Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pavasarinis Izraelis


8 d. kelionė lėktuvu

su vietiniu gidu lietuvių kalba,

išvykimas sekmadieniais.


1 diena

Išskridimas iš VILNIAUS. Atvykus į Tel Avivą - nuvežimas į viešbutį 4* ant jūros kranto Tel Avive. Apgyvendinimas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. 09:00 val. išvykimas į Jeruzalę. Visos dienos ekskursija po Izraelio sostinę Jeruzalę - visų pagrindinių religijų centrą. Aplankote: Alyvų kalną, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Alyvų sodelį, praeinate penkias paskutines stotis Kančios keliu, vedančiu į Viešpaties Kapo šventyklą. Taip pat aplankote Šv. Marijos šventyklą, Raudų sieną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tel Avive.

3 diena

Pusryčiai iki 10:00 val. Laisva diena prie Viduržemio jūros Tel Avive. Savarankiškas pasivaikščiojimas po Tel Avivą ir jo senamiestį – Jafą, galima aplankyti senajį rytietišką Karnelo turgų, krantinę. Jafoje - senąjį uostą, Šv. Petro bažnyčią, dailininkų kvartalus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. 08:00 val. ekskursija į šventas vietas Galilėjoje, Nazarete. Aplankote Marijos Apreiškimo baziliką, Šv. Mergelės šaltinį ir grotą, prie kurio archangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, Galilėjos Kalną, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais: Galilėjos ežerą, Kafarnaumą, Jordano upę. Nazarete aplankote Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, Magdalą. Tiberija – tai šiuolaikinis kurortas, judėjų religijos ir filosofijos centras. Vakare sugrįžtate į Tel Avivą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. 09:00 val. Išvyka prie Negyvosios jūros. Pakeliui – ekskursija į Palestinos savivaldoje esantį Betliejų: tai Kristaus gimimo vieta šv. Kotrynos bažnyčioje. Aplankę Betliejų keliausite prie Negyvosios (Mirties) jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankote specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Vakare grįžtate į viešbutį Tel Avive. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena

Pusryčiai iki 10 val. Laisva diena. Poilsis prie Viduržemio jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai iki 10 val. Laisva diena. Pageidaujantys gali visuomeniniu transportu nuvažiuoti ir aplankyti svarbiausią Izraelio uostą – Haifą, kur yra Karmelitų ordino vienuolynas (XIIIa.), švyturys „Stela Maris“, pranašo Elijo uola, Bachajų šventovė su nepakartojamo grožio „Persiškais sodais“. Tai terasinio tipo tropinės augmenijos parkas. Pakeliui galima stabtelėti ir aplankyti karaliaus Erodo miestą – Cezarėją, kur dar likęs romėnų laikų amfiteatras, nuo II a. išlikęs vandentiekis – akvedukas, XII-XIII a. kryžiuočių miesto-tvirtovės griuvėsiai. Grįžus į Tel Avivą -  vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai iki 10 val. 11-12 val. išsiregistravimas iš kambarių. Lagaminus paliekate saugojimo kambaryje. Laisva diena, poilsis prie Viduržemio jūros Tel Avive. Išvykimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis namo Tel Avivas - Vilnius.

Kelionės kaina: 1172 EUR, jei apgyvendinimas 7 nakvynės Tel Avive 4* viešbutyje su pusryčiais vakarienėmis bei tris pilnas dienas vietinio gido su automobiliu lietuvių kalba paslaugos. Grupelė 5 asm.

Į kainą neįskaičiuota: lėktuvo bilietas – kaina nuo 200 EUR ir medicininis draudimas.

Galimi pigesni variantai: apgyvendinimas 3* viešbutyje tik su pusryčiais ir Netanijoje (30km nuo Tel Avivo, kurorte ant jūros kranto) arba Tel Avive, bet viešbutyje 3* tik su pusryčiais, arba  ir su pusryčiais, vakarienėmis.

Galimas ir vien tik poilsis Tel Avive ant jūros kranto: ir 4 dienom, ir 5 dienom, tiek 3*, tiek 4* viešbučiuose su įvairiais maitinimo tipais.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:1152.4 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS