Svarbi informacija klientams
Dėl koronaviruso pandemijos ir Lietuvoje paskelbto karantino Švitės biuras Pamėnkalnio g. 5-29, Vilniuje bus uždarytas iki balandžio mėn. 13 d.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Indonezija - Bali. 5 dienų kelionė

Candidasa
Tanah Lot
Pura Beji
Alas Kedaton

1 diena Oro uostas / viešbutis - Ubud
Jus pasitiks viešbutyje ar oro uoste. Vykstate į Ubud. Jau daugiau nei šimtmetį Ubud garsėja kaip dailės, šokių ir muzikos centras Laisvas laikas

2 diena Ubud - Candidasa paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutuje. Vykstate į Candidasa. Pakeliui apsilankote Ubud dailės muziejuje, Celuk - aukso ir sidabro dirbinių namuose, Mas - kaimelyje, garsėjančiame unikaliais medžio raižiniais. Sustojate prie šventų šaltinių. Tęsete kelionę į Penglipuran - tradicinį Bali kaimelį. Aplankote dar senovėje statytus Kertagosa teisingumo rūmus. Nakvynė Candidasa.

3 diena Candidasa paplūdimys - Lovina paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į Lovina. Pakeliui apsilankote Tenganan, šiaurės rytinėje pakrantėje esančiame žaviame kaimelyje, kuriame iki šių dienų puoselėjamos senovės papročiai ir tradicijos. Apžiūrite šikšnosparnių uolas Kusamboje. Vykstate į Kintamani  pasigrožėti kerinčiu panoraminiu vaizdu - Batur vulkano papėdėje plytinčiu ežeru. Po pietų tęsiate kelionę į Pura Beji šventyklą, skirtą ryžių deivei. Vykstate į Lovina paplūdimį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Lovina paplūdimys - Kuta / Legian paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į prie Banjar šaltinių, tęsiate savo kelionę pro Pupuan gyvenvietę, aplink kurią plyti terasomis susodinti ryžių laukai. Atvykstate į Alas Kedaton - šventą beždžionių mišką, kuriame slepiasi tūkstančiai beždžionių. Apsilankote Taman Ayun -  Mengwi šeimos karališjoje šventykloje. Vykstete į Tanah Lot - šventyklą, pastatytą ant uolos ir apsuptą jūros. Vakarienė viešbutyje arba gurmaniška jūros gėrybių vakarienė Jimbaran įlankoje.

5 diena Kuta / Legian paplūdimys - išvykimas (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Išvykimas į oro uostą ar kitą paskirties vietą.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 610) 40 177
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS