Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Taitis - kitos salos


Murea, Chuahine, Manichi, Tetiaroa, Ranigora


Murea - 17 km nuo Taičio nutolusi sala. Šis atstumas lengvai įveikimas lėktuvu (7 min.) arba kateriu (20 min.). Nuostabų salos gamtovaizdį puošia Murea kalnai, tarsi iškilę tarp skaidrios jūros ir ryškaus giedro dangaus. Tai vulkaninės kilmės širdies formos uolų masyvas, kurio aukščiausia viršukalnė – Rotuji, apsupta Kuk ir Opunochu oazių, - siekia 900 m virš jūros lygio.    


Salos gyventojų (12000) tarpe gausu dailininkų, juvelyrų, rašytojų, atvykusių į Polineziją iš įvairių šalių. Kokybiški viešbučiai, balto smėlio pliažai, koralinis jūros dugnas, nepakartojamas įlankų peizažas, daugybė vandens ir paplūdimio pramogų vilioja turistus iš viso pasaulio.

Siūloma bent kartą apvažiuoti Murea salą džipu (60 km) ar bent jau pakilti pėsčiomis į vieną iš viršukalnių. Jūsų viešnagę Murea būtinai turėtų vainikuoti ekskursija į polinezietišką Tiki kaimą, kur galima susipažinti su senovinėmis čiabuvių tradicijomis, skaniai pavakarieniauti, pasigerėti “ugniniu šokiu”. Ilsintis galima rinktis ryklių šėrimo ir plaukiojimo su rykliais atrakcijas. Papietavę grobuonys su Jumis elgsis itin maloniai. Nepamirškite pasivaikščioti jūros dugnu (su skafandru) bei pasigrožėti koralų įmantrybėmis!

Viešbučiai:

CHUAHINE

Nuostabi Chuahine sala yra 175 km į šiaurės rytus nuo Taičio. Salos kontūrai matosi iš Bora Bora salos. Chuahine sudaro 2 salelės. Poilsiautojus čia vilioja itin gausi augmenija, įlanka, kurios krantinėse driekiasi smėlėti pliažai, turtingas povandeninis gyvenimas, nedidelis Fare miestelis, tarsi pasislėpęs tarp akacijų ir migdolų bei labai primenantis tradicinį kolonijos miestelį.

 

 

VIEŠBUČIAI:

  • Te Tiare Beach Resort*****

MANICHI

Manichi – atolas “pasaulio pakrašty”, garsėjanti ypatinga žuvų įvairove ir gausa. Ešeriai, napoleonai, rykliai Manta, kitos rifų ir įlankų žuvys vilioja turistus į šią nedidelę salą (mažesnė, nei Ranigora). Dar viena šio atolo ypatybė – juodieji perlai. Išvykos kateriu metu pasieksite perlų fabriką, kur Jums paaiškins, kaip kriauklelėje, randamoje tik Polinezijos vandenyse, susidaro unikalūs Taičio juodieji perlai. Savo akimis pamatysite, kaip vietiniai gyventojai atidaro kriaukleles ir ištraukia 1000 dolerių vertės perlus…

VIEŠBUČIAI:

  •  Manihi Pearl Beach Resort****

TETIAROA

Tetiaroa saloje Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai. Nors sala yra netoli Taičio, joje, skirtingai nei Taityje, vyrauja tyla ir ramybė, puikūs pliažai, žymusis paukščių draustinis.Tetiaroa salą aplankyti galite nedideliu (18 vietų) lėktuvu išskridę iš Taiti 8.15 val. ryte. Po 20 min. būsite Tetiaroa, visai netoli viešbučio “Teatiaroa”, kuriame ir apsigyvensite. Po valandos Jums bus pasiūlyta aplankyti paukščių rezervatą (1 val. išvyka 20-ties vietų motorine valtimi į atskirą salelę, kurioje gyvenantys paukščiai visai nebijo žmonių ir juos patogu stebėti). Vėliau motorine valtimi pasieksite salelę, kur vietiniame viešbutyje Jūsų lauks pikniko vaišės (salotos, mėsa, žuvis, paukštiena, ananasai, kava). Po pietų, 14.30 val. kateris nuveš Jus tiesiai į viešbutį (beje, iki viešbučio galima nueiti ir pėsčiomis). Viešbučio teritorijoje galėsite apilsėti balto smėlio paplūdimyje. Į Taitį išvyksite apie 16 val. (iki 15.30 val. reikia užsiregistruoti registratūroje). Svarbu: Nerekomenduojama šios kelionės atidėti paskutinei buvimo Polinezijoje dienai, nes rizikuojate pavėluoti į reisą iš Taičio į Maskvą. Ekskursijos kaina – pagal atskirą užklausimą.

Ranigora

Ranigora atolas garsėja kaip viena didžiausių įlankų pasaulyje. Polineziečių kalba Ranigora reiškia “neaprėpiamas dangus”. Šioje įlankoje laisvai tilptų visas Maskvos miestas. Koralinis rifas sudarytas iš 240 motu, kuriuos skiria nedideli kanalėliai. Du sąsiauriai jungia lagūną su okeanu.

 

Visos pramogos Ranigora siejamos su vandeniu. Tai išvykos garlaiviu, nardymas, delfinų stebėjimas, žvejyba. Rausvas paplūdimių smėlis, dangaus ir lagūnos žydrynė teikia peno kūnui ir sielai… Ranigora – viena labiausiai nardytojų pamėgtų vietų. Lagūnos rifų grožiu susižavės ir pradedantieji, ir profesionalūs nardytojai. Naršydami tarp delfinu, ryklių, napoleonų pasijusite tikru povandeninio gyvenimo dalyviu!

VIEŠBUČIAI:

  •  The Kia Ora Village****
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


UŽSISAKYTI NAUJIENAS