Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją su grupe ir vadovu iš Lietuvos. Dviejų šalių kvintesencija

Australija ir Naujoji Zelandija – unikalios kultūros ir istorijos šalys. Gamtos fantazija ir kūrybinė galia čia neturėjo ribų: žali slėniai, galingi ledynai, sraunios šaltos upės, pulsuojantys geizeriai, įspūdingi kriokliai, nuostabūs kalnai, tamsiai mėlyni spindintys ežerų vandenys, bekraštė oranžinė dykuma tarsi rudeninis klevo lapas, unikalūs gyvūnai, įspūdingi povandeninio pasaulio reiškiniai – viskas stebina, užgniaužia kvapą ir traukia įsitikinti, ar tai tikra.

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 19 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 18 pusryčių, 6 pietūs, 2 vakarienės;
 • rusiškai ir angliškai (Raudonajame Australijos centre) kalbančio gido paslaugos;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 •  skrydis į Australiją ir atgal (nuo 1 500 EUR);
 •  vietiniai skrydžiai (nuo 1 300 EUR);
 •  Australijos viza (elektroninis leidimas keliauti – ETA);
 •  gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 •  medicininių išlaidų draudimas;
 •  neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 •  mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 •  asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Oklandas – „penkių orų“ miestas
 • Milfordo įlankos kruizas fiordų pasaulyje
 • Naujosios Zelandijos vynų degustavimas
 • Terminio parko Te Puia geizeriai, ežerai bei purvo natūralus baseinai
 • Maorių kultūros vakaras su tradiciškai pagamintais hangi virtuvės patiekalais
 • Vaitomo urvai – magiškas „žvaigždėtas“ dangus virš požeminės upės
 • Ersas – švenčiausia aborigenų uola
 • Kruizas Sidnėjaus įlankoje
 • „Raudonasis Australijos centras“
 • Bumerango metimo išmonė
 • „Tylos garsų“ vakarienė dykumoje
 • Australijos stebuklas ir simbolis Dvylikos Apaštalų uolų virtinė
 • Unikaliausias pasaulyje koralų darinys – Didysis barjerinis rifas
 • Poilsis Koralų jūros pakrantėje

 

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–OKLANDAS

2 DIENA. OKLANDAS

Atskridę į Oklandą, labiausiai nuo Vilniaus nutolusį milijoninį miestą, beveik 17 t.km. nuo Vilniaus, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Oklande.

3 DIENA. OKLANDAS (P)

Po pusryčių leisitės į apžvalginę ekskursiją po miestą, įsikūrusį siauroje sąsmaukoje tarp Tasmano jūros ir Ramiojo vandenyno pakrančių šiaurinėje Naujosios Zelandijos saloje. Susikūrus Naujosios Zelandijos valstybei, miestas tapo laikinoji šalies sostinė, vėliau sostinė buvo perkelta į mažesnį, bet geografiškai patogesnį miestą –Velingtoną. Be daugelio kitų salų, Naująją Zelandiją sudaro dvi didžiausios – Pietų ir Šiaurės salos, atskirtos Kuko sąsiauriu. Kalnuotos Pietų salos vietovės primena Europos Alpes. Aukščiausias viršūnes dengia sniegas, slėniais leidžiasi ledynai, garma kriokliai, telkšo ežerai, puikuojasi fjordai. Šiaurės sala – tai geizerių, iš žemės besiveržiančių garų, karštųjų versmių, pliūpsinčių purvo vulkanų ir retkarčiais nubundančių ugnikalnių pasaulis. Šiaurės salos centrinėje dalyje iškilusi vulkaninė plynaukštė su seismiškai aktyvia Taupo vulkanine sritimi. Čia stūkso ugnikalniai, gausu geizerių, karštųjų versmių. Nakvynė viešbutyje Oklande.

4 DIENA. OKLANDAS – ROTORUA (P,V)

Po pusryčių išvyksite į Rotoruą, pakeliui užsuksite į Hobitono kaimelį, kuriame buvo filmuojama plačiai žinoma trilogija „Žiedų valdovas“. Drauge su kitais turistais pamatysite linksmų žmogeliukų karalystę, sukurtą per 9 mėnesius didžiulėje privačioje fermoje. Per trumpą laiką buvo sukurtas pasakiškas landšaftas -  iškąsti tvenkinėliai ir upeliai su tilteliais, suformotos kalvos, įrengtos 37 požeminės trobelės... Po to apžiūrėsite Naujosios Zelandijos širdį, vietinių gyventojų maorių kultūros šventovę Rotorua. Terminiame parke Te Puia pasigrožėsite geizeriais ir karšto purvo baseinais. Apsilankysite maorių kaimelyje ir susipažinsite su jų kultūros ištakomis ir medicina, dalyvausite nacionaliniame maorių kultūros vakare, skanausite tradiciškai pagamintų hangi virtuvės patiekalų (mėsa ir daržovės kepami iškastoje duobėje). Nakvynė viešbutyje Rotorua. Nuvažiuotas atstumas 250 km.

Dienos akcentas Geizerių ir karštųjų versmių valdos Rotorua.

5 DIENA. ROTORUA - VAITOMO URVAI––OKLANDAS (P)

Po pusryčių laisvas laikas. Turėsite galimybę toliau tyrinėti Pietinės salos geizerių, ežerų   ir miškų karalystę, minibusiukais arba dviračiais, pasimaudyti karštuose versmėse, puiki galimybė užsiimti žvejyba (už papildomą mokestį).  12:00 išsiregistruoste iš viešbučio ir vaizdingais keliais vyksite į Oklandą. Pakeliui užsuksite į nuostabų gamtos kūrinį Vaitomo urvų kompleksą. Grupinės ekskursijos čia  rengiamos kas pusvalandį ir trunka 45 minutes. Apie 250 m ilgio požeminis labirintas stebina gausybe švytinčių jonvabalių - mažyčiai, melsvai žaliai šviečiantys jonvabaliai arachnocampa luminosa gyvena tik Naujojoje Zelandijoje. Taip susidaro unikalus žvaigždėto dangaus efektas. Taip pat grožėsitės  įvairių formų stalaktitais, įspūdinga katedra, dar vienu Vaitomo stebuklu -Tomo šachta, pokylių kambariu ir katakombomis. Vakare laisvas laikas. Rekomenduojama vakarienė restorane „The Observatory“, įsikūrusiame televizijos bokšte „Sky Tower“- švediškas stalas su jūrų gėrybių patiekalais (papildomas mokestis – nuo 80 USD). Nakvynė viešbutyje Oklande.

6 DIENA. OKLANDAS –KVINSTAUNAS

Anksti ryte  vyksite į oro uostą ir skrisite į Naujosios Zelandijos Pietų salą. Atskridę į Kvinstauną, sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į trumpą orientacinę ekskursiją po miestą. Miestas kalnuose prie Vakatipu ežero buvo įkurtas dar 1860 m. kaip auksakasių kaimelis. Dabar jis žinomas kaip kurortas ir ekstremaliojo sporto sostinė. Kvinstaune sudarytos puikios galimybės ilsėtis aktyviai ir pasyviai, organizuojama daug vandens sporto pramogų: galima plaukioti plaustais, baidarėmis, kanojomis ir greitaeigiais kateriais, žvejoti upėse arba įlankoje. Pramogų įvairovė, judrus miestelio gyvenimas ištisus metus traukia muzikos, kino, garsenybės, ir viso pasaulio turistai. Po ekskursijos važiuosite į viešbutį.  Už papildomą mokestį galima užsakyti (iš anksto) vakarienė restorane kalno viršunėje, į kurį pateksite gondola.    Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

7 DIENA. MILFORDO ĮLANKOS KRUIZAS (P, Pi)

Po pusryčių vingiuotomis gražuolio Vakatipu ežero pakrantėmis vyksite į prieplauką. Iš ten leisitės į Milfordo įlankos kruizą po nepakartojamo grožio ir didybės fiordų pasaulį. Ši vieta įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vienas už kitą įspūdingesni fiordai keri savo galybe ir savitumu. Kabančios uolos, galingi kriokliai, krintantys į įlanką, ir Mitros kalnas sąsiaurio centre nepaliks abejingo nė vieno. Pietūs-piknikas kruizo metu. Vakare grįšite į Kvinstauną. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

Dienos akcentas Milfordo įlankos kruizas – fjordų didybė.

8 DIENA. VYNO KELIAIS -  MELBURNAS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės vyno keliais. Kvinstaunas yra vartai į centrinį Otago regioną, kuriame per 40 minučių kelio automobiliu nuo miesto centro rasite apie 200 vynuogynų. Centrinį Otago vyno regioną sudaro šeši subregionai; Gibbston, Cromwell / Pisa / Lowburn, Bannockburn, Bendigo, Wanaka ir Alexandra, visi gamina pasaulinio lygio vynus. Tai, kas daro regiono vyną tokį ypatingą, yra kraštovaizdis, kuriame auginamos vynuogės. 45 ° pietų platumos :  unikalus dirvožemis, temperatūra  ir klimatas užtikrina puikų vynuogių auginimo sąlygas, visa kita priklauso nuo  talentingu vyno gamintoju. Pasigerėję kraštovaizdžių ir padegustavę Naujosios Zelandijos vynus iš pačio gamintojo vyksite į Kvinstauno oro uostą. Skrisite į Australiją, nutolusią apie 2 000 km į šiaurės vakarus nuo Naujosios Zelandijos. Atskridę į Melburną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Nakvynė viešbutyje Melburne.

Dienos akcentas Vynai, vienas iš Naujosios Zelandijos pasididžiavimų.

9 DIENA.  MELBURNAS (P)

Anksti ryte  vyksite į ekskursiją po antrąjį pagal dydį šalies miestą, dažnai vadinamą kultūros miestu. Susipažinsite su istoriniais ir šiuolaikiniais Melburno pastatais. Pamatysite rotušę, Šv. Pauliaus katedrą, Bourke gatvės bulvarą, Princesės ir Regento teatrus, Jaros upės krantinę, pirmą Australijos istorijoje miesto geležinkelio stotį Slinders street station. Apsilankysite Ficrojaus soduose, kur stovi kapitono Jameso Cooko trobelė. Po ekskursijos važiuosite į viešbutį.  Vakare už papildomą mokestį galima apsilankyti netoli Melburno esančioje Filipo saloje, kur parkuose laukinėmis sąlygomis gyvena koalos ir mažiausi pasaulyje pingvinai. Būtent čia dar 1850 m. europiečiai pradėjo žemdirbystę ir įkūrė iki šiol veikianti ūkį. Vakarop galėsite stebėti unikalią jau daugiau nei 100 metų trunkančią tradiciją, vadinamą pingvinų paradu: saulei leidžiantis, po ilgos žvejybos dienos suaugę pingvinai skuba iš vandens į krantą maitinti savo jauniklių. Fotografuoti ir filmuoti neleidžiama, kad neapakintumėte pingvinukų. Nakvynė viešbutyje Melburne.

10 DIENA. MELBURNAS–DVYLIKOS APAŠTALŲ UOLOS–MELBURNAS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės į visos dienos ekskursiją Didžiuoju vandenyno keliu. Auksiniai paplūdimiai ir didžiausios įlankos – tikras banglentininkų rojus, gigantiškos uolos ir vešlūs drėgnųjų džiunglių miškai, įmantriai išraižyti krantai ir maži pajūrio miestukai paįvairins kelionę ir suteiks naujų įspūdžių. Dienos kulminacija – vienas garsiausių Australijos stebuklų – šalies simbolis Dvylikos Apaštalų uolų virtinė. Prieš 6 tūkst. metų tai buvo ištisas uolėtas pakrantės masyvas, bet laikui bėgant stiprios bangos, lietus ir vėjas išplovė minkštesnes klintis ir padėjo susiformuoti dantytai pakrantei ir vandenyje stovinčioms nuo jos atskirtoms aukštoms uoloms. Pavakare grįšite į Melburną. Nakvynė viešbutyje Melburne. Nuvažiuotas atstumas 550 km.  

Dienos akcentas Dvylikos Apaštalų uolų virtinė – gamtos fantazija.

11 DIENA. MELBURNAS–ERSO UOLOS MIESTELIS (P, V) 

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Erso Uolos miestelį. Atvykus turėsite laisvą laiką lengvai pavalgyti ir važiuosite su angliškai kalbančių gidu aplink aborigenams švenčiausios Erso uolos (Uluru). Po to pėstutę eisite Kuniya Walk vaizdingu keliu iki Mutitjulu vandens telkinių . Vandens buvimas reiškia, kad šioje  zonoje yra ypač sodri augmenija  ir paunksnis. Tai yra viena iš nedaugelio vietų parke, kur galite matyti pilkarusves kengūras  tarp aukštų žolių ir rausvų kaučiukmedžių. Taip pat gausu ir maistinių krūmokšnių, įskaitant tjantu (krūmų pomidorai), ili (figos) ir arnguli (krūmų slyvos). Matysite senovinius aborigėnų piešinius, vandens rezervuarus, išgirsite Australijos aborigenų legendų, suprasite, kad senoji dvasinė aborigėnų  kultūra yra gyva ir daro įtaką šiandieniniam bendromenės gyvenimui.  „Mutitjulu Waterhole“ yra ypatinga vieta, kur Uluru tradiciniai savininkai reguliariai priima labai svarbius svečius, tarp kurių buvo  Britų karaliai ir Dalai Lama. Raskite laiko minutei atsisėsti ant suolelio ir užsimerkti, kad pajustumėte intymų ryšį su gamta. Vandens vos girdimas čiurlenimas ir paukščių čiulbėjimas užpildys jūsų širdį taikos ir džiaugsmo jausmu. Vakare, jei sąlygos bus palankios, vyksite į dykumą „Tylos garsų“ (angl. Sounds of Silence) vakarienės. Kol gurkšnosite šampaną klausydamiesi dykumos tylos, jums bus paruošta karšta vakarienė – patiekalai iš įvairios mėsos (krokodilų, kengūrų, emu). Vietinis žvaigždėto dangaus žinovas padės suprasti žvaigždžių kalbą. Nakvynė viešbutyje Erso Uolos miestelyje. Nuvažiuotas atstumas 470 km.

Dienos akcentas „Tylos garsų“ vakarienė – ar tyla išties skamba?

12 DIENA. ERSO UOLOS APYLINKĖS (P, PI) 

Anksti ryte (apie 5 val., 75 min. iki patekant saulei, pusryčiams gausite pusryčių dežutė)) vyksite prie Uluru kalnagūbrio – raudonosios Australijos širdies Erso uolos. Jūsų atmintyje visam laikui išliks nenusakomo grožio saulėtekis virš Uluru. Tą akimirką, kai saulė pradeda kilti tiesiai virš Uluru viršūnės, pasijusite lyg dalyvaudami gimstant pirmajai Žemės dienai. Saulei tekant garsioji Uluru uola sužaižaruoja rausvais atspalviais ir atskleidžia spalvų paletę nuo ochros raudonio iki ryškiai vyšninės. Niekas taip neužburia keliautojų, kaip šios vietovės saulėtekiai ir saulėlydžiai. Saulės šviesos intensyvumo kaita ir šešėlių žaismas nepaprastai paryškina šių kalvų ypatingą reljefą ir spalvas, sukuriančias tiesiog fantasmagoriškus vaizdus. Toliau vaizdingu keliu, nusidriekusiu tarp raudono smėlžemio kalvų ir dykumos, keliausite Olgos (Kata Čiuta) kalnagūbrių grandinės link. Ši 36 monolitinių uolų grandinė didingai iškyla virš raudonuojančios dykumos. Milijonus metų gamta kūrė gamtinius bareljefus, žadinančius lakią žmogaus vaizduotę. Bent akimirkai verta sustoti ir pajusti magišką šios vietovės galią – būtent taip atrodė mūsų planeta, kai po ją klajojo būriai dinozaurų. Nemaža dalis skurdžios augalijos yra istorinis gamtos reliktas, augantis tik šiame regione. Čia plyti daugybė aborigenams šventų akmens uolų. Garsiausia jų – Erso, arba Uluru, – didžiulis akmens luitas, pats didžiausias monolitas pasaulyje, jam apeiti reikia poros valandų. Saulei leidžiantis uola sužaižaruoja rausvais atspalviais ir atskleidžia visą savo grožį. Apžiūrėsite 36 Olgos (Kata Čiuta) kalnagūbrių grandinę ir pasivaikščiosite Walpos tarpekliu, susipažinsite su vietinių augalų pasauliu – kai kurie augalai yra labai reti ir pasitaiko tik Uluru vietovėje, auga ant uolos arba šalia jos. Užsuksite į meno ir kultūros centrą. Po pietų vietinėje kavinėje Ininti grįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Erso uolos vietovėje. Nuvažiuotas atstumas 200 km.

Dienos akcentas Australijos aborigenų šventovė Uluru uola.

13 DIENA. ERSO UOLOS MIESTELIS – SIDNĖJUS (P) 

Po pusryčių laisvas laikas ir galimybė patiems leistis į naujas ekspedicijas arba tiesiog pailsėti po įtemptų programų. Apie vidurdienį vyksite į oro uostą ir skrisite į Sidnėjų, didžiausią ir seniausią Australijos miestą. Sidnėjus buvo įkūrtas 1788 m. „pačioje gražiausioje pasaulio įlankoje“, kaip sakė Anglijos Karališkojo laivyno admirolas Arthur Phillip, pirmosios gyvenvietės įkūrėjas. Šiandien miestas yra vienas iš labiausiai klestinčių metropolinių zonų pasaulyje. Atskridę sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

14 DIENA. SIDNĖJUS (P, Pi) 

Po pusryčių – 4 val. apžvalginė ekskursija po Sidnėjų. Iš ponios Macquarie apžvalgos aikštelės, kur 1810 m. pagal gubernatoriaus įsakymą buvo įrengta speciali vieta su vaizdu į uostą, pamatysite uosto tiltą. Apsilankysite seniausiame Sidnėjaus kolonijiniame rajone Rocks.  Keliausite kinų kvartalo ir populiaraus naktinio gyvenimo rajono Kings Cross gatvelėmis. Po pietų (Fish and Chips) iš Apskritosios prieplaukos (angl. Circular Quay) plauksite 1 val. laiveliu, mėgaudamiesi žaviais Sidnėjaus pakrantės vaizdais. Su gidu apsilankysite garsiuosiuose Operos teatro rūmuose ir susipažinsite su jų istorija.  Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

Dienos akcentas Sidnėjus – baltos burės saulėtoje pakrantėje.

15 DIENA. SIDNĖJUS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Rekomenduojama išvyka į Mėlynuosius kalnus, įtrauktus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šie kalnai – tai įspūdingas milžiniškų uolų darinių, medžių, krūmų ir kitokios laukinės gamtos derinys. Ant jų augantys eukaliptai išskiria aliejų. Jam garuojant lašeliuose lūžta saulės spinduliai ir suteikia romantiškai miglai melsvą atspalvį. Nuo apžvalgos aikštelių atsiveria vaizdas į kanjonus (papildomas mokestis – nuo 320 AUD susirinkus 8-11 asm.). Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

16 DIENA. SIDNĖJUS (P) 

Po pusryčių už papildomą mokestį organizuojama išvyka į vynų slėnį (Hunter Valley). Hunter Valley slėnyje pirmieji vynmedžiai buvo pasodinti 19 amžiuje, tai yra vienas iš seniausių vynininkystės rajonų Australijoje. Jis garsėja savo ‚Semillon‘ vynuogių vynais. Vyndariai geriausią ‚Semillon‘ brandina buteliuose iki dešimties metų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

17 DIENA. SIDNĖJUS– KERNSAS (PALM KOVAS)  (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite Kernsą – vieną didžiausių turizmo centrų saulėtoje Australijos pakrantėje. Miestas 1876 m. buvo įkurtas kaip auksakasių gyvenvietė. Tai gana mažas miestas, kurio uostas buvo skirtas eksportuoti vilną, auksą ir cukranendrius, kuriu  ir dabar auga daug aplink Kernsą. Dabar Kernsas yra provincinis, labai patogus miestas plačiai žinomas kaip vartai į Didįjį barjerinį rifą. Atvykę trumpai susipažinsite su miestų, kuris yra išsidrėkęs  rytinėje Cape York pusiasalio pakrantės ruože tarp Koralų jūros ir Athertono plynaukštės.  Nakvynė viešbutyje Palm Kove.

18 DIENA. PALM KOVAS (P, Pi) 

Po pusryčių – visos dienos iškyla (be gido, su vadovu) . Greitaeigiu katamaranu keliausite prie 2 100 km ilgio Didžiojo barjerinio rifo. Šis koralų rifas pripažintas didžiausiu gyvu jūriniu organizmu pasaulyje. Rifą sudaro per 350 rūšių koralų, apie 4 tūkst. rūšių moliuskų, čia gyvena apie 1 200 rūšių žuvų. Panardysite po koralinius rifus paviršiniu būdu, susipažinsite su paslaptingu povandeniniu pasauliu (3 val. atviroje platformoje). Už papildomą mokestį galima užsisakyti ir giluminį nardymą. Pietūs (švediškas stalas) laive. Nakvynė viešbutyje Palm Kove.

Dienos akcentas Spalvingas Didžiojo barjerinio rifo pasaulis.

19 DIENA. PALM KOVAS (P,Pi)

Po pusryčių prasidės visos dienos turas :  vyksite į aborigenų kultūros parką Tjapukai ir susipažinsite su seniausia pasaulyje gyva Australijos čiabuvių kultūra. Dėl įvairiausių pramoginių renginių parkas Tjapukai pateko į Guinnesso rekordų knygą kaip seniausias Australijoje veikiantis pasirodymas. Po pietų Boomerango restorane ilgiausiu lynų keliu pasaulyje „Sky Rainforest“ keliausite virš atogrąžų miškų, gėrėdamiesi nepaliestos gamtos vaizdais ir vandenyno pakrantės panorama į Kurandos kaimelį, kur vyksta spalvingi turgūs. „Kuranda“, išvertus iš aborigenų kalbos, reiškia „kaimas džiunglėse“. Iš kaimelio garsiuoju Kurandos geležinkeliu „Kuranda Scenic Railway“ per 15 tunelių, 40 tiltų keliausite į Kernsą.  Nakvynė viešbutyje Palm Kove. Nuvažiuotas atstumas 70 km.

Dienos akcentas Atogrąžų turtai ir gyva Australijos aborigenų kultūra Kurandos nacionaliniame parke.

20 DIENA. PALM KOVAS –KURANDA– PALM KOVAS (P)

Po pusryčių laisvas laikas poilsiui. Maudytis galima yra įrengtuose paplūdimiuose. Galima nukeliauti į nrtoliese esantį Keirnso miestelį. Nakvynė viešbutyje Palm Kove.

21-22 DIENA. PALM KOVAS  - KERNAS - TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Apie vidurdienį vyksite į Keirnso oro uostą. Skrydis Oklandas–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 19;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; susirinkus 8–11 keliautojų ir jiems sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų, valiutų kursams ir (arba) kitų paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 1 250 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 22 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:4979 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS