Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pietų Amerika

Peru - Ekvadoras Inkų civilizacijos
paslaptys
Spalvingoji Pietų
Amerika
Pietų Amerika
Peru - inkų
civilizacijos palikimas
Pietų Amerikos
energija
Galingoji inkų
imperija

 

Pietų Amerika


Peru, Velykų sala, Čilė
Lima - Kusko - Maču Pikču - Puno - Titikakos ežeras -
Lima - Velykų sala - Santjagas

15 dienų/14 naktų pažintinė kelionė

Ekskursinė programa su rusakalbiu gidu, išskyrus Velykų salą (anglų k.) 

1 diena Lima

 
 
 
 
 
 
 

Atvykimas į Limą - Peru sostinę. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas, galėsite iš arčiau susipažinti su seno ir tuo pačiu metu modernaus miesto gyvenimo ritmu. 

2 diena Lima

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Peru sostinę Limą, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite pagrindinę Limos aikštę, katedrą, kurioje palaidotas miesto įkūrėjas Francisko Pizarro, Prezidento Rūmus, San Francisko vienuolyną ir bažnyčią, išgarsėjusią dėl katakombų - pirmųjų viešų miesto kapinių mieste, kuriose ilgą laiką buvo laidojami vietos gyventojai. Aplankysite romantišką Meilės parką, nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į Ramųjį vandenyną. Apsilankysite viename iš elitinių Limos rajonų - San Isidra, kuriame išvysite Huaca Huallamarca piramides. Toliau vyksite į garsųjį Larko Herrera muziejų, kuriame eksponuojami neįkainojami inkų epochos lobiai ir puikūs keramikos dirbiniai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Lima
Už papildomą mokestį yra galimybė užsakyti papildomas ekskursijas.

4 diena Lima - Kusko
Pusryčiai - švediškas stalas.
Skrydis į Kusko - senąją inkų sostinę. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Aklimatizacija 3200 m aukštyje virš jūros lygio.

5 diena Kusko - Maču Pikču - Kusko
Anksti ryte pervežimas iš viešbučio į traukinių stotį, iš kur Jūsų laukia kelionė traukiniu į Aguas Calientes miestą, įsikūrusį kalnų papėdėje netoli Maču Pikču. Iš čia tęsite kelionę autobusu iki Šventojo inkų miesto griuvėsių. Ekskursija po Maču Pikču - kadaise džiunglėse palaidotą inkų miestą, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. 1911 m. miestą atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas". Dabar tai vienas geriausių į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą įtrauktas objektas.
Po pietų grįšite į Aguas Calientes, pietausite restorane. Grįžimas į Kusko. Apgyvendinimas viešbutyje.

6 diena Kusko
Po pusryčių vyksite į Kusko - senąją inkų sostinę. Ekskursija po miestą ir apylinkes: Apžiūrėsite Inka Roka rūmus, kurių sienoje pamatysite 12 kampų akmenį. Aplankysite Sachsayhuaman tvirtovę - puikų Pietų Amerikos civilizacijų kūrybos pavyzdį. Akmeninis kompleksas vaizduoja pumos galvą, o likusi miesto dalis - kūną. Šios akmeninės konstrukcijos praktiškai yra nesugriaunamos - akmenys surakinti taip stipriai ir glaudžiai, kad tarp jų neįmanoma įkišti net popieriaus lapo. Kaip akmenys buvo apdoroti, atgabenti ir sustatyti iki šiol lieka paslaptimi. Tuomet eisite į Kenko šventyklą, Puka Pukara tvirtovę, saugojusią miestą nuo priešų ir vandens šventyklą Tambomachay, kurioje inkai garbindavo vandenį kaip geriausią dovaną, duotą gamtos. Tęsite savo kelionę po Kuską, aplankydami Coricancha muziejų - Saulės šventyklą. Pasak legendos, šios šventyklos sienos buvo apdengtos auksinėmis lėkštėmis. Dabar vietoje šios šventyklos yra įkurtas Domininkonų vienuolynas.
Pervežimas į viešbutį.
Dienos pabaigoje už papildomą mokestį galite nueiti į folkloro vakarą, kurio metu susipažinsite su tradicine Peru virtuve ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Kusko - Puno

Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio Puno miesto link. Šis miestas laikomas inkų civilizacijos lopšiu. Čia Saulės dievas iškėlęs iš Titikakos vandenų didįjį Inką Manko Kapa ir įsakęs jam įkurti inkų imperiją. Pakeliui aplankysite San Pedro bažnyčia, dar žinomą kaip Amerikos Siksto koplyčia, apžiūrimi Rakči (Raqchi) šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsiai.

Pietūs. Trumpas sustojimas aukščiausiame mūsų kelionės taške - La Raya apžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio) bei prie Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centro. 17:00 atvykimas į Puno (3827 m virš jūros lygio). Pervežimas į viešbutį.

8 diena Puno - Titikakos ežeras

Pusryčiai. Kelionė į plaukiojančią iš meldų padarytą Uros salą, kurioje gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas, tikėjimą, nacionalinius drabužius. Norintys galės tradicinėmis vietos valtimis, pagamintomis iš meldų, paplaukioti po aukščiausią pasaulyje ežerą Titikaką. Vakare apsilankymas Silustani - tai laidotuvėms skirti 6 metrų aukščio bokštai. Ši vieta garbinama nuo eros pradžios, įkurta ant vaizdingos Umai ežero pakrantės, ji simbolizavo inkų imperijos galybę. Vakarienė. Folkloro vakaras. Apgyvendinimas viešbutyje.

9 diena Puno - Lima

Pusryčiai. Laisva diena.
Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Limą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

10 diena Lima - Velykų sala

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Velykų salą, kur išvysite gausybę urvų, paslaptingais ženklais išraižytų uolų  ir Maoi statulas. Apgyvendinimas viešbutyje.

Velykų sala yra Ramiojo vandenyno pietuose, nuo Čilės nutolusi 3700 km. Sala įžymi savo akmeninėmis statulomis, išdėstytomis palei visą salos pakrantę. Velykų saloje stūkso net 887 didelės monolitinės akmeninės galvos-statulos, vadinamos Moai. Kai kurie žmonės mano, jog Velykų sala - dalis didžiulio paskendusio žemyno, kuriame gyveno viena labiausiai išsivysčiusių civilizacijų.

11 diena Velykų sala (Orongo ir Ahu Akivi)

Pusryčiai. Pirmą dienos pusę vyksite į Ahu Akivi. Čia rasite 7 Moai statulas, žvelgiančias į vandenyno pusę. Gidas papasakos Jums legendą apie tai, kaip senovės Polinezijos gyventojai pasiekė Velykų salą. Toliau aplankysite vietą, kur buvo gaminami pukao, taip vadinami Moai statulų galvos apdangalai.
Antroje dienos pusėje tęsite ekskursiją į Rano Kao ugnikalnį, kurio krateryje dunkso įspūdingas, meldais apaugęs ežeras. Aplankysite Orongo kaimą, kur kadaise vyko dievybės Tangata Manu dievybės garbei rengiamos ceremonijos. Čia išvysite daugiau nei 100 petroglifų  (uolų raižinių), kuriuose vaizduojamas žmogaus-paukščio atvaizdas.

12 diena Velykų sala

Po pusryčių vyksite į ekskursiją su anglakalbiu gidu. Kelionė prasidės nuo apsilankymo Ahu Waihi, kur stūkso 8 didelės Moai statulos, tada vyksite į Ahu Akahanga, kur išvysite 4 milžiniškas nuverstas statulas. Pasak legendos, ši vieta yra pirmojo salos karaliaus Hoto Matua kapas. Aplankysite Ahu Tongariki - didžiausią antkapį saloje, kuris 1960 m. buvo sugriautas cunamio, o vėliau atstatyas. Dabar šioje vietoje yra 15 Moai statulų, išsirikiavusių į eilę. Senovėje žmonės tikėjo, kad šios Moai statulos apsaugos juos ir jų žemę nuo piktųjų dvasių. Iki šiol niekas nežino, kaip šios statulos buvo pastatytos. Dauguma jų yra neužbaigtos, kitos stūkso Rano Raraku vulkano krateryje ar jo pakraštyje, tarsi artėdamos link vandenyno.

Po pietų tęsite ekskursiją Rano Raraku vulkano link. Aplankysite vietovę, kurioje  buvo rasta daugiau nei 400 statulų. Vėliau vyksite į La Perous ir Ahu Te Pito Crewe (dar žinomos kaip „Visatos Bamba") įlankas. Ekskursiją baigsite prie Anakenos paplūdimio, iš kur atsiveria kerintis panoraminis vaizdas.

13 diena Velykų sala - Santjagas (Čilė)

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Santjagą. Apgyvendinimas viešbutyje.

14 diena: Santjagas (Čilė)
Po pusryčių, Jūsų laukia 4 valandų ekskursija su rusakalbiu gidu po miestą. Pažintį su Santjagu pradėsite nuo pagrindinio prospekto - Alameda Bernardo O'Higgins. Iš arčiau apžiūrėsite didingus Prezidento rūmus La Moneda, garsiąją Plaza de Armas miesto aikštę, Santa Lucia kalvą, nuo kurios atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Aplankysite Providencia rajoną, kuriame gausu modernių, elegantiškų pastatų, prekybos centrų bei restoranų.

15 diena Santjagas (Čilė)

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbutyje:

 • dviviečiame kambaryje - 9980 Lt (2890.41 Eur)
 • vienviečiame kambaryje - 11770 Lt (3408.83 Eur)

Į kelionės kainą įeina:

 • Vidaus skrydžiai (Lima - Kusko; Juliaca - Lima)
 • Maitinimas numatytas programoje
 • Ekskursijos numatytos programoje
 • Traukinio bilietas Backpacker klasėje į Maču Pikču

Į kelionės kainą neįeina:

 • Skrydžio bilietai (Lima - Velykų sala - Santjagas )
 • Oro uosto mokesčiai - 35 Lt (10.14 Eur) (gali keistis)
 • Bagažo viršsvorio mokestis
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai
 • Įėjimas į Velykų salos Nacionalinį parką - 165 Lt (47.79 Eur). Mokoma vietoje.
 • Arbatpinigiai
 • Medicininis draudimas
 • Taikoma priemoka už kelionę per Naujuosius metus 

Pastabos:

 • Atšaukimams ir pakeitimams bus taikomos baudos
 • Maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius.
 • Už papildomą mokestį galima užsakyti vertėjo paslaugas Velykų saloje

*Mes neatsakingi už pavėluotą išvykimą dėl blogų oro sąlygų

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.


Kaina nuo:2990.41 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS