami inkų epochos lobiai ir puikūs keramikos dirbiniai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Lima - Kusko

Po pusryčių išvykimas į oro uostą. Skrydis į Kusko - senąją inkų sostinę. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Aklimatizacija 3200 m aukštyje virš jūros lygio.
Dienos pabaigoje, už papildomą mokestį galite nueiti į folkloro vakarą, kurio metu susipažinsite su tradicine Peru virtuve ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Kusko - Maču Pikču

Anksti ryte pervežimas iš viešbučio į traukinių stotį, iš kur Jūsų laukia kelionė traukiniu į Aguas Calientes miestą, įsikūrusį kalnų papėdėje netoli Maču Pikču. Iš čia tęsite kelionę autobusu iki Šventojo inkų miesto griuvėsių. Ekskursija po Maču Pikču - kadaise džiunglėse palaidotą inkų miestą, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. 1911 m. miestą atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas". Dabar tai vienas geriausių į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą įtrauktas objektas. Po ekskursijos - pietūs.

Po pietų grįšite į Aguas Calientes. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Rekomenduojame aplankyti karštuosius šaltinius.

5 diena Maču Pikču - Kusko

Po pusryčių, vyksite traukiniu į Ollantaytambo, o iš čia į Šventąjį Slėnį. Slėnis tapo Inkų imperijos lopšiu, kadangi Kusko karalystės valdovai nuo įsikūrimo pradžios stiprino valdžią pačiame slėnyje, o vėliau ėmė vykdyti ekspansiją į gretimus slėnius ir dar toliau. Šventasis slėnis tapo didžiausios ikikolumbinės imperijos kultūriniu ir politiniu centru. Neilga ekskursija. Pietūs. Kelionė į Kusko - senąją inkų sostinę. Ekskursija po miestą ir apylinkes: Apžiūrėsite Inka Roka rūmus, kurių sienoje pamatysite 12 kampų akmenį. Aplankysite Sachsayhuaman tvirtovę - puikų Pietų Amerikos civilizacijų kūrybos pavyzdį. Akmeninis kompleksas vaizduoja pumos galvą, o likusi miesto dalis - kūną. Šios akmeninės konstrukcijos praktiškai yra nesugriaunamos - akmenys surakinti taip stipriai ir glaudžiai, kad tarp jų neįmanoma įkišti net popieriaus lapo. Kaip akmenys buvo apdoroti, atgabenti ir sustatyti iki šiol lieka paslaptimi. Tuomet eisite į Kenko šventyklą, Puka Pukara tvirtovę, saugojusią miestą nuo priešų ir vandens šventyklą Tambomachay, kurioje inkai garbindavo vandenį kaip geriausią dovaną, duotą gamtos. Tęsite savo kelionę po Kuską, aplankydami Coricancha muziejų - Saulės šventyklą. Pasak legendos, šios šventyklos sienos buvo apdengtos auksinėmis lėkštėmis. Dabar vietoje šios šventyklos yra įkurtas Domininkonų vienuolynas.
Vakare pervežimas į viešbutį.

6 diena Kusko - Puno

Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio Puno miesto link. Šis miestas laikomas inkų civilizacijos lopšiu. Čia Saulės dievas iškėlęs iš Titikakos vandenų didįjį Inką Manko Kapa ir įsakęs jam įkurti inkų imperiją. Pakeliui aplankysite San Pedro bažnyčia, dar žinomą kaip Amerikos Siksto koplyčia, apžiūrimi Rakči (Raqchi) šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsiai.

Pietūs. Trumpas sustojimas aukščiausiame mūsų kelionės taške - La Raya apžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio) bei prie Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centro. 17:00 atvykimas į Puno (3827 m virš jūros lygio). Pervežimas į viešbutį.

7 diena Puno - Titikaka - Lima

Pusryčiai. Kelionė į plaukiojančią iš meldų padarytą Uros salą, kurioje gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas, tikėjimą, nacionalinius drabužius. Norintys galės tradicinėmis vietos valtimis, pagamintomis iš meldų, paplaukioti po aukščiausią pasaulyje ežerą Titikaką. akare apsilankymas Silustani - tai laidotuvėms skirti 6 metrų aukščio bokštai. Ši vieta garbinama nuo eros pradžios, įkurta ant vaizdingos Umai ežero pakrantės, ji simbolizavo inkų imperijos galybę.

Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Limą. Apgyvendinimas viešbutyje.

8 diena Lima

Pusryčiai. Laisva diena.

9 diena Lima - Gvajakilis

Po pusryčių, pervežimas į tarptautinį oro uostą. 13:10 nusileisite kitoje šalyje - Ekvadore, Gvajakilio mieste. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Gvajakilis - didžiausias ir svarbiausias Ekvadoro miestas bei uostas.
15:00 ekskursija po miestą su rusakalbiu gidu. Vakare pervežimas į oro uostą.

10 diena Gvajakilis - Galapagų salos

Pusryčiai viešbutyje. Skrydis į Galapagus. Perkėlimas į Puerto Ayora Itabakos kanalu. Jūsų dėmesį pritrauks pasikeitusi aplink - iš vienos pusės Jus sups kalnuotos raudono akmens uolos, iš kitos - žalios kalvos. Pietūs viešbutyje.
Toliau aplankysite Čarlzo Darvino tyrimų stotį. Šiame muziejuje susipažinsite su Galapagų salos istorija bei raida. Vakare grįšite į viešbutį, papietausite ir turėsite laisvą laiką.


Pastaba: kelionės data į Galapagus gali būti keičiama, priklausomai nuo oro sąlygų. Ekskursija Galapagų salose - anglų kalba. Taikoma priemoka už vertėją.

11 diena Galapagų salos

Po pusryčių, kėlionė į Santą Cruz salą. Šios salos pakrantėse pamatysite įspūdingo dydžio vėžlių, miškuose išvysite pelėdas. Santa Cruz išsiskiria puikiu kraštovaizdžiu - nuo žydrų lagūnų paplūdimiuose iki vietų, visiškai padengtų kaktusais. Kitas, vertas dėmesio gamtos stebuklas, yra lavos tuneliai. Gidas Jums išsamiai papasakos apie šių tunelių kilmę.

Pietūs. Vakarienė viešbutyje.

12 diena Galapagų salos

Laisva diena. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė viešbutyje. Perkėlimas į Floreana salą.Tai yra seniausia Galapagų salyno sala. Ji garsi savo istorija. Čia rasite pašto skyrių, kuriame yra XVIII a. banginių medžiotojų komandos palikta medinė statinė, kuri iki šiol naudojama kaip pašto dėžutė. Be savo istorijos, Floreana sužavės Jus ir savo augmenija bei gyvūnija.

13 diena Galapagų salos - Kitas

Po pusryčių, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Kitą. Pervežimas į viešbutį. Poilsis viešbutyje.

14 diena Kitas

Pusryčiai - švediškas stalas.

Šiandien Jūsų laukia pusės dienos ekskursija po Ekvadoro sostinę Kitą ir jos apylinkes. Aplankysite „pasaulio vidurio" miestą. Turėsite unikalią galimybę viena koja stovėti šiauriniame, o kita koja pietiniame pusrutulyje. Po apsilankymo ties pusiauju, vyksite apžiūrėti Kito vietas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Kitas, apsuptas ugnikalnių viršūnių ir yra įsikūręs 2800 metrų aukštyje virš jūros lygio. Šis vaizdingas kolonijinis miestas buvo įkurtas konkistadorų 1534 m. ant senųjų Inkų pastatų griuvėsių. Ekskursijos metu aplankysite žymiausius miesto objektus: Nepriklausomybės aikštę, Prezidento Rūmus, Katedrą. Ypač verta dėmesio yra San Francisco bažnyčia, pastatyta 1535 m. Tai pirmasis religinės paskirties pastatas žemyne. Dabar senasis Kitas turi net 12 vienuolynų ir 50 bažnyčių.

Nakvynė viešbutyje.

15 diena: Kitas

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbutyje:

 • triviečiame kambaryje - 12350 Lt/asm. (3576.81 Eur/asm.)
 • dviviečiame kambaryje - 12350 Lt/asm. (3576.81 Eur/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 14360 Lt/asm. (4158.94​ Eur/asm.)

Viešbučiai: „Los Girasoles" Limoje, „Sueno del Inca" Kuske, „Presidente" Maču Pikču, „Hacienda" Pune, „Guayaquil" Gvajakilyje, „Las Ninfas" Galapaguose, „Akros" Kito mieste arba kiti panašaus lygio viešbučiai.

Į kelionės kainą įeina:

 • Skrydis Lima - Kusko, Juliaca - Lima, Lima - Gvajakilis, Gvajakilis - Galapagai - Kitas
 • Maitinimas, numatytas programoje
 • Ekskursijos su vertėju Peru, Gvajakilyje, Kite
 • Traukinio bilietas Expedition klasėje į Maču Pikču ir atgal

Į kelionės kainą neįeina:

 • Arbatpinigiai
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai
 • Medicininis draudimas

Pastabos:

 • Atšaukimams ir pakeitimams bus taikomos baudos
 • Maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius
 • Galimas apgyvendinimas 4* viešbutyje
 • Priemoka už naujametinę kelionę (12.28)
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.


Kaina nuo:3576.81 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS