Turizmo agentūra, kelionės lėktuvu ir autobusu, aviabilietai, keltai.

Kelionės lėktuvu

Kelionės autobusu

Aviabilietai

Header

Pradžia
Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje
Vaikų vasaros stovykla - Energetikas
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli. Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą apačioje.

Aktualios informacijos ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Vaikų vasaros stovykla - Energetikas

Aprašymas
Komentarai

Informacija


Paklausimas

Stovyklos paklausimas / užsakymas

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie stovyklą, likusias vietas. Apmokėjimas pavedimu arba grynais.


Stovykla:
Pamaina (arba data):
Vardas/pavardė:
El. paštas:
Telefonas:
Klausimai/pastabos:

Gauti ŠVITĖS naujienas


Jūsų el.paštas:


Pagalba

Vaikų vasaros stovykla - Energetikas

KVIEČIAME Į VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLĄ ŠVENTOJOJE
„TEN, KUR SAULĘ NUSINEŠA JŪRA“

Birželio 21 d. - rugpjūčio 30 d.

Vienos pamainos trukmė - 10 dienų

"Energetiko" stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas "Ten, kur saulę nusineša jūra" yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla. vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos padės vaikams geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į esminius žmogaus gyvenimo klausimus, paremti kultūros ir žinojimo pagrindus. Sudaryta programa skatina vaikus apmąstyti savo šalies ir pasaulio kultūros paveldo įvairovę, visuotines vertybes, jų išsaugojimo ir puoselėjimo būtinybę, ugdyti pagarbą savo šalies kultūrai ir tolerantišką požiūrį į fizinius, religinius, socialinius, kultūrinius žmonių skirtumus.

Kiekvienos dienos programa turi savo temą, kurią numatyta modeliuoti per įvairias raiškos formas. Stovyklautojai dalyvaus įvairiuose studijose, kur vadovai ir vaikai kurs, improvizuos, vaidinimuose ir žaidimuose pritaikys jau turimas kultūrines-etninias žinias, tuo pačiu vaikai netiesiogiai gaus teorinių žinių tiek iš stovyklos vadovų, tiek iš studijos vadovo, kuris specialiai bus kviečiamas vadovauti ir dirbti vienoje ar kitoje studijoje. tai bus vaikams žinomi šalies žmonės, meninkai, atlikėjai, vieno ar kito amato, srities žinovai, pedagogai. numatyta dayg įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.

Pamainos:
1 pamaina 06 22 - 07 01
2 pamaina 07 01 - 07 10
3 pamaina 07 07 - 07 16
4 pamaina 07 16 - 07 25
5 pamaina 07 25 - 08 03
6 pamaina 08 03 - 08 12
7 pamaina 08 12 - 08 21
8 pamaina 08 21 - 08 30

Stovyklos kelialapis (10 d.) kainuoja 600 500 litų. 

Komentarai, atsiliepimai, pastabos..

2013-07-24 11:58:15 Sigita
Teveliai, neleiskit savo vaiku I stovykla tokiomis baisiomis salygomis. Neitiketina, kad xxI amziuje galima tokia nesvara. parsiveziau vaika uteleta.

2013-07-13 13:11:00 Goda
Kas vaziuos i 4 pamaina?:)

2013-06-29 16:54:31
Dar yra vietu i 4 pamaina?

2013-06-16 15:07:03 Neda [neda74301@gmail.com]
Sveiki !! labai ieškau kas važiuoja šiais metais į šią stovyklą !! prašau atsiliepkit,nes jokio forumo nėra kur galėtu visi susirašyti :) Jei taip užtikot mano komentarą ir važiuosit šiais metais parašykit :) neda74301@gmail.com ir facebooke aš Neda Jarašūnaitė iš Šiaulių :)

2013-04-12 9:49:45 Aliona [aliona@svite.lt]
Gerb. mama, ši stovykla yra skirta mokyklinio amžiaus vaikams (6-18 m.).

2013-04-08 17:00:45 mama
nuo kiek iki kiek metu vaikams skirta si stovykla?

2012-07-29 15:23:41 Ieva
as siais metais buvau energetiko stovykloj ir man ten labai patiko. maistas labai skanus ir porcijos dideles. minusas - tuoletai lauke. vadovai tra tikrai puikus. man pakliuvo vadove Svetlana. Ji yra labai gera ir rupestinga. jei dusuose nesiprausi valanda, tai silto vandens uztenka. veiklos tikrai yra. su draugem i sia stovykla noretume nuvaziuoti ir kitais metais. ten man buvo labai linksma

2012-07-15 2:25:04 Mama
Tai jeigu nėra šilto vandens, tai kaip apsiprausti vaikams, o ypač merginoms? Šiais laikais dar tualetas lauke?

2012-06-17 17:01:04 Daiva
Esu mama dviejų vaikučių, kurie nuo pirmos klasės važiuoja į šią stovyklą, jau ketvirti metai. Nesuprantu piktų komentarų. Arba mano vaikams visada pasiseka ir su vadovais, ir maistu patenkinti, ir veiklos per akis. Tikrai pasitaiko kaip vaikai pasakojo išlepintų vaikų, bet tai vienetai, kuriems vis kažkas nepatinka. Net kompiuterius pristato į stovyklą. Ir būtent tie vaikai nenori nei renginių, neiaktyvios veiklos. Tad tik tokių vaikučių tėvai ir gali skųstis. Taip, vienas nedidelis minusas, kad lauke tualetas. Bet jis tvarkingai suremontuotas. Mano vaikai prieš tai niekada nebuvo naudojiesi lauko tualetu, ir tai priprato ir jiems visiškai vienoda. O ir apsinuodijimai būna, kada patys tėvai leidžia vaikams pirkti čipsus ir vaisvandenius su dažikliais. Mes su vadovais suderinam, kad griežtai ne ir niekada nebuvo problemos. Jei būtų blogai, maniškiai tikrai nesiveržtų kiekvienais metais į šią stovyklą. Tai tiek. P.s: Ne vadovė, ir ne direktorė rašė, o paprasta mama (piktam komentarui;)

2012-06-13 17:22:39 [aliona@svite.lt]
2 mūsų atstovai buvo nuvykę į stovyklą Energetikas. Apžiūrėjo ir įvertino ja gerai nes stovykla yra atnaujinta ir laukia atvykstančių stovyklautojų.

2011-08-06 11:47:01
Liepos mėnesį aš irgi buvau šioje stovykloje. Man viskas buvo super. Tulikai nepergeriausi ir šilto vandens galėtų būti. Mano vadovė buvo Asta, ji man ir pati nuostabiausia. Griežta kada reikia ir be galo švelni ir mus mylinti buvo ji šiaip. Labai graži be to :))) Mes ja labai didžiavomės. O labai patiko ir kito būrio vadovė Violeta, su jos būriu mes kartu darėm renginius bendrus. Ji tokia uch moteriškė :)))Manau nuo vadovių labai priklauso būrys, ar jos moka juos suburti. O mūsiškės tikrai mokėjo. Todėl buvo super. Noriu atgaaaalll...

2011-07-31 4:56:39 Aiste
buvau sitoj stovykloj 2010m. laaaabai patiko..man tada buo trylika metų. dabar vėl važiuosiu. labai laukiu..manau viskas bus gerai nes šį kart pasiemu drauge kartu...o anais metais buvau viena, bet ir tai susiradau draugų. na taip o dėl wc tai gal rimtai jie prastoki, nu bet dušai tai geri :) beto jei netinka stovykloj tas wc tai mes sanatorijoi nueidavom prieš einant pavalgyti. :) tai va. mumis irgi vežė į ekskursija, dar buvo E.Jurgaitytės koncertas stovykloje ( bet i jį nejau :DDD ) į baseiną vedės, estafetės prie jūros buvo. vakarais Viktorina surengdavo vadovė mums, dar ėjom žygį į latviją, tai irgi labai patiko...ėjom jūros krantu išviso gavosi apie 10 km. nu bet vistiek smagu :) maitinimas patiko.išvažiuojant neverkiau bet ir nesidžiaugiau. užtat šiais metais ir sugrįštu :P ai ir beto vakarais diskotekos būdavo, o rytais mankšta tokia lengvutė.. ;pp

2011-07-22 13:11:50 Gabija
Akvilkei: Sandra, neapsimetinek izgalvotaja akvile praleidai daug ka savo pasakojeme , kad saipeisi is manes ir mano klasiokes debile , durne , debile durne as verkiau , bet ne as viena o ir klasioke as norejau pas mama i Vilniu delto , kad jus pravardzevotes as esu ne Zibutka O zibutyte IR + DZIAUGIUOSI , kad isten jau 3 d. isvaziavau o jus gyvenot ten apsisikusios man ne 9 . o po menesio bus 10 m. ir nevaidink , kad pristatytma blogai dariau nes tu buvau jo vadove ir kuriai elerascius ir t.t ir as geriau turbut uz tave net ji pasakiau viskas buvo gerai isskyrus su tavim tuo paciu kambariu dalintis nebutu taves tai pasaka ne stovykla butu , bet taip jau atsitiko , kad tau atvaziuot reikejo

2011-07-21 11:00:45 Justė
Stovykloje esu dabar gaila kad išvažiuoti laikas, žygiai naktiniai, ekskursijos, baseinas kada blogas oras. Draugų naujų radau, bet kitiemet atsivešiu savu klasiokiu nes čia daug vaiku kasmet važiuojančiu tai kol apsipranti,kol įsivažiuoji, namo jau laikas, o šeip būčiau ir būčiau. Jura po langais ošia, vadovės buvo Asta ir Violeta super. Tikrai gerai.

2011-07-12 14:04:20
Akvilei: na Akvile is tavo komentaro ir tavo "rasymo kulturos" matosi, kad nelabai moki bendrauti.... isivaizduoju, kas dejosi "gyvai", jeigu viesai sugebi taip nekulturingai rasyti...gaila, kad nelabai moki metu skirtumo suskaiciuoti nuo beveik 12 iki 9 ir labai butu smalsu suzinoti, ka tu mokejai budama 9m ir ar nebuvai kaip dabar vadini "vista" :) Norejau pasakyti ACIU "ENERGETIKO" vadovams, kad grazino pinigus - ka zadejo, ta istesejo. Skaiciau labai daug komentaru apie jus - yra ir labai blogu, ir labai geru. Nemanau, kad mano paliktas komentaras yra izeidziantis kazka, jeigu taip atrodo - ATSIPRASAU. Tiesiog parasiau apie savo dukros ir jos drauges konkrecia situacija. Sutinku su tuo, kad visi vaikai skirtingi ir kiekviena situacija skirtinga, tad nemanau, KAD TIK IS MANO VIENINTELIO KOMENTARO galima susidaryti ispudi apie sia stovykla. Sekmes visiems

2011-07-11 14:59:07 Akvilė
Vadovai fantastiniai Žana, Bogdanas, vežė į 3 ekskursijas, baseinas, teatro vakaras su aktorium Kavaliausku, o didieji su Violeta tai į naktinį žygį varė oho kaip didieji džiaugėsi. Jo ta Žibutka atvažiavo ir mamos bliauna, draugė buvo normali, bet vis tai zyzė, kad jai negerai.Kambarį pristatyt reikia- nieko nemoka, mes varom, dailės diena- nenori nieko tik mamos. Paskos pastatymas ne - nenori. Mūsų būrį tokios vištos nebuvo kitos, verkėm išsiskirdami ir kitiemet vėl varysim. Jo sakėm atsibodo bliovimas, varyk į kitą kambarį ir Vadovai sakė perkels, ne dabar noriu rytojaus nepalauksiu.Tikrai užkniso tokia negali normaliai programoje lenktyniaut per tokias.O kas blogai- man 11 su puse, draugei 10, o tai - 9 m. kas blogai, darželinukų čia nėra, o visos mes pradiniokės buvom, tik nebliovėm o linksminomės dūkom. Nelinkiu niekam tokios į kambarį. O šeip viskas buvo žiauriai faina

2011-07-09 19:27:08 Erika
O toje stovykloje taip baisu? Ketinu vaziuoti ,bet vis dar neapsisprendziu. Kodel tokie skirtingi komentarai skiriasi kaip diena ir naktis vieni rasote: ,kad ten 'kosmaras' ,o kiti: ,kad 'rojus'. Kokia siu metu kaina sios stovyklos?Vis skirtingas kainas randu.Beto ar yra vietu y 5 pamaina? Po kiek vaiku grupeje?Ar grupes skirsto palei amziu?

2011-07-05 20:40:17
Isleidau pirma karta savo dukra 9 metu i sia stovykla 2011.07.01, turejo joje buti iki 07.10, deja teko parsivezti jau po 3 dienu. Pritariu komentarui, kur buvo siuloma atskirti vaiku grupes pagal amziu. Maniske apgyvendino su 11-12m mergaitemis - viena is ju buvo labai problematiska, terorizavo mano dukra, kad kam ja "mazge" atkele pas jas i kambari, kad lagamina ismes, i kambari neileis ir t.t. Is karto sureagavau ir dar pirma diena paskambinau vadovui, deja - problema nebuvo ispresta. 9m dukra man skambino 23.30val verkdama - JI TOKIU LAIKU DAR NEMIEGOJO...pirmas skambutis antros dienos ryta buvo vel apsiverkusios dukros...skambinau vadovams, spec.pedagogei - pripazino, kad mano dukra gyvena su problematiska paaugle, bet problemos neisprende... tik trecia diena buvo prizadeta, kad perkels mano dukra i kita kambari, bet deja - po pietu dar nebuvo ir teko ja pasiimti. Man susidare toks ispudis, kad vadovybe nesprendzia problemu laiku, o kai palikome stovykla (mano dukra ir jos drauge) tada prasidejo pazadai. Labai gaila, kad mano dukros vaikystes prisiminimas apie stovykla isliks kaip DIDZIAUSIAS KOSMARAS ir nezinau, ar pavyks pakeisti jos nuomone ir kaip bandyti prikalbinti i kita stovykla. Taigi teveliai - jeigu jusu vaikas jaunesnis nei 12-13m, tikrai nepatariu leisti i sita stovykla.

2011-07-05 11:42:23 meile
nu as tevialiam patariu pagalvoti kur savo vaikucius veza ir jeigu jau nuveza palieka tai patarciau kol vaikas bus stovykloi tol tevams ir sventojoi buti nes negali nuspeti kas tasitiks apvardziuos keiksis izeidines nedraugaus tai tuoj tie vaikai apsiverks ir viskas jums teks juos pasimti ir 450 lt kaip i bala prasta man ji pasirode netgi labai galetu skirti psmainas tai pvz liepo 1 d . liepos 10 d. vaikai nuo 10-12 metu kai paskirsto kokia septynmete su 15 metemis tai nieko gero nelauk

2011-07-03 19:26:34 meile
baisu nameliai kaip kaime muses skraiddo kambariokes nedraugiskos buvo daugiau niekada nevaziuosiu veiklos nera tikrai labai prasta

2011-06-30 10:05:29 Uga. ; ]
Nebuvau, bet važiuosiu. Turiu nuojauta, kad man ten nepatiks ... Išgąsdino atsiliepimai! ;s Ar iš ties ten taip baisu?!. ;x

2011-06-23 0:42:33 Aurelija
Sveiki,praeikais metais buvau,nuostabu! labai reikia Vadoves Zanos numerio,kas gali padeti?

2011-05-03 20:38:35 oksana
sveiki gal reikalingi jusu stovykloj vadove?:)

2011-03-29 15:35:54 Stovyklautoja
Buvau dvejose pamainose ir tikrai nenusivyliau. Jei bus tie patys vadovais būtinai važiuosiu ir šiais metais.! Geriausi vadovai: Dileta, Artūras, Bogdanas, Vytautas, Onutė, Žana. Geriausi padėjėjai: Erikas, Meilė, Ryčardas, Mantas ir Rimas.

2011-03-24 22:14:00 Ernis
Si stovykla yra tiesiog nuostabi ir idomi, ypac patiko vadovai. Aisq cia ne viezbutis bet poilsiui prie juros kaip tik ! as lb patenkintas! :))

2011-01-16 14:51:47 Augustė [guga699@gmail.com]
Stovykla puiki, siūlau visiem važiuoti. Dėl ekskursijų patys vaikai kalti, vadovai pranešdavo visą laik, kad tokią ir tokią val. bus ekskursija norintys pakelia rankas. Jeigu jūsų vaikai nenori į ekskursijas tai nekaltinkit vadovų, turėkit gėdos. Tualetai - lauko, o ką jūs manot išleidžiat savo vaiką už 350 lt ir galvojat, kad bus rojus? Jei nepatinka tai nešmeižkit, o leiskit vaikus savo į kitą stovyklą už 1000 lt. Vadovai, atmosfera, užsiėmimai ir visas praleistas laikas superiniai. :) Niekas ten negeria ir nerūko. Jei bijote savo mažylius leisti į stovyklas, tai čia jūsų bėdos. Jūsų dėka jie niekada neišmoks savarankiškumo.Labai dėkoju vadovui Artūrui.Dėl vaikų saugumo viskas yra gerai, niekas jiems neleidžia vieniems vaikščioti po mistą, ar net išeiti už stovyklos ribų. TĖVELIAI BŪKITE MALONŪS IR NEŠMEIŽKITE ŠIOS STOVYKLOS. Nemačiau nei vieno vaiko kuris neverkė išvažiuodamas buvo labai gaila palikti šią stovyklą, kitais metais garantuotai važiuosiu.

2010-08-25 11:28:23 Saulius
žinokit užsiėmimų pilna ir delfinariume buvom ir laivu plaukiojom, 2 spektaklius mačiau, na taip į kosmosą neskraidino, kaip kažkoks norėtų, dvi pamišę mammelės lakstė, kad laisvių mažai vaikučiam, bet kai atsiėmė savo erelius tai jau dėkojo dėkojo ir Astai vadovei ir Diletai ir Bogdanui su Artūru sakė na puiku, bet kam pradžioje reikėjo vadovams nuotaiką gadinti, kam šūkaut kaip beprotėm, ar kad iš kažkokio kaimo atvarė tai savo tvarką veda.Taip drausmė čia oi oi bet kaip kitaip kai jūra po langais.Faina, tik gaila kad kitiemet aš jau baigiu mokyklą, nebepriims manęs.

2010-08-23 20:55:26 Daiva
Panelės Dita, Šarūnė ir kiti "bevardžiai", kurie taip šmeižia kitų žmonių vardus. Jeigu jus rašote apie konkrečią vietą, tai patikslinti tų vadovų vardus ir pavardės, o ne pilkite vandenį iš tuščio į tuščia. Šioje stovykloje dirba daug tikrai gerų, atsidavusių savo darbui bei vaikams vadovų. Man pasisekė liepos 7 - 16 d.d. patekti pas vadovę Jeleną ir jos komandą: vadovai Lena, Svetlana, Aleksandras, Natalija, Artūras, Robertas. Nuo visos širdies dėkoju jiems už tas poilsio dienas. Žinokite, buvo išties labai įdomu stovyklauti. Atrodė, kad šių žmonių fantaziją neturi ribų: mes buvome senoviškos Persijos plėšikais, kurie pavogė sultono Šahrijaro žmona - gražuolę Šahirizadę, didvyriais, kurie ją gelbėdavo, lobio ieškotojais, dailininkais, dizaineriais, nakvišomis bei daug, daug kt.. Tokio poilsio aš net nesitikėjau:) Galiu tik pasakyti didelį ačiū jiems ir padėkoti Energetiko vadovybei už tai, kad atranda tokius perlus tarp pilkos kasdienybės. Kitais metais būtiniausiai dalyvausiu ir dar su draugais. AČIŪ!!!

2010-08-20 12:51:34 Lauris
nu as dar nebuvau bet eisiu tai pagal atsilepimus nera kaip nuspresti bet man tokie dalykai kaip lauko touletas visiskai netrugdo o tie kuriem reikia salygu kaip kokiam egipto viesbutyje su 5 zvaigzdutem tai ten ir vaziuokit

2010-08-16 15:46:46 Helena
Mano vaikas buvo 08.03 - 08.12 . Labai patenkintas. Jam 11 metu, bet stovykloje pirma karta, ir jis buvo sekmingas. Kitais metais butinai vaziuos. Tik del maisto problemu buvo ( gal kad isrankus ). Veze i delfinariuma, vede i baseina ( be jokiu papildomu mokesciu ).Ir mankstos prie juros rytais, ir diskotekos kiekviena vakara... Zodziu uz 350 Lt nieko geresnio nerasi.

2010-08-13 12:42:46 mama
Vakar iš stovyklos parsivežėm du berniukus 13 ir 15 metų. Neturim jokių pretenzijų. Vaikai maudosi kartu su vadovais, i miestą išleidžiami sunkiai. Maisto užtenka ir jis kokybiškas. Turim patirties ir su kitom stovyklomis. Manau,kad stovykla tikrai neblogesnė už kitas, be to, ji prie jūros ir kaina gera, ir ekskursijos ir renginiai tikrai organizuojami.

2010-08-11 22:50:49 deima
aš važiuosiu ir važiuosiu, kol man sueis 18 metų ! MAN TEN LABAI PATINKA. Visada turėjau ką veikti !!! : ))))

2010-08-09 15:19:26 EMA
NEBUVO JOKIŲ IŠVYKŲJOKIŲ EKSKURSIJŲ,BUVO TIK SMEGENŲ PLOVIMAS.......

2010-08-09 15:17:39
Jėzau,tėveliai,būkite budrūs,ypač mažiukų neleiskite,tegul 16-mečiai-18-mečiau ten stovyklauja,bet mažiukams ten didelis pavojus,tiek jūroje,niekas neprižiūri,tiek girtų žmonių aplink stovyklą-teritorija visiškai neaptverta,visi vienoj terit.makaluojasi,wc prišikti ir po nakties privemti,būkite budrūs,pasidomėkite kur jūs vaikus atiduodate,pritariu vienai mamytei-kažkokia sekta,gal ne kiek sekta,kiek dideli pinigai i kažkieno rankas nutekėjo,visiems ant vaikų nusispjauti,kokios sąlygos,koks vaikų saugumas,NELEISKITE VAIKŲ Į ŠITĄ STOVYKLĄ,GERTI IR RŪKYTI IŠMOKS IR BE ŠITOS ABSURDO VERTOS STOVYKLOS

2010-08-09 15:07:50
ši stovykla lyg baisus košmaras,gyvenome tokiose sąlygose lyg būtume nusikaltėliai,patiko tik tiems,kurie norėjo atitrūkti nuo tėvų priežiūros,rūkančių ir geriančių netrūko,o ir pati viena vadovė vieną vakara buvo girta,daugiau i tokią stovyklą manęs niekas nebeišvarytų,bbbbbrrrrrrrrrrrrrrr

2010-08-07 23:45:50 mama
palikau savo vaika ir ramybes neturiu.nesuprasi, kas uz ka atsakingas.Chaotiskas priemimas, chaotiskas ir laiko leidimas. man atrodo ,kad vadovu komanda priklauso kazkokiai sektai -nes jie i nieka nereaguoja -kaip nuo zasiess vanduo pastabos ir prasymai. Teveliai saugokite vaikus!!!

2010-08-02 23:01:04 mamyte
Aciu organizatoriams, kad uzsiimat stovyklu organizavimu. Mano dukryte grizo labai patenkinta ir nori grizti kitais metais

2010-08-02 22:59:23 mantas
patiko uzsiemimai, gyvenamosios vietos, vadovai ir padejejai. Susiradau daug draugu ir zinoma pailsejau

2010-08-02 22:58:18 paulina
noriu atgal i stovykla

2010-08-02 22:57:35 sventoji
ši stovykla yra visiems vaikams ! Tiesiog su pažyma ( kuri įrodo, kad vaikas yra socialiai remtinas ) stovykla yra nemokama ! TODĖL ŠARŪNE, žiauriai klysti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010-07-30 21:39:06
skūpas moka du kartus-geriau brangiau,bet saugiau ir žmogiškomis sąlygomis,tėveliai-būkite atidūs,pasidomėkite kur ir kokiom sąlygom atduodate savo vaikus 10dienų

2010-07-30 21:24:50 šarūnė
ši stovykla yra socialiai remtiniems vaikams,yra projektas iš ES,yra tam skirti pinigai,bet stovyklos organizatoriai dėl vargšų vaikelių nėra labai suinteresuoti,jiems rūpi tik į savo kišenes susikrauti pinigėlius

2010-07-27 16:03:52 Brigita
vadovė buvo Onutė, laiką leidau puikiai,ypač susitikimas su V.V.Landsbergiu buvo fantastinis.Maliai ėjo susitikti su poetu J.Endrijaičiu.Baseinas vien ko vertas.Tiesa buvo du apsnūdėliai niekas jiems netiko, nesumanė niekaip kambario pristatyti, šaškėm nė kiek turnyre nežaidė, estafetėse iškrito, molių tokių visur atsiranda, vat ir nėr ką veikti tokiem.O normalūs vaikai varykit negalvodami, faina žiauriai.

2010-07-27 0:31:48 samas
nei vienoje Lietuvos stovykloje taip gerai nepabuvau kaip šitoje. Čia buvo nuostabu. Dėkui

2010-07-27 0:28:39 stovyklos dalyvis
Noriu padėkoti vadovams : Violetai, Žanai, Bogdanui, Živilei. Padėjėjams : Robertui, Dimai, Rugilei, Marijai ir žinoma stovyklos dalyviams už puikiai praleista laika ir valgyklos tetoms už sotų ir skanų maistą. BUČKIS ORGANIZATORIAMS

2010-07-27 0:21:40 Brūnė
Stovykla tikrai gera! Nesuprantu kas žmonėms nepatinka. Maitinimas puikus ir tikrai sočiai maitina. Apgyvendinimas irgi geras, aišku jei vaikas išlepintas jam gali kliūti, kad reikia vaikščioti į lauko tuoletą, bet tai visiškai nėra bėda, nes tie tuoletai visiškai normalūs ir mažai pašalinių ten eina. o dėl renginių viskas puiku. Vyko kambarių pristatymai, kiekvieną dieną ėjome prie jūros, kur vykdavo estafetės, vyko madų šou, atsisveikinimo koncertai, naktiniai žygiai,šlapių marškinėlių konkursas.. Važiavome į ekskursijas, lankėmės baseine. Svarbiausia, kad veiklos nėra per daug kaip būna kitose stovyklose, čia viskas yra nevaržant vaiko laisvei... Vadovai taip pat labai šaunūs.. Visada padeda, nuoširdžiai bendrauja... Kai reikėjo palikti stovyklą, visi verkė, nes buvo tikrai labai gaila. Kitais metais taip pat čia sugrįšiu! Rekomenduoju visiems.

2010-07-27 0:19:42 Benas
stovykla i kuria kitais metais butinai grysiu. :) Vadovai puikiai visus priziurejo, uzeminejo, skyre demesi ir individualiai ir bendrai. Tikrai paliko smegenyse pora vingiu visam gyvenimui si stovykla. Kad ir is kitu miestu, nepazystami vaikai, vistiek visi susibendrauja. Zinoma- buna visko, bet dazniausiai problemos kyla del paciu tevu neisaukletu vaiku, kuriem galbut namie ir rukyt ir gert leidzia, deja vadovams tai papildomas darbas. Nematau cia jokio pinigu svaistymo, jei uz 10dienu moki tik 350litu uz busta, valgi bei uzimtuma ir dar visa tai prie pat juros.

2010-07-27 0:19:39 Laury
Gal salygos ir nera puikiausios,bet man patiko. Radom ka vejkt ir nebuvo liudna))

2010-07-27 0:06:15 vaida
Įsimintiniausias gyvenimo įvykis šita stovykla man buvo! Važiauosiu ir kitais metais! Vadovai orginalūs, išsilavine, atsakingi, gerbia vaikų sprendima, padeda nelaimėje. Stovykla tikrai verta dėmesio. : )

2010-07-27 0:01:15 saulytė
Stovykloje praleidau pačias geriausias vasaros akimirkas! Mes buvome užimti. : ) Buvo madų šou, kambarių prisistatymai, baigiamasis koncertas, buvo suorganizuotos dvi ekskursijos, naktiniai žygiai, estafetės ant jūros kranto. Žodžiu norėjau likti dar vienai pamainai. Visi išsiskyrėme su ašarom akyse. Bėje maitinimas irgi patiko : ))

2010-07-26 23:59:31 Orinta
Labeii gera stovykla. :) patariu važiuot norintiems, bet dvėjojantiems. :) geri vadovai, ir žmonės būna draugiški. :) Turėjau labai geras kambariokes kurias pamilau, su dauguma stovyklautoju bendravau labai nuoširdžiai ir artimai... :) pamilau vadovus. :) smagu... <3

2010-07-26 23:55:51 Laury
Gal salygos ir nera puikiausios,bet man patiko. Radom ka vejkt ir nebuvo liudna))

2010-07-26 23:52:36 Dziugas [adekoras@delfi.lt]
Labai gera stovykla, vaziuosiu butinai kitais metais.

2010-07-26 15:34:15 dekinga
aciu, kad yra perspejanciu del stovyklos minusu, rasykite ir toliau visa tiesa, kad teveliai nemestu pinigu i bala

2010-07-20 15:57:27
labai baisi stovykla,niekam,net priesui nesiulau,toks neorganizuotumas,baisu,vaikai gali daryt ka tik nori

2010-07-19 17:37:03
labai nusivyliau sita stovykla,vadovais ir gyvenimo salygomis,vien jau tualetai antisanitarines salygos,jokiu nevykdo zadetu ekskursija,zodziu,cia ne stovykla,bet pinigu plovimo masina,gaila,kad Lietuvoj zmones,kuriems yra pavestas toks darbas,greit susigundo pinigelius susideti tik i savo kisene,taip ir neisbrisim is gilios ir dvokiancios dobes,geda,didele geda stovyklos organizatoriams,kurie susiglemzia ES skirtus pinigelius,ir ne tik situos...liudna ir geda

2010-07-17 9:29:33 kamile
Opo kiek nameliuose vaiku gyvens?

2010-06-22 21:21:47 dita
Niekam nesiūlau važiuoti. Jokio užsiėmimo su vaikais.Jokios organizacijos, blogesnės stovyklos nemačiau.

2010-06-19 19:42:57 UAB Sveikatos centras "En
Taip vietu dar turime, maloniai kvieciame atvykti.

2010-06-19 13:46:39 agne
dar yra vietu i antra pamaina?

2010-05-27 8:20:50 Simona
laba diena. Ar nameliuose yra tualetai ir prausyklos.Kokio amžiaus vaikai bus stovykloje, po kiek grupėje.Ar dar turite vietų į antrą pamainą.

2010-05-24 18:30:51 kami
labai labai gera stovykla,vaikai vaziuokit!!!!

2010-05-12 15:33:10 Violeta
Taip, vietu dar yra. Daugiau informacijos www.energetikas.lt ir internetiniame puslapyje duotais telefonais.

2010-04-22 17:02:23 Nora
sveiki, norėčiau sužinoti, ar dar yra vietų į antrą pamainą?


Rodyti visus komentarus
  Buvo įdomu skaityti? Pasidalink:

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ramune@svite.lt