Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės


15 dienų kruizas. Argentina, Urugvajus, Čilė (Celebrity Infinity)


Day Date Ports of Call Arrival Departure
1 Sun 04 Jan 2015 Buenos Aires, Argentina    
2 Mon 05 Jan 2015 Buenos Aires, Argentina   17:00
3 Tue 06 Jan 2015 Montevideo, Uruguay 8:00 19:00
4 Wed 07 Jan 2015 Punta Del Este, Uruguay 7:00 18:00
5 Thu 08 Jan 2015 At Sea    
6 Fri 09 Jan 2015 Puerto Madryn, Argentina 8:00 17:30
7 Sat 10 Jan 2015 At Sea    
8 Sun 11 Jan 2015 Cape Horn, Chile 16:00 18:00
9 Mon 12 Jan 2015 Ushuaia, Argentina 7:00 16:00
10 Tue 13 Jan 2015 Punta Arenas, Chile 9:00 18:30
11 Wed 14 Jan 2015 Straits Of Magellan    
12 Thu 15 Jan 2015 Chilean Fjords    
13 Fri 16 Jan 2015 Puerto Montt, Chile 8:00 17:00
14 Sat 17 Jan 2015 At Sea    
15 Sun 18 Jan 2015 Valparaiso, Chile 5:00  

kruizo kainą įskaičiuota:

  • Plaukimas pasirinktoje kajutėje
  • Uosto mokesčiai
  • Aptarnavimo mokestis/arbatpinigiai
  • Maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė; kava, arbata, vanduo)
  • Pramogos laive
  • Gala vakarienė
  • Sporto klubas, sauna, baseinas, jacuzzi, baseino rankšluosčiai, bėgimo takelis

Papildomai:

  • Skrydis (iš Vilniaus - 5790 Lt, iš 4520 Lt)
  • Pervežimas į/iš uosto (galima užsakyti už papildomą mokestį)
  • Gazuoti ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu
  • Apžvalginės ekskursijos uostuose
  • Asmeninės išlaidos spa centre, kazino, laivo parduotuvėse
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 616) 16777
el.p.: eglekel@svite.lt kristina@svite.lt

Informacija

Kruizo trukmė: 15 d.

Išvykimo uostas: Buenos Aires

Laivas: Celebrity Infinity

Maršrutas:

PAKLAUSIMAS

Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS