Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kalėdinė Roma

Kelionės programa

Italija ir Kalėdų eglutės? Nors tai neskamba suderinamai, žiemą aplankę Romą liksite maloniai nustebę. Italai miestus puošia kiek netipiškai: čia galima išvysti žvaigždynais, paukščiais ar citatomis iš „Mažojo princo“ padabintas aikštes bei gatves, pripildytas kepamų kaštanų kvapo. Visgi žiemos švenčių laukimas – tik vyšnia ant kelionės torto, kurią sudaro žinomiausi miesto objektai: Koliziejus, Vatikanas bei kiti didingi Romos istorijos liudininkai, kuriems aplankyti pakanka keletos dienų.

1 diena. Skrydis Vilnius – Roma(Ciampino) 07:15-09:00. Pervežimas į turistinės klasės viešbutį. Apžvalginė ekskursija po Romos miestą pėsčiomis ir visuomeniniu transportu. Lankote Romos imperijos laikus menantį Koliziejų, kuriame jau I a. buvo rengiamos gladiatorių ir laukinių gyvūnų kovos, apžiūrite Romos forumą, kur dar prieš 2000 metų virė kultūrinis, politinis ir socialinis miestiečių gyvenimas, Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai. Ekskursiją tęsiate pagrindine Romos Fori Imperiali gatve. Atvykstate į Trajano forumą, kur aplankote Trajano šventyklą ir Romos forumo griuvėsiuose į 30 metrų aukštį iškylančią Trajano koloną. Vėliau lankote Venecijos aikštę – vieną iš svarbiausių, seniausių bei puikiausiai atspindinčių Romos kultūrą aikščių. Grožitės didingu Viktoro Emanuelio II paminklu, kuris pasipuošęs sparnuotomis pergalės deivėmis. Keliaujate į Kosmedino Švc. Mergelės Marijos baziliką, įsikūrusią nuostabioje vietoje prie prieplaukos. Bazilikos viduje stovi mistinė marmurinė statula, vietinių vadinama „Tiesos burna“. Lankotės Maltos riterių ordino aikštėje, iš kurios atsiveria nuostabus Šv. Petro bazilikos kupolo vaizdas.  Nakvynė viešbutyje Romoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Vatikaną – mažiausią pasaulio valstybę bei katalikybės centrą, įsikūrusį vakarinėje Romos miesto dalyje. Aplankote Vatikano muziejų, Mikelandželo šedevru laikomą Siksto koplyčią, apžiūrite vieną didžiausių pasaulyje dailės kūrinių kolekciją. Toliau ekskursiją tęsiate po pagrindinę katalikiškojo pasaulio šventyklą – Šv. Petro baziliką. Norintys turi galimybę pakilti į bazilikos kupolą, iš kurio atsiveria nepakartojama Romos miesto panorama bei Vatikano miestas. Vykstate į Šv. Angelo pilį. Šv. Angelo pilyje įsikūręs Šv. Angelo pilies nacionalinis muziejus, kuriame galima apžiūrėti prabangius renesanso laikų popiežių apartamentus, kalėjimo kameras, lobių kambarį, o pakilus į pilies viršų atsiveria vaizdas į Tiberio upę ir Viktoro Emanuelio II tiltą. Vykstate į žydų getą, kuriame kadaise glaudėsi persekiojami žydai. Keliaujate į Marčelo teatrą, pastatytą romėnų po atviru dangumi. Ankstyvaisiais viduramžiais ši tvirtovė buvo pritaikyta gynybiniams tikslams. Aplankote vaizdingą mažos valties formos Tibro salą - buvusią senovinę Asklepijo šventyklą, o vėliau ir ligoninės vietą. Ekskursija po Trastevere rajoną, kuris išsaugojęs autentišką Romos miesto dvasią. Čia rasite nemažai jaukių ir romantiškų vietų  papietauti.  Nakvynė viešbutyje Romoje.

3 diena. Pusryčiai.

Vykstate su vadovu į dienos ekskursiją po Casteli Romani apylinkes arba mėgaujatės laisva diena Romoje.

Trumpas dienos ekskursijos "Castelli Romani" aprašymas:

Ekskursija vyksta visame pasaulyje paplitusiu "HOP-ON HOP OFF" principu kai keleivis gali išlipti betkurioje maršruto stotelėje ir įlipti atgal kada nori (remiantis maršruto tvarkaraščiu). Kelionė prasideda pagrindinėje Romos Termini stotyje, iš kurios autobusas Jus paims 10:30, o grįš ~ 19:00. Išlipimo ir įlipimo į autobusą kartai yra neriboti, todėl turėsite net 9 valandas nevaržomo keliavimo. Autobusų tvarkaraščiai gana lankstūs, važiuoja kas 3 valandas, tad turėsite pakankamai laiko apžiūrėti visus miestelius. Pirmas autobuso sustojimas – Frascati: miestelis kuris garsėja savo vyninėmis, siūlo galimybę sudalyvauti vyno ir užkandžių degustacijoje, mėgaujantis vaizdu virš Malvazijos, Čezano ar Merloto vynuogių laukų. Toliau – Grottaferrata: čia įsikūręs paskutinysis gyvuojantis ortodoksų vienuolynas, kuris viduramžių laikais jungė Siciliją, Pietinę Italiją ir Romą. Trečiasis miestelis – Marino: populiarus dėl savo puikaus baltojo vyno ir vynuogių festivalio. 
Castel Gandolfo – buvusi Romos Popiežiaus vasaros rezidencijakuri ilgą laiką buvo uždaryta nuo pašalnių akių ir tik 2016 metų spalį atvėrė duris turistams. Miestelis įkurtas šalia jaukaus Albano ežero, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama. Albano Laziale – vieta kur galėsite pamatyti vieną didžiausių  Romėnų imperijos laikų archeloginių statinių, tarp kurių puikiai išsilaikiusi  Kastra Albana. Ariccia – miestas esantis tarp dviejų vulkaninių ežerų – Albano ir Nemi, rekomenduojame užsukti į vietinę užeigą – Frasketę, ir paragauti vietinio kiaulienos delikateso – Ariča Porketa (Ariccia Porchetta). Genzano – verta užsukti į vieną iš esančių bažnytėlių, aplankyti Olmatą – guobų alėją.  Nemi – istorinis miestelis, būtent čia esančiame ežere, garsusis imperatorius Kaligula pastatė savo baržas, kurioms po netikėto gaisro, pats Dučė Benito Musolinis įkūrė čia pat esantį muziejų. 
Vakare grįšite į Romą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į Laterano Šv. Jono baziliką – visų Romos ir pasaulio bažnyčių centrą, kur stovi popiežiaus sostas.  Lankotės Snieginės Dievo motinos bazilikoje. Vykstate į Popolo aikštę, kitaip vadinamą „žmonių aikštę“. Čia randate žymųjį Egipto obeliską bei keturis liūtus-fontanus. Ekskursijos metu keliaujate vienomis iš įspūdingiausių Korso ir Kondoti gatvėmis. Pasiekiate Ispanijos aikšę su ispaniškaisiais laiptais, kurie jau 3 šimtmečius yra pagrindinė Romos svečių susitikimo vieta. Aplankote legendų apipintą didžiausią ir garsiausią barokinio stiliaus Trevi fontaną, Marko Aurelijaus koloną, Panteoną – II a. romėnų inžinerijos stebuklą su milžinišku kupolu, Navonos aikštę, kurią puošia Berninio sukurtas „Keturių upių“ fontanas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai.  Pervežimas į oro uostą visuomeniniu transportu. Skrydis Roma(Ciampino) – Vilnius 06:05-10:40.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydžiai Vilnius-Roma-Vilnius
 • Rankinis bagažas*
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje Romos centre, dviviečiuose kambariuose
 • Maitinimas: pusryčiai
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Pietūs ir vakarienės
 • Visuomeninis transportas
 • Grupės pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (16 Eur)
 • Medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai
 • Miesto turistinis mokestis ~ 4 EUR dienai mokami viešbutyje
 • Laterano Šv. Jono bazilika ~5 EUR
 • Koliziejus  17 EUR
 • Vatikano muziejus + Siksto koplyčia 26 EUR (audio gidas pageidaujantiems papildomai 7 Eur)
 • Vietinis angliškai arba rusiškai kalbantis gidas ekskursijų po Romos bei Vatikano miestus metu
 • Asmeninės išlaidos
 • Dienos ekskursija "Castelli Romani" - 33 Eur

PAPILDOMA INFORMACIJA

Minimalus keliautojų skaičius – 10.

SVARBU - Susirinkus reikiamam skaičiui turistų į dienos ekskursiją "Castelli Romani" kelionės vadovas lydi vykstančius.

Į užsienį galima vykti tik turint pasą arba tapatybės kortelę, galiojančią ne trumpiau kaip 3 mėnesiai po kelionės pabaigos.

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

DĖMESIO! Užsakant kelionę BŪTINA SUMOKĖTI bent 150 Eur avansą.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:373 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika