Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Ekskursijos Malaizijoje


Ekskursijos iš Kuala Lumpuro

PUTRAJAYA – Ekskursija po sostinę


Trukmė – 6 valandos

Pavadintas kaip „Sodų miestas“, Putrajaya yra visiškai modernus ir energingas miestas. Tai pavyzdingas miestelis, kuris buvo pastatytas su detaliu išplanavimu, inovaciniais projektais ir didele pagarba aplinkai. Pavadinimas „Putrajaya“ yra kaip padėkos ženklas Malaizijos Ministrui Pirmininkui Tunka Abdul Rahman Putra Al-Haj už jo neįkainojamą į tautos gerovę. Tarp renginių yra turas į Drive Thru bulvarą, Perdana Putra pastatą (Ministro Pirmininko kanceliarija), Ministro Pirmininko oficialią rezidenciją, Putra mečetę, Botanikos sodą ir Putra tiltas.


Ekskursija po istorinį miestą MALAKĄ

Trukmė – 8 valandos

Malaka – istorinis miestas, menantis prieš 600 metų buvusį malajiečių sultonatą, kuris priklausė portugalų, olandų ir anglų įtakai. Šis miestas yra labai lankytinas turistų iš viso pasaulio. Ekskursijoje pamatysite Šv. Petro bažnyčią, Porta De Santiago, Šv. Pauliaus bažnyčios griuvėsius, olandų administracinį pastatą, Cheng Hoon Teng šventyklą ir Jonker Street.


Susitikimas su drambliais

Trukmė – 8 valandos

Pabėkite iš miesto ir patirkite kvapą gniaužiančių pojūčių su didžiausiais žeme vaikštančiais gyvūnais, drambliais. Pašerkite dramblius ir begemotus arba būkite jų aptaškyti vandeniu. ( Viskas daroma su parko personalo priežiūra )


Gyvūnų rojus mieste

Trukmė – 4 valandos

Norite sužinoti daugiau apie paukščius ir verdantį gyvenimą jūroje? Viską sužinokite per šią ekskursiją. Tarp ekskursijos objektų yra KL paukščių parkas ir KLCC akvariumas.


Kulinarinė ekskursija

Trukmė – 6 valandos

Malaiziečiams vienas iš mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo būdų yra valgis ir jo gaminimas. Čia visa Azija susilieja, pradeda kalbėti viena kalba, kulinarijos kalba.

Ekskursija prasideda kelione į vietinį turgų. Mėgaukitės unikalia patirtimi, bendraukite su vietos pardavėjais ir susipažinkite su daugybe ingredientų, kuriuos naudoja malaiziečiai savo virtuvėje.


Ekskursijos iš Penango

Ekskursija po Penango sostinę

Trukmė – 4 valandos

Šį rytą mėgaukitės išsamia ekskursija po Džordžtauno miestą. Pamatykite šio miesto paminklus, grožį ir atraskite, kaip skirtingų kultūrų žmonės gali gyventi kartu viename mieste.


Ekskursija aplink Penango salą

Trukmė – 4 valandos

Ištyrinėkite Penangą nuo smėlėtų paplūdimių iki nuostabių kraštovaizdžių ir nostalgiškojo Džordžtauno. Daugiakultūrinis miestas geriausiai sujungia vakarų ir rytų kultūras, kurios matomos senoviniuose pastatuose, metančius spalvingą istoriją.


Penango „perlai“

Trukmė – 4 valandos

Pajauskite Penango lėtą ir lengvą tempą, kur jungiasi mistiškos šventyklos ir palmių apgaubti palūdimiai. Mes parinkome keletą žymiausių įdomybių šitai ekskursijai.


Ekskursija po Penango sodus

Trukmė – 5 valandos

Pravažiuojame Batu Ferringhi ir atsiduriame tiesiai prieš Telok Bahang, „Penango sodus“. Čia jūs galėsite pamatyti svyruojančius tropinius augalus, nuo žolių iki sodų augalų ir medžių, begalinę daugybę drugelių ir daugiau kaip 250 tropinių ir subtropinių vaisių rūšių.


Ekskursija po Penango paveldo vietas trišomis

Trukmė – 4 valandos

Šią popietę mėgausimės romantišku pasivažynėjimu trišomis ir pasivaikščiojimu po Džordžtauną. Išsiaiškinsime kaip šiame mieste gali gyventi tiek daug skirtingų kultūrų žmonių.


 

Ekskursija po Penango paveldo vietas

Trukmė – 4 valandos

Penangas žinomas kaip daugiakultūrinis miestas su įvairiais gyvensenos stiliais, todėl geriau juo domėtis yra vaikštant pėsčiomis. Ši ekskursija leis jums labiau pasigilinti į garbingas Penango vietoves, istorinius monumentus ir suteiks daugiau informacijos apie kinų kvartalą Penange.

 

Taman Negara nacionalinis parkas – valtimi ir  dviračiu

Trukmė – 7 valandos

Penango Taman Negara nacionalinis parkas yra labai didelis. Jis plačiai apima pakrantės kalvų miškus, mangroves, paplūdimius ir uolėtas pakrantes.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS