Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pajuskite Gruzijos dvasią

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – KUTAISIS

Savarankiškai atvyksite į Kutaisį ir būsite pasitikti ir nuvežti į Tbilisį. Vakare pasivaikščiokite po nuostabią Rustavelio alėją,laisvas laikas. Vakare mėgausitės vakariene su folkloriniu šou, tai dovana keliautojams. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

Nuvažiuojamas atstumas 240 km.

2 DIENA. TBILISIS

Apžvalginė ekskursija po Tbilisį, per šias neužmirštamas valandas aplankysite gražiausias ir įdomiausias miesto vietas - Metekhi tvirtovė (XIII a.), Narikala Fortres (IV a.), požeminės sulfūrų pirtys (XVII a.), Shardeni gatvė, Sinagoga, Sioni Katedra, Šv. Marijos Anchiskhati Bazilika (VI a.).  Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje (V a.), palei istorinį Šilko kelią, prie Mtkvari upės. Nepaisant to, jog net 85 % Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairias krikščionybės formas, šis miestas yra viena iš nedaugelių vietų pasaulyje, kur galite pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta viena kitos.. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V a. Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA TBILISIS – BODBE – SIGHNAGLI - TSINANDALI – TBILISIS

Po pusryčių vyksite į Kachečio regioną, dar vadinamą vyno žeme. Aplankysite Bodbe Šv. Nino vienuolyną (IV a.), kuriame palaidotas Šv.Nino, Gruzijos švietėjas, skelbęs krikščionybę Gruzijoje.  Ekskursijos metu aplankysite Sighnaghio miestą,  iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į žavingą Alazanio slenį.

Galėsite aplankyti ir Tsinandalio kaimelį, garsų dėl čia buvusios vyno daryklos, kuri priklausė  XIX a. Gruzijos Chavchavadze aristokratų šeimai. Už papildomą mokestį (4 EUR) galėsite degustuoti vynų ir vakare grįšite į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

Nuvažiuojamas atstumas 270 km.

4 DIENA. TBILISIS – MTSHETA –ANANURI – KAZBEGI – TBILISIS

Po pusryčių aplankysite Mtskheta miestelį – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvio ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo. Gruzijos karo keliais važiuosite į Stepantsminda miestelį. Pakeliui aplakysite Ananuri bažnyčios komplesą prie Aragvi upės ir didžiulio Jinvali tvenkinio. Toliau keliausite į nedidelį miestelį Kazbegi, garsėjantį savo nuostabiais panoraminiais vaizdais. Šiame miestelyje grožėsitės nuostabiais peizažais bei augalija. Daugelis keliautojų Kazbegi miestelį apibūdina kaip vieną patraukliausių ir labiausiai lankomų Gruzijos objektų. Pėsčiomis keliausite nuo Kazbegi per Gergeti kaimą iki Gergeti Šv. Trejybės bažnyčios, įsikūrusios ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į snieguotas Kaukazo kalnų viršūnes (kelionė pėsčiomis truks apie 3 – 4 valandas). Grįžimas į Tbilisį, nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

Atstumas 320 km.

5 DIENA. TBILISIS

Po pusryčių - pervežimas į oro uostą Kutaisyje. Skrydis į Lietuvą.

 


 

Kelionės kaina: nuo 329 EUR + lėktuvo bilietas (nuo 205 EUR), norintiems pailsėti prie jūros +3 n. 3*BB Batumyje 210 EUR su pervežimais, taip pat galimi 8-15 asmenų ir didesnių grupių užsakymai kitomis datomis pagal pageidaujamas programas.

Į pasiūlymą įskaičiuota

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai;
 • 4  nakvynės 3* viešbutyje;
 • ekskursijos pagal programą su gidu ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas: 3 pusryčiai, mineralinis vanduo 1 butelis per dieną;
 • vakarienė Tbilisyje su folkloriniu šou;
 • vyno degustacija;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Į pasiūlymą neįskaičiuota

 • lėktuvo bilietas į Gruziją ir atgal (nuo 205 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • galima kelionę pratęsti prijungus tris nakvynes poilsio Batumyje prie jūros
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: nauji lėktuvo bilietai  ir kt.;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį
 • nakvynių skaičius – 4 nakvynės;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės; rekomenduojame prieš kelionę pasiskaityti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainę http://keliauk.urm.lt/.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:329+lėktuvo bilietas €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS