Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė Pietų Afrikos Respublika ir Svazilandas. Vaivorykštės keliu

Afrika – be galo įdomus įspūdingo kraštovaizdžio žemynas: didžiosios savanos ir karštos dykumos, laukinė nepaliesta gamta, stulbinama augalų ir gyvūnų įvairovė. Pasakiškai turtinga gamta ir tautų koloritas kasmet traukia milijonus turistų. Šiuolaikinė civilizacija Afrikoje egzistuoja kartu su pagonybe, archajiškas gyvenimo būdas įnirtingai priešinasi pažangai.

 Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 14 nakvynių lodžijose, svečių namuose;
 • 2 nakvynės stacionariose stovyklavietėse (1 tualetas dviem kambariams);
 • maitinimas pagal programą: 16 pusryčių, 12 pietų, 11 vakarienių (dauguma valgių ruošiami transporto priemonėje – visureigiame autobusiuke (angl. Safari track), valgoma specialiai įrengtose vietose gamtoje);
 • ekskursijos pagal programą;
 • parkų ir turistinių objektų mokesčiai;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Pietų Afrikos Respubliką ir atgal (nuo 790 EUR);
 • pervežimai iš oro uosto ir atgal;
 • nakvynė (jei reikia) Johanesburge iki turo pradžios (30 EUR/asm. dviviečiame kambaryje);
 • nakvynė (jei reikia) Keiptaune po turo (45 EUR/asm. dviviečiame kambaryje);
 • Pietų Afrikos Respublikos dviejų įvažiavimų arba daugkartinė viza (vizos kaina nuo 114 EUR + siuntimas apie 150 EUR, mokama iš anksto – tvarkoma per kelionių agentūrą arba suteikiama asmeniškai PAR ambasadoje Kopenhagoje);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Krugerio ir Ado dramblių nacionaliniai parkai
 • Maloločos ir Mkuzės rezervatai, Drakono kalnai, Laukinis Krantas
 • Zulų genties kaimelis
 • Stalo kalnas ir Stelenbošo vyno regionas

1 DIENA. JOHANESBURGAS–MPUMALANGA (Pi, V)

Turo pradžia. Anksti ryte iš Johanesburgo išvyksite į Mpumalangą. Pakeliui matomą peizažą formuos kalnai, panoraminiai takai, slėniai, upės, kriokliai ir miškai. Nedaugelis pasaulio regionų gali lygintis su šios vietovės įstabiu grožiu. Esant palankiam orui, grožėsitės kalnų peizažais nuo vietovės, vadinamos Dievo langu (angl. God’s Window). Apsistosite nameliuose, įrengtuose ant netoli Kriugerio nacionalinio parko. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 620 km.

2–3 DIENOS. KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Po pusryčių keliausite į didžiausią gyvūnų rezervatą visoje Pietų Afrikoje. Krugerio nacionalinis parkas didžiuojasi turėdamas daugiausia gyvūnų rūšių ir net 16 įstabių ekosistemų. Jaudinantys safariai suteiks puikią galimybę stebėti daugybę čia gyvenančių gyvūnų. Šioje nepaprastoje laukinėje Afrikoje galėsite pamatyti vadinamąjį „didįjį penketą“: liūtų, leopardų, dramblių, raganosių ir buivolų, taip pat daug kitų rūšių gyvūnų. Parke gausu žirafų, juodųjų raganosių, buivolų, impalų, stepinių zebrų, juostuotųjų gnu, kudu, vandeninių ožių, babuinų, mažųjų Afrikos beždžionių, gepardų, leopardų ir kitų mažesnių plėšrūnų. Vakarienė ir nakvynė stacionarioje stovyklavietėje prie Krugerio nacionalinio parko.

 4 DIENA. SVAZILANDO KARALYSTĖ (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite į Maloločos gamtos rezervatą, esantį Svazilando kalnuose. Jis žinomas dėl gamtos arealų įvairovės – galėsite pamatyti plačias pievas, akmenuotus laukus, krūmynus ir miškus. Rezervatą tyrinėsite pėsčiomis, todėl galėsite pasigrožėti nuostabia gamta ir kalnų vaizdais. Vakare atsipalaiduosite mėgaudamiesi vakariene prie laužo. Nakvynė kalnų nameliuose Svazilande.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

5–6 DIENOS. ZULŲ TAUTELĖS ŽEMĖS (P, Pi, V)

Po pusryčių aplankysite netoli Mbabanės esančius rankdarbių turgus, kuriuose galėsite pamatyti daugybę tautodailės darbų. Nevalia aplenkti ir vietos žynio! Ukuvelos draustinyje prie netoliese esančio vandens telkinio galėsite stebėti prie jo susirenkančius gyvūnus. Po ankstyvo safario nukeliausite į netoliese esantį zulų kaimelį ir susipažinsite su jų kultūra bei gyvenimo būdu. XIX a. galingoji zulų gentis ietimis nugalėjo puikiai ginkluotą britų armiją. Kitą dieną turėsite safarį Hluhluvės gamtos rezervate, apsilankysite zulų kaimelyje.Vakarienė ir nakvynė stacionarioje stovyklavietėje zulų žemėje.

Nuvažiuotas atstumas apie 300 km.

7–8 DIENOS. DRAKONO KALNAI (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite į Drakono kalnus – tai 200 km ilgio kalnuota stebuklų šalis, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kalnai skiria Atlanto ir Indijos vandenynų baseinus, jų aukštis – 3 tūkst. metrų. Tai aukščiausi kalnai Pietų Afrikoje. Keliausite į pietinę šių kalnų papėdę, tarsi žygeivių rojų – upių išgraužti tarpekliai, kriokliai, uolos. Galėsite pasivaikščioti palei nepaprasto grožio kalnų versmes, apžvelgsite bušmėnų piešinius ant uolų, mėgausitės nuostabiu peizažu. Vakarienė ir nakvynė nedideliuose kotedžuose ar trobelėse prie Drakono kalnų.

Nuvažiuotas atstumas apie 500 km.

9–10 DIENOS. LAUKINIS KRANTAS (P, Pi, V)

Po pusryčių keliausite į Laukinį Krantą – beveik nepaliestą Pietų Afrikos rojų. Čia išvysite laukinę ir įstabią pakrantę, neaprėpiamus tyrus ir nepaliestus miškus. Miestelyje Kunu, kuriame gimė Nelsonas Mandela, apsilankysite jam dedikuotame muziejuje. Antrą dieną turėsite laisvo laiko patyrinėti šią vietovę, pabendrauti su vietos gyventojais ar atsipalaiduoti paplūdimyje. Vakarienė ir nakvynė trobelėse netoli paplūdimio Laukiniame Krante.

Nuvažiuotas atstumas apie 600 km (per 2 dienas).

11 DIENA. ADO DRAMBLIŲ NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Po pusryčių aplankysite Ado dramblių nacionalinį parką, įkurtą 1931 m., norint apsaugoti paskutinius 11 laukinių dramblių nuo išnykimo. Dabar čia ganosi daugiau nei 600 dramblių. Parke taip pat galima išvysti juodųjų raganosių, kuprotųjų buivolų, liūtų ir leopardų, smulkesnių žinduolių ir daugiau nei 400 rūšių paukščių. Vakarienė ir nakvynė nameliuose prie Ado dramblių nacionalinio parko.

Nuvažiuotas atstumas apie 500 km.

12–13 DIENOS. KNISNA–CICIKAMA (P, Pix1)

Vieną dieną praleisite prie Audrų upės žiočių. Pietūs gamtoje (12 kelionės dieną). Galėsite pasivaikščioti akmenuota pakrante iki pat tarpeklio. 80 km ruožą užimančiame Cicikamos miško ir pakrantės nacionaliniame parke pamatysite jūros ir kranto peizažų – kalnų regionų su atokiais slėniais, pakrantės miškų su giliais upių tarpekliais, vedančiais prie jūros. Galėsite pasimėgauti jūrų gėrybėmis viename iš puikių Knisnos restoranų (savo sąskaita). Nakvynė Knisnos safario nameliuose, esančiuose ramiame kurorte prie Knisnos lagūnos.

Nuvažiuotas atstumas apie 300 km.

14 DIENA. HERMANUSAS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite į Hermanusą. Tai viena geriausių vietų stebėti banginius nuo pakrantės. Gegužę–gruodį banginiai atplaukia į pakrantės vandenis maitintis ir poruotis. Po pietų pasivaikščiosite gražia pakrante. Vakarieniausite vietos restorane (už papildomą mokestį). Nakvynė svečių namuose Hermanuse.

Nuvažiuotas atstumas apie 420 km.

15–16 DIENOS. KEIPTAUNAS (P)

Po pusryčių išvyksite į Keiptauną – vieną vaizdingiausių miestų pasaulyje. Miestą 1652 m. įkūrė olandai, jame yra daug istorinių pastatų, tarp jų – senasis olandų fortas, daugelis kitų olandų ir britų kolonizacijos laikų pastatų. Pagrindinis traukos objektas – įstabusis Stalo kalnas. Pakeliui į Keiptauną apsilankysite gerai žinomame Pietų Afrikos vyno regione Stelenboše, ten degustuosite vyną (už papildomą mokestį) ir leisitės į ekskursiją po vyno rūsius. Užsuksite prie kyšulio Cape Point, nuo kurio atsiveria vienas žaviausių vaizdų pasaulyje. Čia galėsite pasijusti tarsi stovėdami pasaulio pakraštyje, matysite susiliejančius Indijos ir Atlanto vandenynus. Apsilankysite Hout Bay, rajone Victoria and Alfred Waterfront. Jei norėsite, galėsite nuvykti į Robeno salą (už papildomą mokestį). Nakvynė svečių namuose Keiptaune.

Nuvažiuotas atstumas apie 250 km.

17 DIENA. KEIPTAUNAS (P)

Po pusryčių pakilsite į Stalo kalną, nuo kurio atsiveria panoraminiai Keiptauno vaizdai, aprėpiantys net Robeno salą. Vaizdą nuo Stalo kalno BBC apibūdino kaip panoramą, kurią tiesiog būtina pamatyti. Patyrinėję Afrikos, dar vadinamos Vaivorykštės tauta siūlomus turtus, dar kartą pažvelgsite į Keiptauną. Ekskursija po miestą baigsis apie 18 valandą. Po ekskursijos – turo pabaiga.

Turistinio žygio dvasia, arba Kelionės ypatumai

1. Apgyvendinimas. Mažose lodžijose, svečių namuose arba stacionariose stovyklavietėse.

2. Transportas. 12 vietų visureigis autobusiukas dideliais langais su vieta bagažui ir virtuvės įrangai.

3. Maitinimas. Dalį pusryčių ir pietų tiekia viešbučiai. Kita maitinimo dalis – kelionės metu jūsų transporto priemonėje paruoštas maistas, valgomas specialiai įrengtose valgymo vietose gamtoje arba tiesiog prie laužo.

4. Aktyvumas. Kai kuriomis dienomis išsirengsite į neilgus žygius. Rekomenduojame šiek tiek fiziškai pasiruošti.

5. Dalyvavimas. Kelionėje reikės nedidelės jūsų pagalbos: panešti savo bagažą ir, jei reikia, padėti nunešti bendrą kelionės inventorių į transporto priemonę, pavalyti savo langą ir pan. Pasikeisdami su kitais grupės bendrakeleiviais padėsite vadovui organizuoti pietus arba vakarienę gamtoje.

 Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius;
 • pasikeitus paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 17 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:2240 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS