Pradžia
Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje
Vaikų vasaros stovykla - Energetikas
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli. Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą apačioje.

Aktualios informacijos ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Vaikų vasaros stovykla - Energetikas

Aprašymas

Informacija


Paklausimas

Stovyklos paklausimas / užsakymas

Užpildę lentelę gausite tikslią informaciją apie stovyklą, likusias vietas. Apmokėjimas pavedimu arba grynais.


Stovykla:
Pamaina (arba data):
Vardas/pavardė:
El. paštas:
Telefonas:
Klausimai/pastabos:

Gauti ŠVITĖS naujienas

Pagalba

Vaikų vasaros stovykla - Energetikas

KVIEČIAME Į VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLĄ ŠVENTOJOJE
„TEN, KUR SAULĘ NUSINEŠA JŪRA“

Birželio 21 d. - rugpjūčio 30 d.

Vienos pamainos trukmė - 10 dienų

"Energetiko" stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas "Ten, kur saulę nusineša jūra" yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla. vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos padės vaikams geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į esminius žmogaus gyvenimo klausimus, paremti kultūros ir žinojimo pagrindus. Sudaryta programa skatina vaikus apmąstyti savo šalies ir pasaulio kultūros paveldo įvairovę, visuotines vertybes, jų išsaugojimo ir puoselėjimo būtinybę, ugdyti pagarbą savo šalies kultūrai ir tolerantišką požiūrį į fizinius, religinius, socialinius, kultūrinius žmonių skirtumus.

Kiekvienos dienos programa turi savo temą, kurią numatyta modeliuoti per įvairias raiškos formas. Stovyklautojai dalyvaus įvairiuose studijose, kur vadovai ir vaikai kurs, improvizuos, vaidinimuose ir žaidimuose pritaikys jau turimas kultūrines-etninias žinias, tuo pačiu vaikai netiesiogiai gaus teorinių žinių tiek iš stovyklos vadovų, tiek iš studijos vadovo, kuris specialiai bus kviečiamas vadovauti ir dirbti vienoje ar kitoje studijoje. tai bus vaikams žinomi šalies žmonės, meninkai, atlikėjai, vieno ar kito amato, srities žinovai, pedagogai. numatyta dayg įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.

Pamainos:
1 pamaina 06 22 - 07 01
2 pamaina 07 01 - 07 10
3 pamaina 07 07 - 07 16
4 pamaina 07 16 - 07 25
5 pamaina 07 25 - 08 03
6 pamaina 08 03 - 08 12
7 pamaina 08 12 - 08 21
8 pamaina 08 21 - 08 30

Stovyklos kelialapis (10 d.) kainuoja 600 500 litų. 

  Buvo įdomu skaityti? Pasidalink:

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ramune@svite.lt