Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė: Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras


     

  

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI– GVATEMALA
Skrydis Vilnius–tarpiniai oro uostai Europoje ir JAV–Gvatemala. Atskridę į Gvatemalą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi vietinio rusakalbio gido vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Gvatemaloje.

2 DIENA. GVATEMALA–ANTIGVA (P, V)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Gvatemalos sostinę ir didžiausią miestą. Visas sostinės pavadinimas – La Nueva Guatemala de la Asunción. Miestas išsidėstęs vidurio aukštumų slėnyje 1 493 m virš jūros lygio, todėl čia vyrauja kalnų klimatas. Apsilankysite miesto aikštėje, pamatysite reljefinį šalies žemėlapį, atkartojantį šalies kraštovaizdį. Turėsite laisvo laiko papietauti. Vėliau vyksite (apie 1 val.) į Antigvos miestelį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Antigvoje.

3 DIENA. ANTIGVA–PAKAJOS UGNIKALNIS (P, V)
Po pusryčių – apžvalginė programa po Antigvą – vieną gražiausių kolonijinio stiliaus miestų visoje Pietų Amerikoje. Kelionė po senąją Gvatemalos sostinę – tai lyg kelionė laiku. Antroje dienos pusėje vyksite prie Pakajos ugnikalnio. Keturių valandų žygis  alsuojančiu ugnikalniu jums paliks neišdildomą įspūdį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Antigvoje.
Nuvažiuotas atstumas apie 150 km (~ 1,5 val.).

4 DIENA. ANTIGVA–ČIČIKASTENANGAS– ATITLANO EŽERAS (P, V)
Po pusryčių išvyksite į Čičikastenango vietovę, esančią   2 030 m aukštyje ir apsuptą vaizdingų kalnų bei slėnių. Čia aplankysite spalvingiausią Gvatemalos turgų po atviru dangumi. Dar prieš atsikraustant pirmiesiems ispanų kolonistams ši vietovė buvo vienas didžiausių prekybos centrų visoje Centrinėje Amerikoje. Išvysite maya quiché tautos indėnus, besimeldžiančius savo dievams pagal senąsias majų tradicijas ir apeigas. Tada vyksite Atitlano ežero link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Panachačelyje.
Nuvažiuotas atstumas apie 150 km (~ 4 val.).

5 DIENA. ATITLANO EŽERAS–PANACHAČELIS–SAN CHUAN LA LAGŪNA–GVATEMALA (P, V)

Rekomenduojame ežero pakrantėje pasigrožėti saulėtekiu – jo metu atsiskleidžia visas ežero ir jį supančių ugnikalnių grožis bei spalvų žaismas. Po pusryčių – kruizas po Atitlano ežerą. Atplauksite į Santjago Atitlaną. Atitlano ežeras atsirado priešistoriniais laikais išsiveržus ugnikalniui. Šalia ugnikalnio atsivėrus didžiuliam kanjonui per ilgą laiką šioje vietoje susiformavo nuostabaus grožio ežeras. Jo kraštovaizdį puošia dar trys užgesę ugnikalniai: San Pedro, Atitlano ir Tolimos. Aplink ežerą išsidėstę 12 vaizdingų Maya Cakchiquel ir Maya Tzutuhil indėnų genčių miestelių. Apsilankysite San Chuan la Lagūna miestelyje, kur susipažinsite su majų amatais ir tautiniu kultūros paveldu. Po ekskursijos išvyksite į Gvatemalos sostinę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Gvatemaloje.
Nuvažiuotas atstumas apie 80 km (~ 2 val.).

6 DIENA. GVATEMALA–FLORESAS–PETENAS– TIKALIS (P, V)
Po ankstyvų pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite (skrydis truks 1 val. 20 min.) į Floreso provincijos Peteno miestą. Atskridę autobusu važiuosite į bene garsiausią visų laikų majų civilizacijos miestą Tikalį, esantį Tikalio nacionaliniame parke ir įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Su gidu aplankysite įspūdingas piramides, aikštes, šventyklų kompleksus, išsidėsčiusius įvairiausios gyvūnijos knibždančiose džiunglėse. Miestas toks didelis, kad nueiti nuo vieno lankomo objekto iki kito užtrunka 10–20 minučių. Pakilsite į  60–75 m aukščio piramides, nuo kurių atsiveria tiesiog nuostabūs miesto ir džiunglių vaizdai. Papietavę tęsite ekskursiją po įstabųjį Tikalį. Vakarienė ir nakvynė džiunglių viešbutyje Tikalyje.
Nuvažiuotas atstumas apie 53 km (~ 2 val.).

7 DIENA. SAFARIS DULSĖS UPE IR LIVINGSTONAS (P, V)

Po ankstyvų pusryčių su nedidelėmis kuprinėmis (pasiruošę būtiniausių daiktų rinkinuką dviem dienom) vaizdingais kalnų keliais išvyksite į Dulsės upės regioną. Atvyksite į Castillo de San Felipe miestelį tvirtovę. XVI a. pradžioje šiame mieste klestėjo prekyba. Golfo Dulce fortas pastatytas siekiant apginti miestą nuo piratų antpuolių. Apžiūrėję miestelį, papietausite ir vėliau motorinėmis valtimis plauksite (apie 4 val.) Dulsės upe į Livingstono miestą, įsikūrusį Dulsės upės deltoje prie Karibų jūros. Plaukdami turėsite galimybę stebėti vešlų atogrąžų pakrančių mišką ir mangroves, kupinas įvairiaspalvių ir balsingų paukščių, pasigrožėti ne mažesne vandens gyvūnų įvairove. Čia gyvena afrogvatemaliečiai, save vadinantys garifuna. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Livingstone.
Nuvažiuotas atstumas apie 190 km (~ 4 val.).

8 DIENA. LIVINGSTONAS–PUERTO BARJOSAS– KOPANAS (HONDŪRAS) (P, V)
Po pusryčių iš Livingstono Dulsės upe išplauksite į Puerto Barjoso uostamiestį. Gerais kalnų keliais vyksite į Hondūro miestą Kopaną. Pakeliui užsuksite į Kirigvą, garsėjančią aukščiausiomis majų kultūros stelomis. Atvykę į Hondūrą apsilankysite „Macaw Mountain“ paukščių parke. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kopane.
Nuvažiuotas atstumas apie 135 km (~ 3 val.).

9 DIENA. HONDŪRAS–SALVADORAS (P, V)
Po pusryčių aplankysite Kopano griuvėsių archeologinį kompleksą, esantį Hondūro ir Gvatemalos teritorijoje. Tai bene įspūdingiausia majų civilizacijos vietovių visoje Pietų Amerikoje, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Išvysite rafinuotos ir prabangios architektūros pavyzdžių, aplankysite aikštę su garsiaisiais hieroglifų laiptais, kuriuos puošia ilgiausias majų civilizacijoje ištisinis užrašas iš 1 250 dantiraščio simbolių. Apžiūrėję kompleksą, grįšite į Gvatemalos Respublikos teritoriją. Iš Gvatemalos vyksite prie Ramiojo vandenyno pakrantės Salvadore. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Salvadore.
Nuvažiuotas atstumas apie 380 km (~ 6 val.).

10–11 DIENOS. POILSIS PRIE RAMIOJO VANDENYNO SALVADORE (VĮ)
Poilsis prie Ramiojo vandenyno viešbutyje su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“. Norintieji už papildomą mokestį galės apžiūrėti įspūdingą Choja de Sereną, vieną svarbiausių Salvadoro archeologinių radaviečių, arba vykti į kitas ekskursijas.

12 DIENA. SALVADORAS–SAN SALVADORAS (P, V)

Apie 12 val. išvyksite į San Salvadorą, pakeliui grožėsitės Šv. Anos, Isalko bei Cerro Verde ugnikalniais. Atvykę leisitės į panoraminę ekskursiją po šalies sostinę. Įsikūrę viešbutyje turėsite laisvo laiko. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Salvadore.
Nuvažiuotas atstumas apie 170 km (~ 4 val.).

13–14 DIENOS. SALVADORAS - TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Po ankstyvų pusryčių išvyksite į oro uostą. Skrydis San Salvadoras–tarpiniai oro uostai JAV ir Europoje –Vilnius.

KELIONĖS KAINA
asmeniui dviviečiame kambaryje - nuo 9999 Lt/asm.

Į PASIŪLYMA ĮSKAIČIUOTA
 • oro uostų mokesčiai;
 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • nakvynės 3–4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į PASIŪLYMĄ NEĮSKAIČIUOTA
 • būtinas elektroninis leidimas (ESTA) keliauti į JAV ir biometrinis pasas;
 • pasienio mokesčiai Hondūre ir Salvadore – apie 10 JAV dolerių;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

PASTABOS
 • būtinas elektroninis leidimas (ESTA) keliauti į JAV ir biometrinis pasas;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne  vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 15 keliautojų;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 1 290 Lt;
 • nakvynių skaičius – 12 nakvynių;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotinas skiepų sąrašas svetainėje www.infovakcina.lt. Dėl skiepų, geltonojo drugio sertifikato ir maliarijos profilaktikos kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:2899.71 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS