Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Meksika

Egzotiškoji Meksika Meksikos kanjonai ir kriokliai Magiškoji Meksija Kampečė - Palenkė
Didžioji Meksika Acteko Tasko Nuo Šiaurės iki Rytų Čičen Ica - Kampečė - Palenkė - Kankunas

 

 

Egzotiškoji Meksika


11 dienų / 10 naktų

 

Egzotiškoji Meksika - tai unikali kelionė, kurios metu išvysite Teotikuaną, Palemlę. Pueblo, Tasco miestus, taip pat labiausiai egzotines vietoves, tokias kaip Akapulkas ir jo nuostabią įlanką, Siera Chiapaneka ir kriokliai ir tai tikrai ne viskas.

 

1 diena    Meksikas

Atvykimas į Meksiką, susitikimas su rusakalbiu gidu oro uoste ir apgyvendinimas 4* viešbutyje.

2 diena  Meksikas - antrapologinis muziejus - Teotikuanas

Pusryčiai. Ekskursija po Meksiką, aplankysime miesto istorinį centrą: Zocalo aikštė, kurioje yra Actekų ritualinio centro griuvėsiai. Taip pat čia aksčiau buvo Templo Mayor piramidė, kuri sudaro ne tik muziejų, bet ir archeologinių kasinėjimų vietą. Vėliau apžiūrėsime pagrindinę katalikų katedrą, kurioje randasi garsaus meksikiečio dailininko diego Riveros freskos. Po to aplankysime antrapologinį muziejų, kuris laikomas vienu svarbiausiu muziejumi ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje.Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių vienetų iš visos Meksikos, išskiriant kiekvienos kultūros objektus: milžiniškos Olmekų galvos, brangenybės didžiojo majų karalio Pakalio, Atlanta iš tulio - didžiulės skulptūros, kuri kiekviena sveria apie 8 tonas. Teotikuanskinės paminklinės skulptūros, skirtos vandens dievams, garsusis Saulės akmuo ir daug kitų. Pagrindinės lankytinos vietos - „Saulės piramidė", Mėnulio piramidė, pluksnuotosios gyvatės šventykla su milžiniškos gyvatės galvos ornamentais. Grįžimas į viešbutį.

3 diena    Meksikas - Akapulkas - La Quebrada

Pusryčiai. Atvykimas į Akapulką, kuris garsus visame pasaulyje savo paplūdymiais, ugningu ir energingu naktiniu gyvenimu ir kitomis lankytinomis vietomis. Apgyvendinimas 4* viešbutyje. Vakare aplankysite La Quebrada, kur drąsūs nardytojai šoka į bedugnę, stebint publikai.

4 diena    Akapulkas - Tasco

Visa diena skirta poilsiui ramiame ir svetingame Akapulkos įlankos paplūdimyje Jūsų nuožiūra. Vakare atvykimas į Tasco. Sidabrinis miestas garsėja visame pasaulyje ir savo lankytojus stebina juvelyrikos gaminiais bei nuostabia kolonijine architektūra. Nakvynė Tasco mieste 4* viešbutyje.

5 diena    Tasco - Pueblo

Po pusryčių išvykimas į vieną gražiausių kolonijinių Meksikos miestų - Pueblo. Istorinis miesto centras yra žmonijos paveldas ir saugomas UNESCO. Šiame mieste yra viena įspūdingiausių bažnyčių - Santo Domingo su Šv. Rosario koplyčia. Vienu metu ši koplyčia buvo laikoma aštuntuoju pasaulio stebuklu. Pueblo miestas žinomas visame pasaulyje savo virtuve, kuri pripažinta viena geriausių šalyje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Pueblo mieste.

6 diena    Pueblo - Katemakas

Pusryčiai viešbutyje ir atvykimas į Katemako marias, esančias prie to paties pavadinimo miesto. Jūsų laukia kelionė laivu, kurios metu jūs galėsite pamatyti apleistą bezdžionių salą, aplankyti Nansijago rezervatą su turtinga ekosistema. Taip pat kelionės laivu metu pasisžvalgysime po uždarytą nuo visuomenės Agaltepeko salą, savo formą primenančią krokodilą. (Norint  pasinaudoti vietinio šamano paslaugomis ir atlikti apsivalymo ritualą grupėse, tai bus galima padaryti už papildomą 300 JAV dolerių mokestį ). Apgyvendinimas Katemako miesto rajone 4* viešbutyje.

7 diena    La Venta - Vilhermosas

Po pusryčių atvykimas į parką-muziejų La Venta, esantį netoli Vilhermoso miesto. Šiame unikaliame muziejuje saugomos garsiosios akmeninės galvos ir kitos, pačios paslaptingiausios Olmekų civilizacijos, skulptūros. Atvykimas į 4 * viešbutį Vilhermose.

8 diena    Sumidero kanjonas - San Juan Chamula - San Cristobal de las Casas

Po pusryčių aplankysime San Juan Chamula kaimelį, kuris garsus savo bažnyčia, kurioje indėnai atlieka apeigas, skirtas katalikų šventiesiems. Sakramento metu bažnyčia tarytum keičiasi nuo gausybės uždegtų žvakių, ir senosios bažnyčios sienos prisipildo kunigo balso ir jo sakomų tsotsil tarme maldų. Toliau kelionė tęsiasi per Sierra Madre kalnus ir Sumidero kanjoną, kur Jūsų laukia kelionė kateriu. Jei pasiseks išvysite krokodilus ir bezdžiones. Kanjono sienos siekia 1000 km aukštį. Toliau keliaujame į stebuklingą San Cristobal de las Casas miestą. Šis kolonijinis miestelis įkurtas katalikų kunigų, išlaikęs praėjusių amžių žavesį. Grįžimas į 4* viešbutį.

9 diena    Misol Ha - Palenkė

Šią dieną nusileisime nuo šaltų kalno viršūnių, norėdami pamatyti nepamirštamą Misol Ha krioklį, kuriame bus galima išsimaudyti. Toliau keliausite į kolonijinį Palenkės miestą, kuriame galėsite praleisti vakarą pasivaikščiojant akmeninėmis miesto galvelėmis. Apgyvendinimas 4* viešbutyje.

10 diena    Archeologinė Palenkės zona - Bekan - Chetumalis

Pusryčiai. Aplankysime bene gražiausius Majų civilizacijos archeologinius griuvėsius Palenkės zonoje. Apie 2 - 3 valandas galėsite studijuoti šios mistiškos vietovės lobius, ikiispaniško laikotarpio pastatus, skęstančius atogražų džiunglėse. Vėliau vyksite į dar vieną archeologinį kompleksą - Bekaną, garsėjantį savo gynybine sistema. Atvykimas į Chetumalį. Nakvynė 4* viešbutyje.

11 diena    Tulumas - Kankunas

Pusryčiai. Atvykimas į Tulumą - Majų civilizacijos miestą, buvusį Coba uostą. Tulum miestas - vienas iš geriausiai išlikusių Majų miestų. Griuvėsiai yra Jukatano rytiniame pusiasalyje. Nors Jukatanas siūlo kur kas daugiau, bet turistai svajoja apie Karibų jūrą ir nusipelnytą poilsį hamake su didele taure „Margaritos". Sveiki atvykę i Karibų jūros kurortus Meksikoje - Kankuną ir Maja Rivjera. Atvykstame apie 18 val.

KELIONĖS KAINA*:

dviviečiame kambaryje 3808 Lt/asm.

vienviečiame - 4745 Lt/asm.

triviečiame - 3639 Lt/asm.

vaikui (iki 11 m. imtinai) - 35% nuolaida nuo dviviečio kambario kainos.

*Kaina gali nežymiai keistis dėl dolerio kurso svyravimo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai (švediškas arba amerikietiškas stalas);
 • Pervežimai 1-os klasės autobusu su oro kondicionieriumi ir tualetu (esant 15 žmonių arba mažesnei grupei -mikroautobusu su oro kondicionieriumi);
 • Rusakalbis gidas visos kelionės metu;
 • Bilietai į lankytinas vietas pagal programą;
 • Arbatpinigiai padavėjams (pusryčių metu), nešikams, kambarinėms;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis Meksike (atvykimo dieną);
 • Pervežimas viešbutis - oro uostas Kankune.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;
 • Viešbutis pasibaigus kelionei;
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
 • Pervežimas viešbutis Majų Rivjeroje - oro uostas.

Yra galimybė pratęsti kelionę poilsiu Kankuno ar Riviera Maja kurortuose:

Apgyvendinimo kainos (kainos nurodytos 1 nakčiai su AI (viskas įskaičiuota maitinimu)):

4* viešbutyje - 240 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 420 Lt.

5* viešbutyje - 400 Lt/asm. dviviečiame kambaryje; vienvietis kambarys - 560 Lt.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1055.31 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS