Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Ekskursijos iš AgadiroAGADIRAS - miesto ekskursija

 Image result for agadir camelImage result for marrakech

Agadiras naujausias Maroko miestas, įsikūręs prie Atlanto vandenyno. Moderniausiu jis tapo todėl, kad po 1960 m. ištikusio žemės drebėjimo, sunaikinusio 80 procentų miesto, buvo architektų suprojektuotas ir atstatytas naujai.

Ekskursija po miestą  prasidės nuo Kasbah buvusios tvirtovės, į šiaurę nuo Agadiro, iš kur galėsite pasimėgauti įspūdingu vaizdu į miestą ir į uostą, žvejybos laivyną, žuvų aukcionus ir valčių statybos sektorių. Vėliau apžiūrėsite gyvenamuosius rajonus, lankysitės kilimų gamybos fabrike, apžiūrėsite žalvarinių dirbinių dirbtuves, o pabaigoje apsilankysite spalvingame turguje "souk", kuris yra neatskiriama kiekvieno Maroko miesto dalis.

 MARAKEŠAS

 Image result for marrakech Image result for marrakesh jewish quarter
Kelionė į Marakešą, antrą didžiausią Maroko miestą po Kasablankos ir vieną iš imperatoriškų miestų, paliks neišdildomų įspūdžių. 3 val. ekskursijos po miestą metu apsilankysite Bahia rūmuose su fantastiškais kiemais ir mozaikomis, pamatysite Koutoubia minaretą, Menara sodus, mediną-senamiestį.  Pasivaikščiositekite žydų kvartale, kur pastebėsite architektūros skirtumus. Pamatysite paslėptus Saadiano kapus, pastatytus Sultono Ahmedo El Mansouro XVI a  karaliavimo metais. Vėliau turėsite laisvo laiko žymioje Jamaal El Fanaa  aikštėje su margaspalviu turgumi - souk, kuri yra didžiausia miesto atrakcija, turtinga amatų, dekoracijų, menų ir drabužių ... Čia įsikūrę ir daug restoranėlių po atviru dangumi, kur galima paragauti čia pat ruošiamų marokietiškų patiekalų, atsigaivinti šviežiomis sultimis. Po laisvo laiko ir vakarienės keliausite atgal į viešbutį Agadire.

MAŽORELIO SODAS

Image result for majorelle gardenImage result for majorelle garden
 

Marakeše verta apsilankyti originaliame dailininko Žako Mažorelio sukurtame botanikos sode, kuris tapo viena iš daugelio Maroko įžymybių. Mažorelis kurdamas sodą surinko augalus iš 5 kontinentų ir naudojo 5 kategorijų augalus: kaktusus, bambukus, palmes, vandens augalus ir gėles, kurios susodintos induose. Dailininko dirbtuvės buvo nudažytos ryškia mėlyna spalva ir įgavo savitą stilių. 1947 m. šis sodas buvo atidarytas lankymui. Nuo 1980 m. sodas priklausė mados dizaineriui Iv Sen Loranui ir Pjerui Berže.

2017 m. rudenį Maroke duris lankytojams atverė ir muziejus, skirtas garsiam Prancūzijos mados kūrėjui Iv Sen Loranui. 4000 kv.m muziejus yra įkurtas Iv Sen Lorano vardu pavadintoje gatvėje Marakeše netoli jo namų. Marokas turėjo didelę įtaką jo kūrybai, o šios šalies spalvos bei deriniai atsispindėjo menininko kūryboje. 

ESSAOUIRA

Image result for souk essaouira moroccoImage result for souk essaouira morocco

Nukeliavę į Esauirą, sužinosite apie unikalią miesto istoriją, kultūrą ir paveldą.
Kelionė vyks keliu grožintis Atlaso kalnų vaizdais. Keliaudami pamatysite "laipiojančias ožkas" Argano medžiuose, kur jos ieško šviežių riešutų. Sustojus apsilankysite Argano aliejaus gamykloje ir sužinosime apie šio unikalaus aliejaus gamybą.
Apžiūrėdami miestą pamatysite spalvingus Maroko-portugalų laikų senamiesčio vaizdus, Didžiąją mečetę, terasas, kavines ir spalvingą turgų -souk, išsiraizgiusį po miestą. Jūs aplankysite Scala, Essaouira uostą, savivaldybės aikštę, vietinių juvelyrų ir amatų kompleksą. Čia pamatysite didžiulį gražių rankų darbo dirbinių įvairovę,  kaip Thuya medienos dirbiniai, originalūs drabužiai, kilimai ...

Šis unikalus senas buvęs portugalų miestas 2001 metais buvo įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
 Po laisvo laiko mieste keliausite atgal į Agadirą su keliais sustojimais pakeliui, pailsėti ir stebėti saulėlydį.

MAROKO TURGUS-SOUK

Image result for moroccan carpet market Image result
      for souk essaouira morocco

Kiekvieno Maroko miesto ar miestelio pagrindinėje aikštėje vyksta spalvingi turgūs, vadinami souk. Juose rasite šviežiausių vaisių: granatų, apelsinų, mandarinų ( dabar pats sezonas!), didžiulių avokadų, persimonų, datulių, riešutų, įvairiausių kitų vaisių ir daržovių, daugelio rūšių alyvuogių (1 kg kainuoja vos 2 EUR), prieskonių, argano aliejaus, drabužių, odos gaminių, kilimų, žalvarinių gaminių, šviestuvų ...  Net neplanuojant pirkti, verta pasivaikščioti, pamatyti vietinių žmonių kasdieninį gyvenimą iš arti. O perkant neužmirškite pasiderėti.

MAISTAS MAROKE

Image
      result for Marrakech best restaurants Image result for tajine morocco
Maroke yra daug restoranų, žinomų jau prieš 50 metų ir daugiau. Įrengti buvusiuose rūmuose ar marokietiško stiliaus pastatuose, apstatyti tradiciniais ir Maroko menininkų sukurtais baldais, sukuria  ypatingą atmosferą.
Dažnai restoraną sudaro daug salių, kurios talpina iki 500 žmonių ir daugiau. Svečiai kviečiami pavakarieniauti lauke arba viename iš rūmų įvairių valgomųjų salių, kuri kiekviena turi savo atmosferą, muzikantus.
Meniu yra įvairus, tiek berberų paveldo, tiek marokietiško. Tradicinis patiekalas yra troškinys tadžinas, gaminamais to paties pavadinimo moliniuose induose tadžinuose. Restoranuose galima užsisakyti ir kitų šalių virtuvių patiekalų.

EKSKURSIJŲ KAINŲ TEIRAUTIS AGENTŪROJE

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS