Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į Izraelį Izraelis - Jordanija Izraelis - Negyvoji jūra Express turas į Izraelį

8 dienų kelionė. Šventosios žemės paslaptys

Garantuoti išvykimai kiekvieną sekmadienį, turai 
 
 
 
 
 
 
   
   

Kelionės maršrutas: Jaruzalė - Beatliejus - Galilėja - Tel Avivas - Jafa - Negyvoji jūra

1 diena (sekmadienis). Vilnius - Tel Avivas

Skrydis Vilnius – Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą, pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje Jeruzalėje.

2  diena (pirmadienis). Jeruzalė

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą.

Atvykimas į Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis – judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims – Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams – Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine.  Apžiūrėsime kitas žymias vietas: Kristaus kančios kelias, Viešpaties Kapo bažnyčią, kuri ženklina vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė; Dominus Flevit šventovę, kur Jėzus verkė dėl Jeruzalės likimo. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

3 diena (antradienis). Betliejus

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

Šv. Teodosijaus Vienuolynas, įkurtas V a. Tai pirmas vienuolynas veikiantis kinovijų principu. Tęsite kelionę į Mar Saba vyrų vienuolyną, įkurtą Šv. Sabo. Tai V a. pastatytas Kedrono slėnyje esantis graikų ortodoksų vienuolynas, kuriame šiuo metu gyvena apie 20 vienuolių, palaikančių senosvės tradicijas. Aplankysite vaizdingą Ein Karem - vieną vaizdingiausių Jeruzalės rajonų. Tai vieta  kur gimė Jonas Krikštytojas. Pamatysite 6v. Mergelės Marijos šaltinį ir šv. Jono Krikštytojo katalikų vienuolyną.

4 diena (trečiadienis). Galilėja
Išvykimas į vieną didžiausių Galilėjos miestų Nazaretą. Aplankysime Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais.Tęsime kelionę į Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos jūros (Kinereto ežero) pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį pamokslą. Sustosite Tabhoje, įsikūrusioje šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. Tabha – viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Išvykimas į Tveriją, vieną iš keturių žydų šventųjų miestų. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

5 diena (ketvirtadienis). Tel Avivas - Jafa

Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą ir jo senamiestį - Jafą, kur pasak legendos pradėta statyti Nojaus arka ir Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiojimas po siauras senamiesčio gatveles, kurios mena Aleksandro Makedoniečio, Ričardo Liūtaširdžio ir Napoleono Didžiojo laikus. Senamiestyje daug dailininkų dirbtuvių, jaukių kavinių, restoranų. Apsilankysime vienoje didžiausių pasaulyje deimantų biržų. Po pietų laisvas laikas. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

6 diena (penktadienis). Negyvoji jūra

Keliaujame prie Negyvosios (Mirties) jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankome specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Vykstame į Jeruzalę. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

7 diena (šeštadienis). Laisva diena Tel Avive

8  diena (sekmadienis). Tel Avivas - Vilnius

Pervežimas autobusu iš Jeruzalės į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.

Kelionės kaina apsistojus 3* viešbučiuose:

nuo 1020 USD/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 1445 USD/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 1000 USD/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 765 USD/asm. - vaikui (iki 12 m.) apsistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Kelionės kaina apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose:

nuo 1170 USD/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
nuo 1710 USD/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
nuo 1135 USD/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
nuo 840 USD/asm. - vaikui (iki 12 m.) apsistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • pervežimai programos metu;
 • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • pusryčiai turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius (nuo 680 Lt/asm.);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • Vakarienės kaina apsistojus 3* viešbučiuose 210 USD/asm.
 • Vakarienės kaina apsistojus apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose 315 USD/asm.
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastaba: atsiskaitoma Eur pagal galiojantį Eur/USD dienos keitimo kursą.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:929 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS