Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pietų Amerika

Peru - Ekvadoras Inkų civilizacijos
paslaptys
Spalvingoji Pietų
Amerika
Pietų Amerika
Peru - inkų
civilizacijos palikimas
Pietų Amerikos
energija
Galingoji inkų
imperija

 

Pietų Amerikos energija


Ekvadoras, Peru, Čilė ir Velykų sala.
Kitas - Lima - Kusko - Lima - Santjagas - Velykų sala

13 dienų/12 naktų pažintinė kelionė

Ekskursijos rusų kalba, išskyrus Velykų salą (anglų k.)

1 diena Kitas (Ekvadoras)
Atvykimas į Kitą. Oro uoste Jus pasitiks rusakalbis gidas, kuris pervežimo metu Jus trumpai supažindins su Ekvadoro ypatumais. Apgyvendinimas.

2 diena Kitas
Pusryčiai.

Šiandien Jūsų laukia pusės dienos ekskursija po Ekvadoro sostinę Kitą ir jos apylinkes. Aplankysite „pasaulio vidurio" miestą. Turėsite unikalią galimybę viena koja stovėti šiauriniame, o kita koja pietiniame pusrutulyje. Po apsilankymo ties pusiauju, vyksite apžiūrėti Kito vietas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Kitas, apsuptas ugnikalnių viršūnių ir yra įsikūręs 2800 metrų aukštyje virš jūros lygio. Šis vaizdingas kolonijinis miestas buvo įkurtas konkistadorų 1534 m. ant senųjų Inkų pastatų griuvėsių. Ekskursijos metu aplankysite žymiausius miesto objektus: Nepriklausomybės aikštę, Prezidento Rūmus, Katedrą. Ypač verta dėmesio yra San Francisco bažnyčia, pastatyta 1535 m. Tai pirmasis religinės paskirties pastatas žemyne. Dabar senasis Kitas turi net 12 vienuolynų ir 50 bažnyčių.

3 diena Kitas - Lima (Peru)
Pusryčiai.
Pervežimas į oro uostą, iš kurio skrisite į Limą. Pervežimas (su gaiviaisiais gėrimais) iki viešbučio su rusakalbiu gidu. Laisvas laikas, galėsite iš arčiau susipažinti su seno ir tuo pačiu metu modernaus miesto gyvenimo ritmu.

4 diena Lima
Pusryčiai.
Laisva diena. Už papildomą mokestį rekomenduojame nuvyktį į vieną iš siūlomų ekskursijų: Parakas - Ika - Naskos arba į Caral.

5 diena Lima - Kusko
Pusryčiai.
Skrydis į Kusko - senąją inkų sostinę. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Aklimatizacija 3200 m aukštyje virš jūros lygio.

Dienos pabaigoje, už papildomą mokestį galite nueiti į folkloro vakarą, kurio metu susipažinsite su tradicine Peru virtuve ir šokiais.Nakvynė viešbutyje.

6 diena Kusko - Maču Pikču - Kusko
Anksti ryte pervežimas iš viešbučio į traukinių stotį, iš kur Jūsų laukia kelionė traukiniu į Aguas Calientes miestą, įsikūrusį kalnų papėdėje netoli Maču Pikču. Iš čia tęsite kelionę autobusu iki Šventojo inkų miesto griuvėsių. Ekskursija po Maču Pikču - kadaise džiunglėse palaidotą inkų miestą, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. 1911 m. miestą atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas". Dabar tai vienas geriausių į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą įtrauktas objektas.
Po pietų grįšite į Aguas Calientes, pietausite restorane. Grįžimas į Kusko. Apgyvendinimas viešbutyje.

7 diena Kusko - Lima
Pusryčiai. Grįžimas į Limą. Apgyvendinimas viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija po Peru sostinę Limą, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Pamatysite pagrindinę Limos aikštę, katedrą, kurioje palaidotas miesto įkūrėjas Francisko Pizarro, Prezidento Rūmus, San Francisko vienuolyną ir bažnyčią, išgarsėjusią dėl katakombų - pirmųjų viešų miesto kapinių mieste, kuriose ilgą laiką buvo laidojami vietos gyventojai. Aplankysite romantišką Meilės parką, nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į Ramųjį vandenyną. Apsilankysite viename iš elitinių Limos rajonų - San Isidra, kuriame išvysite Huaca Huallamarca piramides.

8 diena Lima - Santjagas (Čilė)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Santjagą (į kelionės kainą neįeina). Laisvas laikas.

9 diena Santjagas
Po pusryčių, Jūsų laukia 4 valandų ekskursija su rusakalbiu gidu po miestą. Pažintį su Santjagu pradėsite nuo pagrindinio prospekto - Alameda Bernardo O'Higgins. Iš arčiau apžiūrėsite didingus Prezidento rūmus La Moneda, garsiąją Plaza de Armas miesto aikštę, Santa Lucia kalvą, nuo kurios atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Aplankysite Providencia rajoną, kuriame gausu modernių, elegantiškų pastatų, prekybos centrų bei restoranų.

10 diena Santjagas - Velykų sala
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Velykų salą, kur išvysite gausybę urvų, paslaptingais ženklais išraižytų uolų  ir Maoi statulas.

Velykų sala yra Ramiojo vandenyno pietuose, nuo Čilės nutolusi 3700 km. Sala įžymi savo akmeninėmis statulomis, išdėstytomis palei visą salos pakrantę. Velykų saloje stūkso net 887 didelės monolitinės akmeninės galvos-statulos, vadinamos Moai. Kai kurie žmonės mano, jog Velykų sala - dalis didžiulio paskendusio žemyno, kuriame gyveno viena labiausiai išsivysčiusių civilizacijų.

Apgyvendinimas viešbutyje.

11 diena Velykų sala - Anakena
Po pusryčių vyksite į ekskursiją su anglakalbiu gidu. Kelionė prasidės nuo apsilankymo Ahu Waihi, kur yra 8 didelės Moai statulos, tada vyksite į Ahu Akahanga, kur išvysite 4 milžiniškas nuverstas statulas. Pasak legendos, ši vieta yra pirmojo salos karaliaus Hoto Matua kapas. Aplankysite Ahu Tongariki - didžiausią antkapį saloje, kuris 1960 m. buvo sugriautas cunamio, o vėliau atstatyas. Dabar šioje vietoje yra 15 Moai statulų, išsirikiavusių į eilę. Senovėje žmonės tikėjo, kad šios Moai statulos apsaugos juos ir jų žemę nuo piktųjų dvasių. Iki šiol niekas nežino, kaip šios statulos buvo pastatytos. Dauguma jų yra neužbaigtos, kitos stūkso Rano Raraku vulkano krateryje ar jo pakraštyje, tarsi artėdamos link vandenyno.

Po pietų tęsite ekskursiją Rano Raraku vulkano link. Aplankysite vietovę, kurioje  buvo rasta daugiau nei 400 statulų. Vėliau vyksite į La Perous ir Ahu Te Pito Crewe (dar žinomos kaip „Visatos Bamba") įlankas. Ekskursiją baigsite prie Anakenos paplūdimio, iš kur atsiveria kerintis panoraminis vaizdas.

12 diena Orongo ir Ahu Akivi
Pusryčiai. Pirmą dienos pusę aplankysite Rano Kao ugnikalnį, kurio krateryje dunkso įspūdingas, meldais apaugęs ežeras. Aplankysite Orongo kaimą, kur kadaise vyko dievybės Tangata Manu dievybės garbei rengiamos ceremonijos. Čia išvysite daugiau nei 100 petroglifų  (uolų raižinių), kuriuose vaizduojamas žmogaus-paukščio atvaizdas. Antroje dienos pusėje tęsite ekskursiją į Ahu Akivi. Čia rasite 7 Moai statulas, žvelgiančias į vandenyno pusę. Gidas papasakos Jums legendą apie tai, kaip senovės Polinezijos gyventojai pasiekė Velykų salą. Toliau aplankysite vietą, kur buvo gaminami pukao, taip vadinami Moai statulų galvos apdangalai.

13 diena Velykų sala
Po pusryčių, pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbutyje:

 • dviviečiame kambaryje - 2230.07 Eur (7700 Lt/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 2288 Eur (7900 Lt/asm.)

Viešbučiai: „Hotel Akros" Kite, „Hotel Casa Andina" Limoje, „Hotel Casa Andina" Kuske, „Hotel Chez Maria Guretti" Velykų saloje arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbutyje:

 • dviviečiame kambaryje - 2343.03 Eur (8090 Lt/asm.)
 • vienviečiame kambaryje - 2983.09 Eur (10300 Lt/asm.)

Viešbučiai: „Hotel Akros" Kite, „Hotel Foresta" Limoje, „Hotel Jose Antonio" Kuske, „Hotel Otai" Velykų saloje arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

Į kelionės kainą įeina:

 • Vidiniai skrydžiai (Lima - Kusko - Lima)
 • Maitinimas numatytas programoje
 • Ekskursijos numatytos programoje
 • Traukinio bilietas Expedition klasėje

Į kelionės kainą neįeina:

 • Skrydžio bilietai (Vilnius - Kitas, Velykų sala - Vilnius) nuo 1303.29 Eur/asm. (4500 Lt/asm. )
 • Skrydžio bilietai (Kitas - Lima - Santjagas - Velykų sala)
 • Oro uosto mokesčiai
 • Vidinių skrydžių mokestis - 7,82 Eur (27 Lt)
 • Tarptautinių skrydžių mokestis - 24,33 Eur (84 Lt) (mokestis gali keistis)
 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai
 • Įėjimas į Velykų salos Nacionalinį parką - 46,92 Eur (162 Lt). Mokėjimas vietoje
 • Arbatpinigiai
 • Medicininis draudimas

Pastabos:

 • Atšaukimams ir pakeitimams bus taikomos baudos
 • Maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius

*Mes neatsakingi už pavėluotą išvykimą dėl blogų oro sąlygų

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.


Kaina nuo:223.01 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS