Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


16 dienų. Rytinė ir Vakarinė JAV pakrantė 11 dienų. JAV nacionaliniai parkai 3 dienos. Niujorkas - Niagaros kriokliai 10 dienų. Niujorkas - Niagaros kriokliai - Čikaga

Solt Leik Sitis - Jeloustounas - #7


Solt Leik Sitis – Jeloustouno nacionalinis parkas – Grand Tetono nacionalinis parkas

7 dienos / 6 naktys

 

Aplankomos valstijos: Juta, Montana, Aidachas, Vajomingas

 

1 diena   ATVYKIMAS    

Atvykimas į Solt Leik Sitį. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Poilsis.  

2 diena   SOLT LEIK SITIS

Apžvalginė ekskursija po Solt Leik Sitį – mormonų sostinę. Mormonai -tai religinės bendrijos nariai, kurią 1830 m. įkūrė Džozefas Smitas (Joseph Smith) ir kiti penki tikėjimo broliai, o netrukus buvo išleista ir „Mormonų knyga“. Judėjimo nariai tiki, kad Dievas Tėvas ir Jėzus Kristus pasirodė Džozefui Smitui ir pasakė, kad jis bus pranašu ir sugrąžins svarbias tiesas, kurios buvo krikščionybės prarastos po apaštalų mirties.  Ši religija paplitusi daugiausia JAV, o visame pasaulyje turi maždaug 11 milijonų narių. Apsilankymas mormonų aikštėje bei parke, kurio teritorijoje yra Mormonų šventykla, bažnyčios bei paminklai, stebinantys įdomiais architektūros sprendimais.

3 diena   DIDYSIS DRUSKOS EŽERAS - JELOUSTOUNAS

Vykstate prie Didžiojo Druskos ežero, kuris unikalus ne tik savo grožiu, bet ir reikšme. Didysis Druskos ežeras dar vadinamas Negyvąja JAV jūra. Tai priešistorinio ledynmečio periodo ežero – Bonevilio – liekana, kuriam išgaravus susidarė didžiulė druskų koncentracija. Ežero vandenyje ištirpusių druskų kiekis sudaro apie 5 mlrd. tonų.

Toliau aplankote Antilopės salos draustinį. Pervežimas į Jeloustono nacionalinį draustinį. Filmo apie šį nacionalinį parką peržiūras IMAX kino teatre.

4 diena   JELOUSTOUNO NACIONALINIS PARKAS

Ekskursija po nacionalinį Jeloustouno parką, kuris buvo įkurtas 1872 m. ir tapo 1-uoju nacionaliniu parku ne tik JAV bet ir visame pasaulyje. Jeloustounas ir šiandien yra vienas lankomiausių nacionalinių parkų  pasaulyje.

Čia Jūs išvysite tikrus gamtos stebuklus: įspūdingomis spalvomis garsėjantį didįjį Jeloustouno kanjoną bei nuostabius nuo jo atsiveriančius vaizdus į krioklius; daugybę geizerių ir karšto vandens srovių, šaunančių į 100 ir daugiau metrų aukštį (tarp jų vienas lankomiausių pasaulyje – „Senasis Ištikimasis“ geizeris); didžiausią Šiaurės Amerikoje kalnų ežerą; audringas upes bei karštąsias versmes, tarp jų ir Gigantiškąsias Terasas, bei kunkuliuojančius vulkaninio purvo baseinus. Pro autobuso langą galima pamatyti laisvai vaikštinėjančius laukinius gyvūnus: briedžius, lokius, elnius, kojotus, bizonus ir kt. Ir visa tai vaizdingų kalnų ir miškų apsuptyje.

5 diena   JELOUSTOUNO NACIONALINIS PARKAS – GRAND TETONO NACIONALINIS PARKAS

Tęsiame ekskursija po Jeloustouno nacionalinį parką. Ekskursija po nacionalinį Grand Tetono parką. Pasivažinėjimo po parką metu atsiveria nepakartojama panorama – smailios kalnų viršūnės, atsispindinčios kalnų slėnyje esančiuose ežeruose. Parko teritorijai priklauso pagrindinė Tetono kalnagūbrio dalis ir vaizdingasis Džeksono  įdubos slėnis, kurį Rokfeleris nupirko ir padovanojo nacionalinio parko įkūrimui. Kalnų ir slėnio visuma sukuria stebuklingą peizažą – aštuoni dideli ir daugybė mažų ežerėlių, srauni Gyvačių upė, ledynai ir žydinčios pievos, reti paukščiai, spygliuočių miškai. Kruizas po Dženi Leik ežerą.

6 diena   DIDYSIS LOKIO EŽERAS – KASYKLOS – SOLT LEIK SITIS

Didysis Lokio ežeras. Apsilankymas pirmųjų keliautojų muziejuje. Vėliau apsilankote atvirose kasyklose, kuriose išgaunamas varis, auksas, sidabras ir kt. Skrydis į Solt Leik Sitį. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Registracija ir apgyvendinimas viešbutyje.

7 diena   SKRYDIS NAMO

Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3*-4*viešbučiuose

Asmeniui dviviečiame kambaryje

1250 USD

Asmeniui vienviečiame kambaryje

1550 USD

Asmeniui triviečiame kambaryje

1160 USD

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais
 • Ekskursijos pagal programą
 • Transporto paslaugos pagal programą
 • Rusakalbis gidas pagal programą
 • Bilietai į parkus pagal programą
 • Pervežimai pagal programą

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis
 • Papildomos nakvynės viešbučiuose
 • Individualūs pervežimai
 • Portje paslaugos
 • Papildomos ekskursijos
 • Ekskursijos, programoje pažymėtos žvaigždute*
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui
 • Viza, medicininių išlaidų draudimas, papildomos nakvynės viešbučiuose
 • Asmeninio pobūdžio išlaidos, pvz., telefono sąskaitos viešbučiuose, taksi paslaugos ir kt.

Pastaba: ekskursijų eilės tvarka gali keistis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:874.64 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS