Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Indonezija - Bali. 5 dienų kelionė

Candidasa
Tanah Lot
Pura Beji
Alas Kedaton

1 diena Oro uostas / viešbutis - Ubud
Jus pasitiks viešbutyje ar oro uoste. Vykstate į Ubud. Jau daugiau nei šimtmetį Ubud garsėja kaip dailės, šokių ir muzikos centras Laisvas laikas

2 diena Ubud - Candidasa paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutuje. Vykstate į Candidasa. Pakeliui apsilankote Ubud dailės muziejuje, Celuk - aukso ir sidabro dirbinių namuose, Mas - kaimelyje, garsėjančiame unikaliais medžio raižiniais. Sustojate prie šventų šaltinių. Tęsete kelionę į Penglipuran - tradicinį Bali kaimelį. Aplankote dar senovėje statytus Kertagosa teisingumo rūmus. Nakvynė Candidasa.

3 diena Candidasa paplūdimys - Lovina paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Vykstate į Lovina. Pakeliui apsilankote Tenganan, šiaurės rytinėje pakrantėje esančiame žaviame kaimelyje, kuriame iki šių dienų puoselėjamos senovės papročiai ir tradicijos. Apžiūrite šikšnosparnių uolas Kusamboje. Vykstate į Kintamani  pasigrožėti kerinčiu panoraminiu vaizdu - Batur vulkano papėdėje plytinčiu ežeru. Po pietų tęsiate kelionę į Pura Beji šventyklą, skirtą ryžių deivei. Vykstate į Lovina paplūdimį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Lovina paplūdimys - Kuta / Legian paplūdimys (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į prie Banjar šaltinių, tęsiate savo kelionę pro Pupuan gyvenvietę, aplink kurią plyti terasomis susodinti ryžių laukai. Atvykstate į Alas Kedaton - šventą beždžionių mišką, kuriame slepiasi tūkstančiai beždžionių. Apsilankote Taman Ayun -  Mengwi šeimos karališjoje šventykloje. Vykstete į Tanah Lot - šventyklą, pastatytą ant uolos ir apsuptą jūros. Vakarienė viešbutyje arba gurmaniška jūros gėrybių vakarienė Jimbaran įlankoje.

5 diena Kuta / Legian paplūdimys - išvykimas (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Išvykimas į oro uostą ar kitą paskirties vietą.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS