Parsivežk kalėdinę nuotaiką iš Vokietijos - keltų linijos Klaipėda-Kylis pasiūlymas 

Padovanok sau ir savo artimajam kalėdinę dovaną - kelionę keltu į šventiškai nusiteikusią Vokietiją. Kelto bilietas kajutėje su langu, įskaitant automobilio perkėlimą, į Kylį ar atgal- nuo 56 * asmeniui. *taikomos spec.sąlygos

Jau nuo lapkričio vidurio visa Vokietija puošiasi ir ruošiasi Kalėdoms. 
Hamburgas – tai ne tik vienas gražiausių Vokietijos miestų, bet ir tikra Europos Kalėdų sostinė. Daugybė pasipuošusių gatvelių, karšto vyno ir cinamono kvapas tvyro ore, mieste bruzga amatininkai iš viso pasaulio, pasiruošę jūsų Kalėdų dovanas paversti tikrai ypatingomis. 
Tai, kas gražiausia Hamburge, laukia jūsų tiesiog šalia kerinčios miesto Rotušės. Roncalli circo artistai ir klaunai pasiruošę pasirūpinti, jog jums niekada nepritrūktų Kalėdinio punšo. Hamburgo Rotušės Kalėdinėje mugėje savo ypatingus meduolius pristato kepėjai iš Niurnbergo, o Acheno kepėjai nustebins savo garsiaisiais „spausdinamais“ sausainiais. Maža to, savo gebėjimus pademonstruos medžio raižytojai iš Tirolio ar puodžiai iš Lausitz regiono. O kur dar sidabrakaliai, visi kiti artistai. Jie ruošia puikią atmosferą ir laukia jūsų atvykstant.

Į Kalėdinės nuotaikos sukūrį įsuks ir senovinės karuselės, kurios patraukia ne tik vaikų dėmesį. Hamburge galėsite mėgautis karštu vynu plaukdami valtimis Alsterio ežeru arba aplankyti unikalią Kalėdų parodą viename iš miesto muziejų. Jei vaikščioti po parodas nesinori, įsijunkite į spalvingą ir šiltą Kalėdų paradą miesto centre, kuris vyksta kiekvieną advento šeštadienį. Jis visada prasideda Mönckebergstraße gatvėje, Galeria Kaufhof / Saturn. 
Kiekvieną dieną 16, 18 bei 20 valandomis miestą aplanko ypatingas svečias – Kalėdų senelis. Praskrisdamas su savo elniais virš mugės stogų, jis pasakoja istoriją apie raudonosį elnią Rudolfą.

Visos šios atrakcijos ir tai, kas nėra aprašoma jokiais žodžiais, laukia jūsų vos kiek daugiau nei 90 kilometrų nuo Kylio nutolusiame Hamburge. Paverskite savo ir savo artimųjų šventes ypatingomis. 

 

 

 

 

 

 

Vieta kajutėje + pusryčiai + automobilis į vieną pusę - keltų linijos Klaipėda-Kylis specialus pasiūlymas 

Planuojantiems keliauti į Vokietiją rudenį siūlome pasinaudoti puikiu pasiūlymu ir įsigyti bilietą į Kylį už ypatingai patrauklią kainą Jums ir Jūsų automobiliui - tik 119 €* į vieną pusę. *yra papildomų sąlygų

DFDS Seaways keltai – patogesnis būdas pasiekti Vokietijos ar Vakarų Europos miestus automobiliu.
Pasinaudoti keltų linija Klaipėda-Kylis rekomenduojame keliaujantiems į Vokietiją, Olandiją, Daniją ar Prancūziją. Kelionė DFDS Seaways keltu iš Klaipėdos iki Kylio uosto - maloni ir nevarginanti. Plaukdami visa laiką galėsite skirti poilsiui - nusiprausti, sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane,  atsipalaiduoti kelto baruose ar nusipirkti malonių smulkmenų kelto parduotuvėje. Ryte, gerai išsimiegoję, sočiai papusryčiavę, galėsite tęsti savo į kelionę toliau vis dar su pilnu kuro baku. 

 

Parsivežk kalėdinę nuotaiką iš Vokietijos - keltų linijos Klaipėda-Kylis pasiūlymas 

Spec. pasiūlymo "Vieta kajutėje + pusryčiai + automobilis – 119 € " sąlygos:
 
• Į kainą įskaičiuota: kelto bilietas 1 asmeniui kajutėje be lango, 1 pusryčiai, 1 automobilio plukdymas, kuro priemoka 5 € asm., kuro priemoka 5 € automobiliui, į vieną pusę. Jei keliaujate su automobiliu keliese, prie pasiūlymo kainos pridedama 50 € asmeniui už vietą kajutėje, pusryčius ir kuro priemoką. Viename ir tame pačiame užsakyme gali būti ne daugiau 4 keleivių ir 1 automobilio. Spec.pasiūlymo sąlygos negarantuoja kartu keliaujančių keleivių apgyvendinimo toje pačioje kajutėje;
• Automobilio aukštis turi būti iki 1,85 m (pasiūlymas negalioja automobiliams su priekabomis). Automobiliams, neatitinkantiems nurodyto aukščio, spec.kaina įsigytas bilietas anuliuojamas be pinigų grąžinimo;
• Spec.pasiūlymas negalioja keliaujantiems su vaikais iki 15 metų (imtinai); 
• Spec.pasiūlymas galioja Klaipėda-Kylis, Kylis-Klaipėda kryptimis;
• Bilietų už spec. kainą kiekis kiekviename reise yra ribotas;
• Bilietai parduodami DFDS Seaways ir kelionių agentūrų bilietų kasose arba www.dfds.lt . Perkant bilietą DFDS Seaways kasose taikomas 10 € administravimo mokestis. Perkant bilietą internetu, administravimo mokestis netaikomas.
• Bilietai ne rezervuojami, o parduodami iš karto;
• "Šeimyninė nuolaida" spec.pasiūlymo bilietams netaikoma;
• Išvykimo dieną spec. pasiūlymo bilietai neparduodami;
• Įsigyti spec.pasiūlymo bilietai negrąžinami, plaukimo datos nekeičiamos;
• Keleivių pavardės bilietuose nekeičiamos, automobilio valst.reg.nr. gali būti keičiamas.
• Spec. pasiūlymas galioja kelionėms 2015 09 15 - 2015 12 13.
 

Pastaba: DFDS Seaways pasilieka teisę keisti spec.pasiūlymo sąlygas.

Commodore kajutė su nuolaida - Klaipėda-Kylis keltų linijos pasiūlymas 

 

Lai kelionė jūra jums tampa dar malonesne ir patogesnė. Pasirinkite rudens keliones Commodore kajutėje ir keliaukite 25% pigiau.* 
*yra papildomų sąlygų 
Pasirinkę kelionę į Vokietiją nuo rugsėjo 21 d.galėsite keliauti Commodore klasės kajutėje 25% pigiau. Šios kajutės pasižymi erdviu išplanavimu, patogiomis lovomis. Galėsite pasirinkti kajutę su dvigule lova arba su dviem atskiromis lovomis, o specialiai keliaujantiems vienišiams siūlome pasirinkti vienvietę Commodore  kajutę su plačia viengule lova. Kiekvienoje šios klasės kajutėje rasite televizorių su 10 televizijos kanalų, mini barą, šviežių vaisių asorti ankstyviems pusryčiams....Keliaujantiems šia klase keleiviams pusryčiai savitarnos restorane įskaičiuoti į kajutės kainą. Mėgaukitės poilsiu nuo pat pirmos kelionės akimirkos! 
Kajučių aprašymus rasite čia 
Į Kylį atvyksite išsimiegoję, pailsėję, sotūs ir gerai nusiteikę. Tad galėsite saugiai tęsti savo kelionę automobiliu. Atstumas nuo Kylio uosto iki Hamburgo vos 100 km, iki Berlyno – 350 km, Frankfurto – 590 km, Duseldorfo – 490 km, Amsterdamo – 550 km, Briuselio – 680 km.
 
* Specialios pasiūlymo "Commodore kajutė su 25% nuolaida" sąlygos:
  • į kainą įskaičiuota: kelto bilietas 1-2 asmenims Commodore klasės kajutėje su pusryčiais, kuro priemoka 5 € asm., į vieną pusę. Jei keliaujate su automobiliu, kaina už transporto priemonę bus pritaikyta be nuolaidos, pagal išvykimo dienos įkainius;
  • spec.pasiūlymas galioja kelionėms rugsėjo 21 d. - gruodžio 12 d.;
  • spec.pasiūlymas galioja Klaipėda-Kylis maršrute(abiejomis kryptimis);
  • bilietų už spec. kainą kiekis kiekviename reise yra ribotas;
  • bilietai parduodami DFDS Seaways ir kelionių agentūrų bilietų kasose arba www.dfds.lt . Perkant bilietą DFDS Seaways kasose taikomas 10 € administravimo mokestis. Perkant internet administravimo mokestis netaikomas;
  • išvykimo dieną spec. pasiūlymo bilietai neparduodami;
  • bilietai ne rezervuojami, o parduodami iš karto;
  • "šeimyninė nuolaida" spec.pasiūlymo bilietams netaikoma;
  • įsigyti spec.pasiūlymo bilietai negrąžinami, plaukimo datos nekeičiamos;
  • keleivių pavardės bilietuose nekeičiamos, automobilio valst.reg.nr. gali būti keičiamas.

Pastaba: DFDS Seaways pasilieka teisę keisti spec.pasiūlymo sąlygas.

DFDS Seaways rekomenduoja

Šiaurės Vokietijoje rekomenduojame aplankyti parduotuvių ir pramogų sostinę Hamburgą (tik 100 km nuo Kylio), senove dvelkiantį Liubeką (tik 85 km nuo Kylio), išbandyti naujus potyrius atrakcionų parkuose HEIDE (nuo Hamburgo vos 70 km) arba HANSA (vos 60 km nuo Kylio). Nepraleiskite progos užsukti į SERENGETI safari parką, esančiame tik 30 km piečiau Heide parko, ir pamaitinti gyvūnus tiesiai pro automobilio langą, ar aplankyti netoli esantį "Bremeno muzikantų" miestelį - Bremeną ir paglostyti garsiajam asiliukui nosį. 
Jei suplanavote ilgesnes nei kelių dienų atostogas, rekomenduojame aplankyti už 300 km nuo Kylio nutolusią Riugeno salą – Šiaurės Vokietijos perlą, garsėjantį stebinančio grožio natūralia gamta ir prabangiais SPA kurortais. 

Kajutė šeimai su 20% nuolaida - keltų linijos Klaipėda-Kylis pasiūlymas 

Vokietija-puiki pramogų vieta visai šeimai. Atostogų kelionė jūsų mažiesiems neprailgs, jei keliausite jūra patogiais DFDS Seaways keltais. O kad kelionė būtų dar malonesnė, siūlome pasinaudoti pasiūlymu šeimai ir keliauti kajutėje 20% pigiau.

Atostogos - tai puikus metas smagiai leisti laiką kartu su visais šeimos nariais. Vokietijos pramogų parkai jau atvėrė savo duris ir laukia kiekvieno, ištroškusio nuotykių ir ypatingų potyrių.

Vos 75 km nuo Hamburgo įsikūręs HEIDE parkas - įspūdžių rojus tiek suaugusiems, tiek vaikams. "Laisvas kritimas" beveik 100 km/val. greičiu - puikus adrenalino užtaisas vyresniems, o mažųjų didžiausias džiaugsmas - tai vandens atrakcionai, kur jie galės ne tik nerūpestingai šėlti, bet ir nerūpestingai šlapti, o tai - puiki pamaina maudynėms karštą vasaros dieną...

Apie 35 km piečiau nuo Heidės įsikūręs safari parkas - SERENGETI - dar vienas neįtikėtinų emocijų šaltinis visai šeimai. Jei keliaujate su automobiliu, pasinaudokite proga pamaitinti žirafas ar kitus egzotinius gyvūnus tiesiog pro mašinos langą. Ir būkite drąsūs bei dosnūs, kitaip šie ilgakakliai be vargo patys pasiims jūsų skanėstus net  iš tolimiausio mašinos kampelio. Tačiau nesitikėkite, kad galėsite maitinti ar bent atidaryti langus, įvažiavę į "džiunglių karaliaus" teritoriją....Po įspūdingo safario jūsų lauks ne tik safaris ant vandens, bet ir kiti pramogų parko atrakcionai bei teatro pasirodymai.

HANSA parkas, įsikūręs netoli Liubeko, - dar viena nuotykių šalis Šiaurės Vokietijoje, kviečianti ir vyresnius, ir jaunesnius išbandyti ko gero aukščiausią pasaulyje plaukiojančią karuselę, besisukančią 70 km/val. greičiu, o mažuosius parko lankytojus kviečia pasidžiaugti ne tik smagiu čiuožinėjimu vandens vamzdžiais, bet ir dalyvauti aukso grynuolių paieškose ar patyrinėti džiungles.

Visus šiuos puikius nuotykių parkus bei kitas smagias vietas Šiaurės Vokietijoje patogu pasiekti, plaukiant keltu iš Klaipėdos į Kylį. Sutikite, ne kiekvienas suaugęs ištveria tokią ilgą kelionę automobilyje, jau nekalbant apie vairuotoją. O vaikams tai ne atostogos, bet tikra kančia. Tačiau pasirinkę kelionę į Vokietiją keltu, prailginsite savo atostogas, kadangi kelionė jūra suteiks visiems jūsų šeimos nariams būtent tai, ko labiausiai trokštama atostogų metu - tai poilsio, atsipalaidavimo ir nerūpestingumo jausmą.

Plaukiant keltu galėsite ne tik puikiai ilsėtis patogiose kajutėse, atvirame denyje mėgautis saulės voniomis ir gaiviu jūros vėjeliu, bet ir sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane, vakare atsipalaiduoti kelto baruose. Vaikai galės šėlioti specialiai jiems įrengtame žaidimų kambaryje. Kelto parduotuvėje galėsite įsigyti suvenyrų ar lauktuvių artimiesiems. O ryte išsimiegoję, sotūs ir pailsėję, galėsite tęsti savo kelionę automobiliu, vis dar su pilnu kuro baku...

Atminkite, bagažo kiekis keltuose neribojamas ir neapmokestinamas. Taigi, su savimi galite drąsiai pasiimti tiek bagažo, kiek telpa į jūsų automobilį. Jei manote, kad atostogų nusipelnė ir jūsų augintinis, pasiimkite ir jį.

Pasirinkdami vieną iš žemiau pateiktų pasiūlymų, pasinaudosite nuolaida kelionei Klaipėda-Kylis. 

 

 

 
 

 

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie kelto bilietų kainas.
Neradę atsakymo prašome pasitikrinti savo pašto šiukšliadėžės (spam, junk) aplankus!

Į abi puses   Į vieną pusę

Pažymėtus raudonai užpildyti būtina

Paklausimai peržiūrimi ir atsakomi darbo dienomis (I - V, 8 - 17 val.)


UŽSISAKYTI NAUJIENAS