Išankstiniai TEZ TOUR žiemos sezono kelionių pardavimai | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Išankstiniai TEZ TOUR žiemos sezono kelionių pardavimai

Džiaugiamės galėdami pristatyti žiemos sezono naujienas: nuostabųjį Šarm el Šeichą ir unikalaus kraštovaizdžio salą – Lanzarotę!Skelbiame TEZ TOUR žiemos sezono pardavimų pradžią ir turime Jums puikių pasiūlymų!

Džiaugiamės galėdami pristatyti žiemos sezono naujienas: nuostabųjį Šarm el Šeichą ir unikalaus kraštovaizdžio salą – Lanzarotę!

Aktyvius keliautojus kviečiame pasinerti į Raudonosios jūros bangas Egipte ar gaudyti vėją Fuerteventūroje; ramaus poilsio mėgėjams siūlome „viskas įskaičiuota“ atostogas Egipte, Fuerteventūroje ar Lanzarotėje; pažinimo ištroškusiems keliautojams rekomenduojame Tenerifę ar vulkanų salą – Lanzerotę. Visada saulėti ir egzotika kvepiantys Jungtiniai Arabų Emyratai, pamėgti Austrijos bei Italijos slidinėjimo kurortai bei sezono naujiena – saulėčiausias Austrijos regionas – Karintija! Slidinėtojai džiaugsis puikiai paruoštomis trasomis, gerais keltuvais, puikiai išvystyta infrastruktūra ir tai, kad prie keltuvų nereikia laukti eilėse. Tai tikra šio sezono pažiba!
Kelionės visų poreikiams, nes su TEZ TOUR visų norai įskaičiuoti!

Planuojantys atostogas iš anksto, gali rinktis iš didžiausios viešbučių, datų pasiūlos bei keliones įsigyti geresnėmis kainomis ir taip savo norais pasirūpinti labiau!

Savo norais pasirūpinkite pirmi!

Tik nuo 399 EUR
Tik nuo 423.5 EUR
Tik nuo 367 EUR
Tik nuo 385 EUR
Tik nuo 230 EUR
Tik nuo 339.5 EUR
Tik nuo 476 EUR
Tik nuo 520 EUR
Tik nuo 535.5 EUR

Išankstinių pardavimų naudos:

  • Pradinė įmoka nuo 10% kelionės kainos perkant keliones kelionių agentūroje. Likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Išankstinių žiemos sezono kelionių pardavimų metu nemokamai galima keisti sutarties sąlygas.**
  • Perkant iš anksto, keliautojas gali rinktis iš didžiausios viešbučių, datų bei trukmių pasiūlos.
  • Pirmiesiems užsisakiusiems keliones į Italiją arba Austriją pasiūlysime nemokamą slidinėjimo įrangos gabenimą.***

*Įsigijus keliones pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 dienai, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
**Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dienai iki keliones pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios keliones kainos.
*** Gabenamų slidinėjimo įrangos komplektų kiekis ribotas. Slidinėjimo įranga nemokamai gabenama tik užsisakius pilną kelionės paketą (į kurį įeina skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas). Įsigyjantiems tik aviabilietą į Italiją arba Austriją išankstinių žiemos pardavimu metu, slidinėjimo komplekto gabenimas į vieną pusę mokamas.

Pigios kelionės internetuDėmesio!

  • kaina nurodyta asmeniui dviviečiame numeryje;
  • kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas;
  • vietų skaičius pagal išankstinius pardavimus yra ribotas;
  • kainos pagal išankstinius pirkimus netaikomos grupėms (grupę sudaro 10 ir daugiau suaugusių asmenų, išvykstančių vienu metu ir tai pačiai kelionės trukmei, gyvenančiai viename viešbutyje).
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu

UŽSISAKYTI NAUJIENAS