Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Argentina - Brazilija


(12 dienų/11 naktų)

1 diena : BUENOS AIRĖS

Atvykimas į Buenos Airės – Argentinos sostinę. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje – 3 nakvynės su pusryčiais. Poilsis.

2 diena : BUENOS AIRĖS.

Pusryčiai. Apžvalginis turas po miestą.
Buenos Airės vienas didžiausių miestų pasaulyje. Tai pats elegantiškiausias ir kosmopolitiškiausias miestas Pietų Amerikoje.  Nežiūrint savo šuolaikinės konstrukcijos ir dinamiškumo, miestui pavyko išsaugoti senas tradicijas, žavingas gatves, parkus bei prospektus. Jūs būsite sužavėti kiekvieno miesto rajono individualumu, kultūros ir prekybos centrais, žmonių nuoširdumu bei svetingumu. Mieste yra daugybė muziejų, kultūros centrų bei meno galerijų.
Po apžvalginio turo grįžimas į viešbutį.
Vakare rekomeduojama vakarienė La Ventana restorane Buenos Airės su nuostabiu
profesionalių šokėjų tango pasirodymu (mokama papildomai, žr. žemiau).3 diena: BUENOS AIRĖS -  GAUČO FIESTA 

Pusryčiai  + pietūs. Rekomenduojama visos dienos išvyka į rančą į Buenos Aires priemestį (mokama papildomai).
Laisvas laikas apsipirkimui. Argentinoje rekomenduojama pirkti odos gaminius, kailinius, sidabro, malachito ir rožinio akmens papuošalus, mate arbatą, Argentinos vyną.
“Fiesta Gaučo” ekskursija leidžia susipažinti su Argentinos gaučo buitimi be folkloru.
Gaučo – drasūs ir ištvermingi Argentinos koubojai, kurie yra dalis šalies kultūros palikimo. Pirmieji gaučo atsirado dėka mišrių indienių bei ispanų santuokų. Pradžioje gaučo klajojo, laikui bėgant apsistojo savo nuolatinio gyvenimo vietose bei pradėjo verstis žemės ūkių bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria įgūdžiais mėtyti “boleadorą” (virve surištų trijų akmenų pagalba pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą. Ekskursijos trukmė: 7-8 val. (į ekskursiją įeina tradiciniai argentiniečių pietūs)

 


           

4 diena: BUENOS AIRĖS /KALEFATAI 

Pusryčiai. Pervežimas į vietinį oro uostą ir skrydis i Kalefatus (skrydžio trukmė 3 val. 15 min.). Atvykimas į Kalefatus. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje – 2 nakvynės su pusryčiais. Poilsis.
Jūs būtinai turėtumete pabūvoti subarktiniuose
Patagonijos miškuose, Argentinos pietinėje dalyje.Patagonija, kurią visi žino filmo “Kapitono Granto vaikai” dėka, sukrečia vienu metu savo grožiu, atšiaurumu, gamtos įvairumu. Miškas, kalnai, žydri ežerai, ledynai ir aisbergai – visa tai sudaro trapios ir didingos gamtos šventyklos įspūdį. Netikėtai apima žavėjimosi šiuo nuostabiu grožiu pojūtis.

5 diena:  KALEFATAI - UPSALOS IR SPEGACINIO LEDYNAI

Pusryčiai. Ankstyvas paėmimas iš viešbučio. Pervežimas individualiu transportu į Punta Bandera uostą ir įlaipinimas į turistinį katerį. Visą dieną skirsime ledynams (vietiniai gyventojai vadina šį regioną “Trečiuoju ašigaliu”). Upsalos ir Spegacinio ledynai yra nacionalinio parko Los Glaciares teritorijoje. Jūsų laukia unikalus Patagonijos grožis. Į ekskursijos kainą įskaičiuota: plaukimas kateriu Econom kajutėje, pažintinės paskaitos anglų-ispanų kalbomis, individualūs pervežimai viešbutis-uostas-viešbutis, įėjimo bilietai į nacionalinį Glaciers parką. Rekomenduojama iš anksto pasirūpinti maistu pietums ir gėrimais.
Po ekskursijos grįžimas į viešbutį.6 diena:  KALEFATAI/PERITO MORENO LEDYNAS – BUENOS AIRĖS

Pusryčiai. Visos dienos ekskursija į nacionalinį Glaciers parką prie žymiojo Perito Moreno ledyno. Jis yra 50 m aukščio ir 4 km ilgio. Nuo sniego svorio ledo tarpeliuose nebelieka oro, dėl to ledynas tampa permatomai žydros spalvos. Šis gamtos stebuklas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Eksursijos trukmė - 5 val.

Rekomenduojama vykti į ekskursiją "Jūros safari" iš vakarinės Perito Moreno ledyno pusės (mokama papildomai). Šios ekskursijos metu turėsite unikalią galimybę stebėti kaip milžiniški ledo gabalai atskyla nuo ledyno ir su didžiuliu trenksmu krenta į vandenį. Ekskursijos trukmė - 1 val.

Po ekskursijos pabaigos ir išlaipinimo į krantą - pervežimas į oro uostą skrydžiui į Buenos Aires. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį, registracija ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.


7 dienaBUENOS AIRĖS / IGUASU 

Pusryčiai. Laisvas laikas. Antroje dienos pusėje pervežimas į vietinį oro uostą skrydžiui į Iguasu (skrydžio trukmė 1 val. 45 min.). Atvykimas į Iguasu. Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas viešbutyje – 2 nakvynės su pusryčiais.  Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

8 diena: IGUASU

Pusryčiai. Ekskursija į nacionalinį parką Cataratas de Iguasu iš Argentinos pusės.

Šalies šiaurės rytuose, kur Argentina ribojasi su Brazilija, nusidriekė plačiausias pasaulyje Iguasu krioklys. Mes aplankysime krioklius iš Argentinos pusės.Išsidėstę puslankiu 275 vandens srovių atskirti uolomis bei tankia augmenija, numeta žemyn vidutuniškai iki 1.800 kubų vandens į sekundę! Dūžtant į akmenis, vandens srovės sudaro daugybę vandens purslų, kurie lūžtant saulės spinduliuose, virsta nesibaigiančiomis vaivorykštėmis.

Leisimės į mini kelionę per pačius įdomiausius krioklių kampelius.Pamatysime pačius gražiausius vaizdus į krentantį vandenį.Mes padarysime sustojimus šešiose apžvalginėse aikštelėse, kur išsimaudysime pačiame natūraliausiame besitaškančio vandens “duše”. Po to pasieksime Velnio Gerklę (ši vieta yra 150 m. pločio ir 80 m aukščio), tai unikaliausias ir labiausiai kerintis didžiulio vandens vaizdas.

Pо ekskursijos grįžimas į viešbutį.

Papildomai rekomenduojama įsigyti ekskursiją prie krioklių "Gran Aventura" (mokama papildomai). Šios ekskursijos metu vyksite džipais per tropines Argentinos džiungles. Po 8 km važiavimo, 100 m eisite pėsčiomis specialiais takais ir persėsite į valtis, kuriomis priartėsite prie Iguasu krioklio per arčiausią įmanomą atstumą. Eksursijos trukmė - 1,5 val.


9 dienaIGUASU / RIO DE ŽANEIRAS 

Pusryčiai. Ekskursija prie krioklių iš Brazilijos pusės. Ryte Jūsų laukia ekskursija prie Iguasu krioklių prie Brazilijos sienos.Iš Nacionalinio parko lankytojų centro mirkoautobusu nuvyksime (apie 1 km) į parko gilumą, sustodami apžvalginėse aikštelėse, kad pasigrožėtumėme krentančiu vandeniu bei nuostabia gamta. Taip mes pasiekiame Velnio Gerklę, kur kriokliai pasiekia savo maksimalų aukštį.
Pervežimas į vietinį oro uostą skrydžiui į Rio de Žaneirą (skrydžio trukmė 2 val.). Atvykimas į Rio de Žaneirą. Pervežimas į oro uostą.
Apgyvendinimas viešbutyje – 3 nakvynės su pusryčiais.

Papildomai rekomenduojama įsigyti ekskursiją į paukščių parką "Foz Tropicana". Parkas užima 17 ha plotą ir įsikūręs už 500 m nuo Iguasu kroklių parko. Čia sukurtos natūralios sąlygos, panašios į Pantanalo ir Amazonės. Parke šiuo metu gyvena 900 paukščių 130 rūšių. Be paukščių parke galima išvysti ir roplius, krokodilus, gyvates ir daugybę egzotinių drugelių.

 


10 dienaRIO DE ŽANEIRAS 

Pusryčiai. Ekskursija į Korkovadą ir Cukraus Galvą.

Milžiniška statula Kristaus – Išgelbėtojo, stovinti aukščiausioje Rio viršunėje (704 m) – vienas iš šiuolaikinių “Pasaulio Stebuklų”, kurį 2007 m. išrinko milijonai visos planetos žmonių.Jėzus ištiesė rankas  virš miesto ir saugo jį nuo nemalonumų.

Cukraus Galva (Pao de Acucar) –  Rio «vizitinė kortelė» , įžymi 575 m. auksčio krištolinė viršunė, kuri yra Guanabaros įlankoje. Pačioje Cukraus Galvoje yra apžvalginė aikštelė, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į Rio, įlanką, kalnus, salas vandenyne, Niteroj tiltą, Kristaus statulą. Čia Jūsų laukia geriausios nuotraukos iš būsimo albumo apie Braziliją. Ekskursijos trukmė - 6-8 val. Po ekskursijos pervežimas į viešbutį.

Papildomai rekomenduojama užsisakyti ekskursiją "Samba šou" muzikiniame teatre (mokama papildomai).

11 dienaRIO DE ŽANEIRAS 

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui paplūdimyje.12 dienaRIO DE ŽANEIRAS

Pusryčiai. Pervežimas į tarptautinį oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės pabaiga.

-----------------------------------------------------------------------------------

Kelionės kainos gyvenant 4 žv. viešbutyje (kainos nurodytos JAV doleriais):

Kelionės data vienviečiame kambaryje 1-am asm. dviviečiame kambaryje
2014-01-15 2229 1567
2014-02-12 2229 1567
2014-03-04 2251 1578

Kelionės kainos gyvenant 5 žv. viešbutyje (kainos nurodytos JAV doleriais):

 

Kelionės data
vienviečiame kambaryje
1-am asm. dviviečiame kambaryje
2014-01-15
3133 2019
2014-02-12
3133 2019
2014-03-04
3065 2029

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Nakvynė pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais pagal programą;
 • Pervežimai pagal programą su rusakalbiu gidu;
 • Ekskursijos pagal programą su rusakalbiu gidu;
 • Įėjimo bilietai į nacionalinius parkus pagal programą.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Tarptautiniai ir vietiniai skrydžiai, oro uostų mokesčiai;
 • Ankstyvas apgyvendinimas ir vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio (teirautis konkretaus viešbučio sąlygų);
 • Papildomi pervežimai, ekskursijos ir gido paslaugos;
 • Kelionės draudimas;
 • Asmeninės išlaidos ir arbatpinigiai. 

Ekskursijos, už kurias mokama papildomai:

 • Vakarienė ir Tango šou La Ventana - 65 $
 • Pampa - Fiesta Gaučo - 70 $
 • "Jūros safaris" - 20 $
 • "Didieji nuotykiai" - 45 $
 • Ekskursija į paukščių parką - 21 $
 • Samba šou - 68 $

 

Orientacinė vidinių skrydžių ekonomine klase kaina nuo 1275 JAV dol./asm.(4 skrydžiai maršrutu: Buenos Aires-Kalefatai; Kalefatai-Buenos Aires; Buenos Aires-Iguasu; Iguasu-Rio de Žaneiras)

·  PROGRAMOS IR SKRYDŽIŲ KAINA GALI NEŽYMIAI KEISTIS DARANT KIEKVIENĄ KONKRETŲ UŽSAKYMĄ

·  PAGEIDAUJANT POILSIO LAIKĄ GALIMA PRATĘSTI .

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1181.75 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS