Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Mianmaras – nepakartojama magija


Dažnai pasakų šalimi vadinamas Mianmaras stebina persipynusiomis gamtos, kultūros, istorijos ir senosios civilizacijos gijomis, išlikusiomis senų laikų tradicijomis. Atrodo, kad, nepaisant išorinių pokyčių, žmogaus vidinis pasaulis čia nė kiek nepasikeitė. Mianmaras – vienaiš nedaugelio šalių, šiuolaikiniam keliautojui atsiverianti taip pat, kaip ir prieš kelis šimtus metų užklydusiam žmogui. Tai bene paskutinė senosios Azijos šalis, vis dar stebinanti retus keliautojus koloritu, pasakiškais turtais (brangakmeniais, audiniais, riešutais, prieskoniais) ir nepakartojamais stebuklais, išlikusiais nuo pasaulio sukūrimo. Iki šiol čia naudojami trys kalendoriai: krikščionių, budistų ir vietinis birmiečių. Vietiniai gyventojai labai nuoširdūs, geranoriški, šilti ir svetingi, neteikia ypatingos svarbos pinigams, o didžiausią dėmesį skiria dvasiniam gyvenimui. Ši kelionė – daugiau nei atostogos. Tai įkvėpimas ir įspūdžiai, išliksiantys visą gyvenimą.

Kelionėje:

 • Keturių milijonų pagodų miestas Paganas
 • Didžiausia pasaulyje knyga Kutodavos pagodoje
 • Mistinis Popos kalnas – 27 dievų namai
 • Unikalus žvejybos būdas irkluojant viena koja
 • 11 t aukso ir 4 350 brangakmenių spindinti Švedagono pagoda
 • Akį traukiantys suvenyrai: sidabriniai papuošalai, keraminiai indeliai ir brangakmeniai
 • Atokvėpis baltojo smėlio paplūdimio kurorte Bengalijos įlankoje

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–MANDALĖJUS

2 DIENA.MANDALĖJUSAMARAPURA–MANDALĖJUS (Pi)

Atskridę į Mandalėjų, Mianmaro kultūros sostinę, dažnai vadinamą „Auksiniu miestu“, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Vėliau keliausite į Amarapurą, arba Nemirtingųjų miestą, XVIII–XIX a. buvusį Mianmaro karalių sostine. Mahagandajono vienuolyne pajusite sulėtintą kasdienio vienuolių gyvenimo pulsą. Pasivaikščiosite per Taung Tamano ežerą nutiestu iš tikmedžių suręstu 200 metų tiltu U Bein, stovinčiu ant šimtų polių. Sakoma, kad tai ilgiausias pasaulyje medinis tiltas. Buvusioje sostinėje Avoje (Invoje) apžiūrėsite dar 1818 m. įkurtą vienuolyną. Jis gerai išsilaikė iki šiol, nes pastatytas iš plytų, kiti vienuolynai tuo metu buvo mediniai ir dažnai kentėjo nuo gaisrų. Užsuksite į dirbtuves, kuriose gaminami specialūs lakuoti indai, vienuolių naudojami per rytinę maisto pasidalijimo ceremoniją. Po ekskursijos vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

Nuvažiuotas atstumas apie 50 km.

Dienos akcentas

Amžius – 200 metų, ilgis – 1 200 metrų: pasivaikščiojimas ilgiausiu pasaulyje tikmedžio tiltu.

3 DIENA.MANDALĖJUS–MINGŪNAS–MANDALĖJUS (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į prieplauką, iš kurios Ajejarvadžio upe plauksite (apie 1 val.) į Mingūną. Pamatysite karaliaus Bodavpajos garbei statytą, bet nebaigtą pagodą Pahtodawgyi. Sakoma, kad statybos buvo nutrauktos žiniuoniui išpranašavus karaliaus mirtį, kai pagoda bus pastatyta. Išvysite Mianmarui nebūdingų formų baltąją pagodą Hsinbyume, arba Myatheindan, laikomą pagodos Sulamani, stovinčios švenčiausio budistų Meru kalno viršūnėje, kopija. Septynios sniego baltumobanguotos terasossimbolizuoja septynis kalnagūbriusaplinkMeru kalną, pagal budistų kosmologiją stovintį visatos centre. Kiekvienąterasą saugo penkių tipųmitinėsbūtybės. Be to, galėsite pasigėrėti Mingūno varpo – antro pagal dydį varpo pasaulyje – galybe. Grįžę į Mandalėjų leisitės į ekskursiją po vieną didžiausių šalies miestų. Mandalėjus – buvusi karalių sostinė, dažnai vadinamas Mianmaro kultūros širdimi. Kutodavospagodoje pamatysite didžiausią pasaulyje knygą, sudarytą iš daugiau nei šimto marmuro plokščių, jose surašytas budistinis kanonas. Apsilankysite vienuolyne Shwenandaw – vienintelėje likusioje tikslioje karaliaus rūmų kopijoje. Ten ne tik pasigrožėsite puikiu medžio raižinių pavyzdžiu, bet ir pajusite trapų priminimą apie senojo Mandalėjaus didybę. Užsuksite į didžiulį ir patį seniausią turgųZegyo. Vėliau tęsite ekskursiją į Mahamuniopagodą su palaimintąja Budos statula. Ši statula, padengta aukso lapeliais, sveria apie toną ir yra išpuošta deimantais, rubinais, safyrais, perlais ir kitais brangakmeniais. Užsuksite į šilko, medžio drožinių arba aukso lakštų dirbtuves, kuriose iki šiol viskas atliekama rankomis. Vakare grožėsitės miesto panorama nuo Mandalėjaus kalvos. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas

Šimto marmuro plokščių Kutodavos pagodos knyga, UNESCO objektas.

4 DIENA. MANDALĖJUS–PAGANAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į autobusų stotį, iš ten vietiniu autobusiuku važiuosite į Paganą (5 val.) –archeologinių ir religinių paminklų turtingą miestą, Rytų Azijos puošmeną. Užsiregistruosite viešbutyje ir po pietų leisitės į ekskursiją po miestą. Paganas, senovėje vadintas keturių tūkstančių pagodų miestu, įkurtas II a. centrinėje Mianmaro dalyje. Ilgą laiką klestėjęs miestas apleistas XIII amžiuje. Ši archeologinė vietovė kultūriniu, dvasiniu ir istoriniu palikimu dažnai lyginama su Kambodžos Angkoro šventyklų kompleksu. Ekskursijos metu apžiūrėsite svarbiausias iš 2 600 išlikusių pagodų. Apsilankysite architektūrinio stiliaus mon šedevru laikomoje baltoje grakščioje Anandosšventykloje, akių negalėsite atitraukti nuo auksu padengtos Švezigono stupos, Htilominlo šventykloje sužinosite, kaip buvo kuriamos smiltainio dekoracijos. Apžiūrėsite milžiniškus indiško stiliaus Budos atvaizdus uolos Kyauk Gu U Min šventykloje ir, pasigrožėję saulėlydžiu virš Ajejarvadžio upės, grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pagane.

Nuvažiuotas atstumas apie 250 km.

Dienos akcentas

Rytų Azijos karūna Pagano miestas, pretenduojantis tapti UNESCO objektu.

5 DIENA. PAGANAS–POPOS KALNAS–PAGANAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į mistinę piligrimų vietą Popos kalną, geologinį ir kultūrinį stebuklą, ir jo nacionalinį parką (apie 1 val. 30 min). Tūkstančio metrų aukščio Popos kalnas su užgesusiu ugnikalniu vienoje iš viršūnių išsiskiria ypatingu mikroklimatu. Vietiniai gyventojai tiki, kad kalnas – 27 šventųjų dvasių (natų – kalno dievų) namai. Viduramžiais per šventes čia buvo aukojami tūkstančiai gyvūnų. Uolų viršukalnėje stūkso įspūdingas įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų kompleksas, kurį galima pasiekti kopiant vingiuotu grįstu takeliu. Nepaprasto grožio apylinkių panorama atsiveria įveikus 777 laiptelius. Išvysite kasdienį Vidurio Mianmaro valstiečių gyvenimą, jų dirbamus laukus, vandenį nešančias moteris, karučius tempiančius ar dirvą ariančius buivolus, stebėsite, kaip gaminamas rudasis cukrus, ir kitus darbus. Po pietųgrįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pagane.

Nuvažiuotas atstumas apie 170 km.

Dienos akcentas

Popos kalnas – 777 laipteliai į dangų.

6 DIENA. PAGANAS–HEHAS–INLĖS EŽERAS (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Hehą (apie 40 min.). Hehas yra netoli garsiojo Inlės ežero, tyvuliuojančio 880 m virš jūros lygio. Atvykę autobusu keliausite (apie 1 val.) į Njaung Švė miestelio, dažnai vadinamo „Inlės ežero vartais“, prieplauką, sustosite prie vietinių dirbtuvėlių, kuriose gaminamas tradicinis Šano popierius. Atvykę motorine valtele plauksite ežeru, pamatysite kaimelius ir plaukiojančius daržus, kuriuose auginami pomidorai duoda bent tris derlius per metus. Dalis ežero sausuoju metu nusenka ir primena pelkę, beribes balas su protakų ir kanalų sistema. Čia įsikūrę 17 intų kaimelių. Intai garsėja nepaprastu žvejybos būdu. Pamatysite viena koja irkluojančius ir rankomis meistriškai žuvis gaudančius žvejus. Aplankysite Nga Phe Kyaung, arba Šokinėjančių kačių, vienuolyną pelkėse. Jį išgarsino vienuoliai, laisvu laiku dresuojantys kates. Apsilankysite pagodoje Phaung Daw Oo, padengtoje auksu. Užsuksite į vietinių amatų kaimelį Impawkhonpažiūrėti, kaip jo gyventojai gamina audinius iš lotosų stiebų arba rankomis daro cigarus „cheroot“. Plauksite į ant vandens įsikūrusį viešbutį. Nakvynė viešbutyje ant Inlės ežero.

Dienos akcentas

Unikalus žvejybos būdas irkluojant koja.

7 DIENA. INLĖS EŽERAS–HEHAS–TANDVĖ–NGAPALIS (P)

Po pusryčių vyksite į Heho oro uostą (apie 1–1,5 val.) ir skrisite į Tandvės oro uostą, iš ten keliausite į kurortinį miestelį Ngapalį, esantį Bengalijos įlankos pakrantėje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

8–10 DIENOS. NGAPALIS (P)

Pusryčiai. Poilsis Ngapalio paplūdimyje. Ilsėdamiesi galėsite mėgautis išvykomis laiveliais, nardyti paviršiniu ar giluminiu būdu, pakeliauti aplink kurortą. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

11 DIENA. TANDVĖ–JANGONAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Tandvės oro uostą (apie 1–1,5 val.) ir skrisite į Jangoną (apie 1,5 val.). Atvykę keliausite į viešbutį. Apžiūrėsite pagodą Kyauktawgyi ir jos milžinišką gulinčio Budos statulą, iškaltą iš didžiulio marmuro luito. Vakare, jei bus laiko, galėsite pasigrožėti ant kalvos stūksančia Švedagono stupa, viena žinomiausių budizmo šventovių Mianmare. Nakvynė viešbutyje Jangone.

12 DIENA. JANGONAS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite po didžiausią šalies miestą Jangoną, dar neseniai buvusį Mianmaro Sąjungos Respublikos sostine. Apžiūrėsite miesto centrą su kolonijinio stiliaus namais, senamiestį, lankysitės įvairiuose turgeliuose, aukso ir brangakmenių parduotuvėlėse. Pamatysite kinų kvartalus, hinduistų šventyklą Shri Kali, sinagogąMusmeah Yeshua. Sustosite prie pagodos Sule nusifotografuoti, o norintieji galės paspėlioti savo ateitį su medžių paunksnėje besiilsinčiais vietiniais būrėjais.Aplankysite 98 m aukščio Švedagono pagodą – vieną įspūdingiausių religinių paminklų visame pasaulyje, papuoštą 11 t gryno aukso ir 4 350 brangakmenių, kai kurie jų rubinai ir deimantai. Šioje pagodoje saugomi aštuoni Budos plaukai, suteikiantys stebuklingų galių. Nakvynė viešbutyje Jangone.

Dienos akcentai

Autentiškasis Jangonas ir jo papuošalas Švedagono pagoda.

13 DIENA. JANGONAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS

Anksti ryte vyksite į oro uostą. Skrydis Jangonas–tarpiniai oro uostai–Vilnius.


Į pasiūlymą įskaičiuota

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietiniai skrydžiai;
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 7 pietūs;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota

 • skrydis į Mianmarą ir atgal (995 EUR);
 • Mianmaro viza (50 USD, mokama Mandalėjaus oro uoste);
 • išvykimo iš Mianmaro mokestis (10 USD, mokama Jangono oro uoste);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 40–45 USD);
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 540 EUR;
 • priemoka už 4* viešbutį Ngapalyje – 130 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1755 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS