PRANCŪZIJA. AKVITANIJOS PILYS IR BORDO | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

PRANCŪZIJA. AKVITANIJOS PILYS IR BORDOKelionės lėktuvu 2017 m. gegužės mėn. 25 - birželio 1 d. programa

su dr. Eugenijumi Skerstonu

Kelionės vadovas - vertėjas yra socialinių mokslų daktaras, lektorius, prancūzų gyvensenos "Art de vivre" žinovas, knygų apie madą ir interjerą autorius. (Išleistos knygos: „Domicilium elegans“, „Privatus Vilnius. Interjerai“, „Privatus Vilnius. Namų puošyba“ , „Mados psichologija“, „Vyras ir veidrodis: psichologinė dvikova", „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais".)

 

Gegužės 25 d. VILNIUS – BORDO

Skrydis į Bordo su tarpiniu persėdimu. Atskridus  išvykimas į St. Emilijoną, žavų miestelį pačiame raudonojo vyno, kuriam jis davė vardą, rajono centre.  Miesteliui vardą davė atsiskyrėlis Emiljus VIII a. išsikirtęs uoloje urvą. Vėliau buvo pastatytas vienuolynas, viduramžiais įsikūrė miestelis, o Šv. Emilijaus sekėjai po jo mirties kreidos uoloje iškirto bažnyčią. Pasivaikščioję po senamiestį  ir padegustavę šio krašto vynų vyksime į viešbutį-pilį prie Perigoro. Apsigyvenus- vakarienė. Nakvynė viešbutyje - rezidencijoje.

Birželio 26-30 d. PILIŲ LANKYMAS

Pusryčiai. 8-ių pilių lankymas - pažintis su aristokratų  palikuonių gyvenimo būdu, pilių interjerų puošyba, sodų apžiūra. Lankymasis Sarlat mieste, su didžiausia viduramžių, Renesanso ir XVII a. pastatų fasadų koncentracija iš visų Prancūzijos miestelių, Perigore, srities sostinėje, sename gastronomijos mieste,  kruizas upe, lankymasis fermoje ir vynų ūkyje, degustacija ir galimybė įsigyti  ypač vertinamų profesionalių regiono skanėstų – žąsų ir ančių kepenėlių paštetų, trumų, paukštienos ir mėsos konservų, figų, galantinų, vynų. Vakarienės. Nakvynės viešbutyje- rezidencijoje.

Gegužės 31 d.  BORDO

Pusryčiai. Išvykimas į Bordo , penktą pagal dydį Prancūzijos miestą, įsikūrusį Garonos upės vingyje. Tai ne tik svarbus prekybos centras ir kryžkelė, Prancūzijos uostas, eksportuojantis vyną į daugelį pasaulio šalių, bet ir  miestas, turintis didingą XVIII a. senamiestį su klasicistiniais namais ir rūmais, plačiomis gatvėmis, gražia krantine, esplanada des Quinqoces,  aikšte de la Bourse, milžiniška St. Andre katedra su Paskutiniojo teismo scenomis bei didžiuoju teatru Grand Teatre. 1773-1780 m. pastatytas teatras yra klasicizmo šedevras, jį vainikuoja 12 mūzų statulų. Bordo mieste nuo senų laikų vyksta turtingas kultūrinis gyvenimas.

Po pažinties su miestu laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bordo.

Birželio 1 d. BORDO – VILNIUS

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis maršrutu Bordo-Vilnius su tarpiniu persėdimu.

Kelionės kaina asmeniui ~ 2350 EUR* (esant 12 asmenų grupėje).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • bilietas lėktuvu maršrutu Vilnius – Bordo – Vilnius su tarpiniu persėdimu (įskaičiuoti oro uostų mokesčiai ir 1 registruojamas bagažas iki 23 kg),
 • 6 nakvynės 4* pilyje - rezidencijoje dviviečiuose kambariuose,
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje Bordo centre,
 • 6 pusryčiai ir 7 vakarienės arba pietūs,
 • pilių pagal numatytą programą lankymas, 
 • plaukimas upe,
 • prancūziškai kalbančio kelionės vadovo-vertėjo dr. E. Skerstono paslaugos,
 • pervežimai pagal programą mikroautobusu kiekvieną dieną,
 • vietinis gidas Bordo,
 • įėjimo bilietai į pilis / sodus.

Papildomai:

 • asmeninės išlaidos.


*Keičiantis lėktuvų bilietų kainai bendra kelionės kaina gali keistis.

 

Straipsnis apie ankstesnę kelionę

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu

UŽSISAKYTI NAUJIENAS